چرا اکانت فیسبوک من غیرفعال است؟ 6 علت احتمالیورود به فیس بوک, مسدود شدن اکانت فیس بوک, جلوگیری از غیرفعال شدن اکانت فیسبوک

علل غیرفعال شدن اکانت فیس بوک

 

چرا اکانت فیسبوک من غیرفعال شده است؟

اگر حساب فیس‌بوک شما غیرفعال شده باشد، در زمان تلاش برای ورود به سیستم پیامی مشاهده می‌کنید که می‌گوید حسابتان غیرفعال شده است. غیرفعال شدن حساب فیس بوکتان دلایل مختلفی دارد که در این مطلب از بیتوته به بررسی این دلایل می پردازیم با ما همراه باشید.

اگر از طرفداران فیس بوک هستید، دنیای رسانه های اجتماعی برای شما بسیار جذاب است تا زمانی که یک روز برنامه فیس بوک را باز کنید و ببینید حساب شما غیرفعال شده است.

البته هر روز این اتفاق نمی افتد.

 

تا زمانی که اشتباهی مرتکب شده باشید یا شرایط و ضوابط فیس بوک را نقض کرده باشید، حساب شما بی دلیل غیرفعال نمی شود. دلایل متعددی می تواند پشت آن باشد. این مقاله به این موضوع می‌پردازد که چرا اکانت فیسبوک شما غیرفعال شده است و چه کاری می‌توانید در مورد آن انجام دهید.

 

نصب اپلیکیشن فیسبوک, غیرفعال شدن اکانت فیس بوک, چرا اکانت فیسبوک من غیرفعال است

غیرفعال شدن اکانت فیس بوک به دلیل جعل هویت

 

1. جعل هویت یک نمایه

اولین دلیل ممکن برای غیرفعال شدن حساب فیس بوک شما این است که وانمود می کنید که شخص دیگری هستید. اگر شخصی ببیند که پروفایل شما به نام شخص دیگری نامگذاری شده است و تصاویر و اطلاعات او را نمایش می دهد، حق دارد این کار شما را گزارش دهد. فیس‌بوک گزارش‌های جعل هویت را جدی می‌گیرد، مخصوصاً اگر حساب تأیید نشده باشد. این به این دلیل است که هیچ کس نمی داند پشت آن تصویر نمایشگر چه چیزی پنهان شده است.

 

برای جلوگیری از این امر، توصیه می‌کنیم حساب کاربری یا کسب‌وکاری ایجاد کنید که مستقیماً شما را به یاد شخص دیگری نمی‌اندازد. هنگام ساختن صفحه طرفداران افراد مشهور، به یاد داشته باشید که احترام بگذارید و احساسات کسی را جریحه دار نکنید.

 

اگر حساب ثبت‌شده ندارید، گزارش‌های جعل هویت معمولاً سریع‌تر پردازش می‌شوند (بدون تأیید شماره تلفن). گزارش‌های بیشتر حتی سریع‌تر یک حساب کاربری را مورد توجه فیسبوک قرار می‌دهد. فیس بوک جعل هویت را نقض حریم خصوصی می داند. اقدامات سختگیرانه ای علیه آن نمایه انجام می دهد و در نهایت آن را غیرفعال می کند. ممکن است برای ایجاد یک صفحه و حساب فیس بوک جدید به آدرس ایمیل و شماره جدید نیاز داشته باشید.

 

2. استفاده از نام جعلی

فیس بوک سیاست هایی را در چند سال گذشته تعبیه کرده است تا اطمینان حاصل کند که کاربران اطلاعات صحیح خود را ذکر می کنند. شما باید از نام واقعی خود استفاده کنید و فقط در صورت لزوم آن را تغییر دهید. از آنجایی که استفاده از نام جعلی نقض حریم خصوصی محسوب می شود، حساب شما غیرفعال می شود. جدای از مسائل امنیتی، یافتن شما برای سایر کاربران ممکن است دشوار باشد.

 

وقتی از نام‌های جعلی صحبت می‌کنیم، فیسبوک نام‌های مشتق شده از نام‌های واقعی را قابل قبول می‌داند. به عنوان مثال، اگر نام شما تیموتی است، استفاده از تیم در نمایه شما مشکلی ندارد. اولین کاری که می توانید انجام دهید ارسال فرمی برای درخواست بررسی است. کاربرانی که هویت خود را ثابت می کنند، دوباره به حساب خود دسترسی پیدا می کنند.

 

در غیر این صورت، فیسبوک ممکن است به شما اجازه دسترسی مجدد به نمایه خود را ندهد. برای مشاهده الزامات فیس بوک برای انتخاب نام، می توانید تنظیمات برگزیده نام را بررسی کنید.

 

جلوگیری از غیرفعال شدن اکانت فیسبوک, جلوگیری از هک فیس بوک, ترفندهای فیس بوک

غیرفعال شدن اکانت فیس بوک به دلیل نقض شرایط فیس بوک

 

3. نقض شرایط و ضوابط فیس بوک

فیس‌بوک سیاست‌های خود را ایجاد کرده است تا به کاربران از سراسر جهان فرصتی بدهد تا محتوایی را که نمایش می‌دهند بررسی کنند. شرایط و ضوابط فیس بوک نه تنها از حریم خصوصی محافظت می کند، بلکه محتوای ایمن بارگذاری شده توسط کاربران را نیز تضمین می کند.

 

برخی از محتواها به طور خودکار حذف می شوند و ممکن است جریمه ای دریافت نکنید. برای مثال، به‌روزرسانی‌هایی در قوانین خودآزاری و خشونت فیسبوک وجود داشت. فیس بوک حتی برخی از مطالب طنز و انیمیشن های مشابه را حذف کرد تا به احساسات دیگران آسیب نرساند.

 

به طور معمول، فیس بوک محتوای نقض کننده را حذف می کند و قبل از غیرفعال کردن حساب خود چند فرصت به شما می دهد.

 

برای جلوگیری از غیرفعال شدن حساب فیسبوک خود، استانداردهای انجمن فیس بوک را دنبال کنید. محتوای با کیفیت بالا که ایمن و منحصر به فرد است را ارسال کنید. تلاش کنید تا در برنامه تفاوت ایجاد کنید و بدون آسیب رساندن به سایر کاربران، دسترسی به آن را به دست آورید.

 

4. ارسال نظرات توهین آمیز و زشت

همانطور که گفته شد، کاربران باید دستورالعمل های تعیین شده توسط فیس بوک را برای ایجاد فضای امن برای همه دنبال کنند. هنگامی که نظرات توهین آمیز و  زشت را در برنامه ارسال می کنید، تیم فیس بوک متوجه آن می شود.

 

در ابتدا، ممکن است برای چند ساعت ممنوعیت ارسال نظرات و محتوا را تجربه کنید. اگر به اظهار نظرهای توهین آمیز ادامه دهید، در نهایت به ماه ها افزایش می یابد. هنگامی که کاربران هرزنامه یا سوء استفاده را در فیس بوک گزارش می دهند ، فیس بوک کاربرانی را مشاهده می کند که حساب های آنها باید غیرفعال شود.

 

اگر ارسال هرزنامه و محتوای توهین آمیز را متوقف کنید، فیس بوک دیگر نظرات شما را غیرفعال نخواهد کرد. اگر این کار را انجام ندهید، حساب شما برای همیشه غیرفعال می شود. می‌توانید برای پروفایل‌های غیرفعال درخواست تجدیدنظر کنید ، اما در بیشتر موارد، فیس‌بوک چنین حساب‌هایی را برنمی‌گرداند.

 

5. کم سن بودن

طبق سیاست های فیس بوک، کاربران برای ایجاد حساب کاربری در فیس بوک باید حداقل 13 سال سن داشته باشند. کاربران زیر 18 سال محدودیت هایی دارند و نمی توانند به همه ویژگی ها دسترسی داشته باشند.

 

اگر فیس بوک با گزارشی مبنی بر اینکه یک فرد زیر سن قانونی یک حساب کاربری را اجرا می کند مواجه شود، غیرفعال کردن آن حساب به سرعت انجام می دهد. این امکان وجود دارد که کاربران فیس بوک فعالیت یک کودک زیر سن قانونی را در فیس بوک گزارش دهند.

به جای دسترسی کامل به فیس بوک، می توانید با مسنجر کیدز شروع کنید. این برای فرزندان شما ایمن در نظر گرفته می شود و با ارتباط، معاشرت و بازی همراه است.

 

جلوگیری از هک فیس بوک, ترفندهای فیس بوک, نصب اپلیکیشن فیسبوک

هک اکانت فیس بوک

 

6. حساب کاربری هک شده

حساب کاربری هک شده موضوعی جدی و نگران کننده است. اکانت هک شده به این معنی است که شخص دیگری به اطلاعات شما دسترسی کامل دارد. اگرچه هک کردن یک حساب کاربری بسیار دشوار است، اما برخی از کاربران ممکن است ناآگاهانه راه‌هایی برای ورود دیگران به فضای شخصی خود ایجاد کنند.

 

راه های مختلفی برای بازیابی اکانت هک شده فیسبوک شما وجود دارد . فیس بوک از شما می خواهد که ایمیل و شماره تلفن جایگزین خود را وارد کنید تا یک کد ورود به سیستم برای شما ارسال شود. اگر به نظر می‌رسد هیچ چیزی کار نمی‌کند، کاربران می‌توانند خط‌ مشی‌های فیس‌بوک را برای مقابله با حساب هک شده یا در معرض خطر قرار دهند. 

 

از غیرفعال شدن اکانت فیسبوک خود جلوگیری کنید

فیس بوک یک برنامه چند منظوره است که کاربران را قادر می سازد تا تجربه ای امن و جذاب داشته باشند. فیس بوک برخی از سیاست های سختگیرانه دارد که تیم فیس بوک در صورت نقض آنها به شدت به آنها توجه می کند. اگر یک حساب کاربری غیرفعال در فیس بوک دارید، می تواند به دلایلی مانند ارسال محتوای نامناسب، زیر سن قانونی یا عدم رعایت شرایط و ضوابط باشد.

 

حساب های هک شده نیز یکی از دلایلی است که می تواند منجر به غیرفعال شدن حساب کاربری شود. اگر اکانت شما هک شده و قادر به بازیابی آن نیستید، فیس بوک پیشنهاد می کند اکانت را غیرفعال کنید و اطلاعات شخصی خود را از اختیار هکر خارج کنید.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------