تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

گروه‌بندي مكاتبات در هات‌ميلسرويس هات‌ميل, ترفند های اینترنت, هاتميل,آرشيو ايميل

 

بسياري از كاربراني كه به‌طور مداوم با پست الكترونيك (ايميل) سر و كار دارند، صندوق پستي شلوغي را نيز به خود اختصاص مي‌دهند.

اين كاربران در بسياري از موارد فراموش مي‌كنند هر ايميل دريافت شده در پاسخ به كدام ايميل ارسالي بوده است و گاهي اوقات نيز براي فهميدن پاسخ اين سوال، كل آرشيو ايميل خود را زير و رو مي‌كنند.

يكي از امكاناتي كه در سرويس جيميل مشاهده شد، گروه‌بندي ايميل‌هاي داراي موضوع مشابه بود كه اين امكان را در اختيار كاربران قرار مي‌داد ايميل‌ها را به‌صورت مكاتباتي پشت سر هم مشاهده و مديريت كنند. اين قابليت باتوجه به مزاياي بسيار زيادش، مورد توجه سرويس‌دهندگان ديگر نيز قرار گرفت و هم‌اكنون كاربران هات‌ميل نيز مي‌توانند از آن استفاده كنند. همان‌طور كه گفتيم، اين قابليت براي بسياري از كاربران سودمند بود و مشكلات آنها را رفع كرد اما كاربراني نيز وجود دارند كه از فعال بودن اين قابليت ناراضي‌اند و آن را موجب سردرگمي و مانعي بر سر راه تشخيص صحيح ايميل‌هاي ارسال و دريافت شده خود مي‌دانند. چنانچه بخواهيد اين قابليت را در هات‌ميل مديريت كنيد (آن را فعال يا غيرفعال كنيد) مي‌توانيد به روش زير عمل كنيد:

1ـ ابتدا به محيط كاربري خود در سرويس هات‌ميل وارد شويد.

 

2ـ از بخش بالا ـ سمت راست روي گزينه Options كليك كنيد سپس از منوي به‌نمايش‌ درآمده More options را برگزينيد.

 

3ـ در پنجره جديد به‌دنبال بخش Reading email بگرديد و روي گزينه Conversations and faster reading در اين بخش كليك كنيد.

 

4ـ در اين مرحله مي‌توانيد فعال يا غيرفعال بودن اين قابليت را مديريت كنيد. چنانچه مي‌خواهيد اين قابليت غيرفعال شود گزينه Show messages individually  و در صورت نياز به فعال‌سازي آن  Group messages by conversation را انتخاب كنيد.

 

5ـ در نهايت با كليك روي گزينه Save تغييرات را ذخيره كنيد و به استفاده از ايميل خود بپردازيد.

منبع:jamejamonline.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------