4 تکنیک مشاهده استوری واتساپ دیگران مخفیانه و بدون اطلاع آنهابرنامه دیدن مخفیانه استوری واتساپ, دیدن مخفیانه استوری واتساپ, قابلیت استوری در پیام رسان واتساپ

دیدن مخفیانه ی استوری واتساپ یکی از قابلیت های محبوب واتساپ است

 

چگونه استوری واتساپ دیگران را ببینیم بدون اینکه متوجه شوند؟ 

واتساپ یک پیام رسان محبوب در سطح جهان به شمار می رود. یکی از ویژگی های الگوبرداری شده واتساپ، قابلیت اشتراک گذاری استوری به مدت 24 ساعت است. روش های گوناگونی برای مشاهده مخفیانه استوری های واتساپ وجود دارد. از سری روش های کاربردی دیدن مخفیانه استوری واتساپ می توان به غیرفعال سازی قابلیت Read Receipts، بهره گیری از برنامه مدیریت فایل، ماژول Xposed  و حالت هواپیما اشاره کرد.

قابلیت استوری در پیام رسان واتساپ 

 

 استوری واتساپ, دیدن استوری واتساپ, دیدن مخفیانه استاتوس whatsapp

یکی از ویژگی های پرکاربرد واتساپ به اشتراک گذاشتن استوری است

 

یکی از پرکاربرد ترین شبکه های پیام رسانی، واتساپ است.  پیام رسان واتساپ دارای ویژگی های برقراری تماس به صورت صوتی و تصویری، گفت و گو و به اشتراک گذاشتن استوری است. 

 

پیام رسان واتساپ به مثابه ی اینستاگرام به فیس بوک تعلق دارد. در ویژگی وضعیت یا WhatsApp Status کاربران می توانند تصاویر و ویدئوها را به مدت کوتاه (24 ساعت) برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارند. 

 

هنگامی که استوری واتساپ به وسیله ی مخاطبین مشاهده می گردد، نام کاربری آن ها نمایش داده می شود. در واقع شما می توانید وارد برگه وضعیت شوید و با انتخاب استوری و نماد چشم وضعیت خود، کاربران مشاهده کننده استوری را شناسایی نمایید. 

در مواردی کاربران واتساپ خواستار مشاهده وضعیت استوری محرمانه به صورت ناشناس هستند. 

 

ما در این مقاله قصد داریم روش های مشاهده استوری واتساپ به صورت مخفیانه را بیان کنیم. 

 

روش های دیدن مخفیانه استوری واتساپ 

تکنیک اول 

 

راههای دیدن مخفیانه استوری واتساپ, دیدن مخفیانه استوری واتساپ, استوری واتساپ

غیر فعال سازی قابلیت Read Receipts

 

بهترین روش برای مشاهده مخفیانه استوری های واتساپ، غیر فعال سازی قابلیت Read Receipts است. برای غیر فعال کردن گزینه عدم نمایش تیک آبی در واتساپ وارد بخش تنظیمات حریم خصوصی شوید و حالت فعال گزینه ی "Read Receipts" را به غیر فعال مبدل نمایید. 

 

به عبارتی دیگر می توانید وارد اپلیکیشن واتساپ شوید و بر روی آیکون سه نقطه موجود در سمت راست صفحه ضربه بزنید. سپس در منو کشویی بر روی گزینه "SETTING" ضربه بزنید و در بخش Account  گزینه ی " Privacy" را انتخاب نمایید. 

در بخش حریم خصوصی که با عنوان Privacy نمایش داده شده است، گزینه ی خواندن رسید ها یا Read Receipts را انتخاب کنید تا غیر فعال گردد. 

 

بدین ترتیب شما می توانید بدون آگاهی مخاطبین به مشاهده استوری های واتساپ بپردازید.

لازم به ذکر است در صورتی که قابلیت Read Receipts را غیر فعال نمودید، هنگامی که منخاطبین پیام های شما را مشاهده می کنند، تیک آبی نمایش داده نخواهد شد.

 

علاوه بر این، قابلیت مشاهده افرادی که به تماشای استوری های شما پرداخته اند، سلب می گردد. بهتر است برای ایجاد تغییرات در نمایش استوری و تیک آبی برنامه "Xposed Framework" را در تلفن همراه به اجرا در آورید. 

 

تکنیک دوم 

تکنیک دوم برای دیدن مخفیانه استوری واتساپ از طریق مشاهده فایل های مخفی امکان پذیر است. به منظور دسترسی به فایل های مخفی ضرورت دارد وارد بخش مدیریت برنامه تلفن هوشمند شوید. 

همچنین شما به عنوان کاربر ملزم هستید تا یک برنامه مدیریت فایل را در تلفن همراه نصب نمایید.

 

ES File Explorer

 

راههای دیدن مخفیانه استوری واتساپ, دیدن مخفیانه استوری واتساپ, استوری واتساپ

برنامه ی ES File Explorer قابلیت دسترسی به فایل های مخفی را به کاربران می دهد

 

یکی از برنامه هایی که به صورت رایگان قابلیت دسترسی به فایل های مخفی را در اختیار کاربران قرار می دهد، برنامه "ES File Explorer" است. 

شما می توانید وارد فایل "WhatsApp media " شوید و در حافظه داخلی دستگاه پوشه "WhatsApp " را جست و جو کنید. زین پس وارد پوشه "Status" گردید و با بهره گیری از برنامه "ES Image Browser" به مشاهده وضعیت واتساپ کاربران بپردازید. 

لذا از طریق دسترسی به فایل های مخفی مخاطب متوجه مشاهده استوری واتساپ توسط شما نمی شود. 

 

File Manager

 

استوری واتساپ, دیدن استوری واتساپ, دیدن مخفیانه استاتوس whatsapp

نرم افزار File Manager یکی از برنامه های مدیریت فایل برای کاربران است

 

یکی دیگر از برنامه های مدیریت فایل، نرم افزار File Manager است. برای دسترسی به این نرم افزار وارد سایت رسمی گوگل استور یا گوگل پلی شوید و عنوان برنامه را در بخش سرچ وارد کنید. 

پس از اتمام فرایند نصب وارد برنامه File Manager شوید و در حافظه دستگاه پوشه واتساپ را جست و جو نمایید. زین پس در پوشه واتساپ، وارد فایل Media گردید. 

 

در صفحه نمایشی جدید، آیکون سه نقطه را انتخاب کنید و به بخش تنظیمات با عنوان "SETTING" بروید. زین پس در منو تنظیمات گزینه نمایش فایل های مخفی را فعال نمایید. 

در طی این روند یک پوشه جدید با عنوان وضعیت یا  Statuses در داخل پوشه Media  تشکیل می گردد که کاربر می تواند در آن به تماشای استوری های واتساپ بپردازد. 

 

تکنیک سوم 

 

برنامه دیدن مخفیانه استوری واتساپ, دیدن مخفیانه استوری واتساپ, قابلیت استوری در پیام رسان واتساپ

 نصب ماژول Xposed برای دیدن استوری های واتساپ به صورت مخفیانه 

 

تکنیک سوم دیدن مخفیانه استوری واتساپ به نصب ماژول Xposed  را در تلفن همراه نصب کنید. برای این منظور عبارت " Xposed Module WhatsApp Extensions " را وارد کنید و پس از دانلود آن تلفن همراه را ری استارت کنید. 

 

زین پس وارد ماژول شوید و تیک موجود در کنار گزینه " turn off read receipts" را فعال نمایید. سپس  به برنامه اجازه دسترسی به مجوز های لازم را بدهید. 

از برنامه Xposed Module  خارج گردید و وارد واتساپ شوید. در صفحه استوری واتساپ، وضعیت مخاطب مد نظر را انتخاب کنید و سریعا با آفلاین شدن وارد ماژول شوید. 

 

ماژول Xposed  به صورت خودکار استوری های واتساپ را دانلود کرده است. بدین ترتیب شما می توانید با خیال راحت و بدون اگاهی مخاطب به تماشای وضعیت واتساپ بپردازید. 

بدین روش شما می توانید استوری های واتساپ را به صورت ناشناس و مخفیانه مشاهده کنید. همچنین قادر هستید از طریق ماژول Xposed  مخاطب هایی را که استوری های جدید شما را تماشا کرده اند، شناسایی نمایید. 

 

تکنیک چهارم 

 

دیدن مخفیانه استوری واتساپ, استوری واتساپ, دیدن استوری واتساپ

یکی از راه های دیدن مخفیانه ی استوری های واتساپ استفاده از حالت هواپیما است

 

در تکنیک چهارم می بایست وضعیت تلفن همراه را در حالت هواپیما قرار دهید. در این راستا وارد پیام رسان واتساپ و برگه وضعیت یا استوری شوید. سپس نوار اعلان را در حالت پایین قرار دهید و بر روی آیکون هواپیما فشار دهید. 

بدین ترتیب ارتباط شما با اینترنت قطع می گردد و می توانید به صورت ناشناس استوری مخاطبین را مشاهده کنید. 

 

نحوه غیر فعال سازی آخرین وضعیت آنلاین در واتساپ

 

دیدن مخفیانه استاتوس whatsapp, دیدن مخفیانه استاتوس در واتس اپ, دیدن استاتوس واتساپ بدون فهمیدن

از بخش تنظیمات واتساپ می توان آخرین وضعیت فعال در واتساپ را غیر فعال کرد

 

برای غیر فعال کردن آخرین وضعیت فعالیت در واتساپ ضرورت دارد وارد بخش تنظیمات شوید و در بخش تنظیمات چت و حریم خصوصی وارد قسمت پیشرفته با عنوان Advanced  شوید. 

زین پس با انتخاب گزینه "Last Seen" وضعیت واتساپ را به حالت "Nobody" مبدل نمایید.  

 

جمع بندی مطالب 

همان طور که بیان کردیم واتساپ یک پیام رسان کاربردی در سطح جهان است که از قابلیت ارسال پیام، برقراری تماس به صورت تصویری، صوتی و اشتراک گذاری داستان برخوردار است. 

ممکن است عده ای از کاربران واتساپ خواستار مشاهده ناشناس و مخفیانه وضعیت یا استوری شوند. 

 

یکی از روش های کاربردی برای مشاهده مخفیانه استوری های واتساپ، بهره گیری از ماژول Xposed است. برای این منظور برنامه Xposed Module  را دانلود و نصب کنید. سپس وارد برنامه شوید و به برنامه اجازه دسترسی به مجوز های لازم را بدهید. 

 

زین پس از برنامه Xposed Module  خارج شوید و وارد واتساپ گردید. در بخش استوری یا وضعیت واتساپ، وضعیت مخاطب مد نظر را انتخاب کنید و پس از آفلاین شدن وارد ماژول شوید. ماژول Xposed به صورت خودکار استوری های واتساپ را دانلود کرده است. بدین ترتیب شما می توانید با خیال راحت و بدون اگاهی مخاطب به تماشای وضعیت واتساپ بپردازید. 

 

از سری تکنیک های کاربردی برای مشاهده ناشناس استوری های واتساپ می توان به تنظیم دستگاه تلفن همراه به حالت هواپیما، بهره گیری از برنامه های مدیریت فایل و غیر فعال سازی قابلیت Read Receipts اشاره کرد.  

امیدواریم که از خواندن مقاله " دیدن مخفیانه استوری واتساپ  WhatsApp Status" لذت برده باشید. 

 

گردآوری: بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------