بیوگرافی و عکس های مکالی کالکین بازیگر و موسیقی دان آمریکاییبیوگرافی مکالی کالکین, عکس های مکالی کالکین, مکالی کالکین بازیگر

مکالی کالکین هنرپیشه آمریکایی 

 

بیوگرافی مکالی کالکین و همسرش برندا سانگ

مکالی کالکین متولد 26 اوت 1980 در نیویورک آمریکا است. این چهره یکی از بازیگران پر نبوغ آمریکایی به شمار می رود که فعالیت بازیگری را از سال 1985 در سن چهار سالگی آغاز کرده است. مکالی کالکین با ایفای نقش در فیلم های تنها در خانه، دختر من، عمو باک و ریچی ریچ به شهرت فراوان دست یافت. 

چکیده ای از بیوگرافی مکالی کالکین

نام اصلی: مکالی کارسن کالکین

تاریخ تولد: 26 اوت 1980

محل تولد: نیویورک آمریکا

پیشه یا حرفه: موسیقی دان و هنر پیشه ی بازیگری

 

عکس های مکالی کالکین, مکالی کالکین بازیگر, مرگ مکالی کالکین

مکالی کالکین موسیقی دان آمریکایی

 

بیوگرافی کامل مکالی کالکین

مکالی کالکین زاده ی 26 اوت 1980 در نیویورک ایالت متحده ی آمریکا می باشد. وی فارغ التحصیل دبیرستان خصوصی منهتن است که علاوه بر بازیگری در حرفه ی مدلینگی و خوانندگی نیز فعالیت دارد.  

مکالی قبل از ورود به مدرسه ی کودکان حدود پنج سال به عنوان یک کاتولیک رومی در مدرسه ی سنت جوزف یورکویل درس خوانده است. این چهره در مدرسه ی باله ی آمریکا نیز به تحصیل پرداخته است. 

 

پدر مکالی کالکین، کریستوفر کیت کالکین نام دارد که در گذشته در عرصه ی تئاتر و به عنوان کارمند کلیسا مشغول فعالیت بوده است. مادر مکالی نیز پاتریشیا برونتروپ می باشد که در جایگاه اپراتور مخابرات فعالیت می کند. 

در سال 1995 میلادی پدر و مادر مکالی در راستای طلاق اقدام کردند و سرپرستی او به آقای کریستوفر (پدرش) واگذار شد. 

 

این چهره چهار برادر و دو خواهر دارد. برادران او با نام های روی هیو و کیرن کایل بازیگران سینما هستند. برادر زاده ی او نیز با نام بانی بدلیا هنر پیشه ای آمریکایی می باشد. 

از سری نقش های برجسته ی مکالی کالکین می توان به فیلم "تنها در خانه"، "دختر من" و " ریچی ریچ" اشاره کرد. 

 

مکالی کالکین در سال 1991 میلادی موفق به دریافت جایزه ی گلدن کوب در خصوص بهترین بازیگر مرد به موجب ایفای نقش در فیلم "تنها در خانه" شد. وی همچنین در مراسم  MTV جایزه ی بهترین بوسه را به همراه آنا چلومسکی کسب کرد.  

 

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه, همسر مکالی کالکین, مکالی کالکین

عکس های مکالی کالکین  

 

آغاز فعالیت مکالی کالکین

مکالی کالکین در سال 1985 میلادی با ایفای نقش در فیلم "ساعت نیمه شب" در نقش هالوین کید وارد عرصه ی بازیگری شد. 

پس از ورود او به عرصه ی هنرپیشگی نقش های مختلفی در فیلم های "صبح تو را می بینم"، "موشک جبل الطارق" و "نردبان یعقوب" به او واگذار شد.

 

از جدی ترین نقش های مکالی کالکین می توان به ایفای نقش در فیلم "عمو باک" اشاره کرد. این فیلم در سال 1989 میلادی تولید شد که زمینه ی محبوبیت مکالی در میان مخاطبان را فراهم آورد. 

سپس مکالی کالکین در سال 1990 میلادی، در سن 10 سالگی با ایفای نقش در فیلم "تنها در خانه" به اوج شهرت رسید. این فیلم با ژانری کمدی به کارگردانی کریس کلمبوس ساخته شد که مکالی نقش "کوین مک کالیستر" را ایفا می کند. 

 

وی همچنین، در سال 1993 میلادی در فیلم "پسر خوب" به  ایفای نقش پرداخت و موفق به کسب عنوان بهترین شخصیت شرور شد. 

در سال 1995 میلادی، مکالی کالکین به موجب مسائل خانوادگی و فشار روحی وارده به موجب جدایی پدر و مادرش، حدود هشت سال از حرفه ی بازیگری دوری کرد. 

مکالی علاوه بر عرصه ی بازیگری در حرفه ی صداپیشگی نیز تبحر دارد. وی در مجموعه ی انیمیشن "ROBOT CHIKEN" برای نخستین بار موفق به کسب تجربه ی مقلد صدا شد. 

 

عکس بچگی مکالی کالکین, مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه, همسر مکالی کالکین

مکالی کالکین به موجب ایفای نقش در فیلم تنها در خانه برنده ی جایزه ی گلدن کوب شد

 

وضعیت تأهل و ازدواج مکالی کالکین

مکالی کالکین در سال 1998 میلادی با یکی از دوستان و هم بازی های دوران کودکی به نام ریچل ماینر ازدواج کرد. متأسفانه ازدواج مکالی با هنر پیشه ی آمریکایی تنها به مدت دو سال دوام آورد و در سال 2000 از او جدا شد.

 

حدود دو سال بعد یعنی در سال 2002 میلادی مکالی کالکین با میلنا کونیس ازدواج کرد.  ملینا کونیس زاده ی 14 اوت 1983 می باشد که در حرفه ی بازیگری در ایالت  متحده ی آمریکا مشغول فعالیت است. 

ازدواج مکالی با میلنا حدود 8 سال ادامه پیدا کرد و در ژانویه ی 2011 میلنا کونیس اعلام کرد که از مکالی جدا شده است. 

 

مکالی پس از جدایی از میلنا و مرگ خواهرش "داکوتا" به استعمال هروئین و ماریجوانا روی آورد. این چهره در طی دوران اعتیاد به جرم حمل مواد مخدر معادل 17 گرم دستگیر شد و برای مدتی از انجام فعالیت های بازیگری کناره گیری کرد.

 

مکالی کالکین پس از ترک اعتیاد هروئین در سال 2017 میلادی، با برندا سونگ وارد رابطه شد. برندا سونگ نیز یکی از تهیه کننده های سرشناس، بازیگر، دوبلر و خواننده ی آمریکایی به شمار می رود که در فیلم های متعددی نظیر زندگی سوئیت روی عرشه و شهر بوگی به هنر نمایی پرداخته است. 

مکالی کالکین و برندا سونگ دارای یک فرزند به نام داکوتا هستند. آن ها نام فرزندشان را به احترام خواهر مکالی که در سانحه ی تصادف به موجب شدت جراحات درگذشت، انتخاب کردند. 

 

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه, همسر مکالی کالکین, مکالی کالکین

مکالی کالکین و همسرش برندا سونگ 

 

علاقه مندی های مکالی کالکین

مکالی کالکین به اجرای موسیقی عامه پسند به شدت علاقه دارد. به موجب همین علاقه،  در سال 2013 میلادی به همراه آستین کیلهام، فیبی کروتز، مت کولبورن و دینا ولمر یک گروه راک را به نام "THE PIZZA UNDERGROUND" تشکیل داد. 

 

در یکی از کنسرت های گروه راک، تماشاگران به مکالی کالکین و سایر نوازندگان توهین کردند و قوطی های آبجو را به سمت آن ها پرتاب کردند که در نتیجه ی این توهینات گروه مکالی از هم پاشیده شد. 

 

مکالی از دوست های صمیمی مایکل جکسون به شمار می رود. در دوران حیات مایکل جکسون، مکالی مدت زیادی را به همراه جکسون زندگی می کرد . وی حتی در تعطیلات نیز به همراه جکسون به نورلند رنچ سفر می کرد. 

رابطه ی دوستانه ی مکالی با مایکل جکسون سبب شد تا مکالی در یکی از تک آهنگ های مایکل به نام "سیاه یا سفید" حضور پیدا کند. 

 

در سال 2005 میلادی مایکل جکسون به اتهام آزار جنسی به کودکان مورد خطاب قرار گرفت. مکالی در دادگاه شرکت کرد و اظهار کرد که در موارد متعددی به همراه مایکل در یک خانه زندگی کرده است و هیچ موقع از سوی مایکل مورد سو استفاده ی جنسی قرار نگرفته است. وی این اتهامات را به سخره گرفت و بر بی گناهی او شهادت داد. 

 

وی همچنین، در سال 3 سپتامبر 2009 در مراسم سوگ مایکل جکسون شرکت کرد و سرپرستی فرزندان مایکل اعم از پرینس، پاریس و مایکل جونیور را بر عهده گرفت. 

مکالی در سال 2006 میلادی رمانی با عنوان جونیور منتشر کرد. محتوای رمان در خصوص نیمی از زندگی شخصی مکالی کالکین است که راجع به مسیر شهرت خود در حرفه ی بازیگری و دعوای حقوقی با پدرش در خصوص کنترل دارایی ها به نویسندگی پرداخته است. 

 

بیوگرافی مکالی کالکین, عکس های مکالی کالکین, مکالی کالکین بازیگر

تصویر کودکی مکالی کالکین در کنار مایکن جکسون

 

فیلم شناسی مکالی کالکین

ساعت نیمه شب (1985)   موشک جبل الطارق (1988)
صبح تو را می بینم (1988)  نردبان یعقوب (1989) 
عمو باک (1989)   تنها در خانه (1990)
دختر من (1991)   تنهای تنها (1991)
تنها در خانه 2 : گمشده در نیویورک (1992)  تئاتر بی صدای فندق شکن (1993) 
پسر خوب (19939  کتابخانه اسرار آمیز (1994) 
گرفتن مانند پدر (1994)  ریچی ریچ (1994) 
مهمانی هیولا (2003)  سندروم جروسیلمسکی (2004) 
 نجات یافته (2004)  فراری اشتباه (2011)
علاالدین آدام گرین (2015)  سرزمین تغییر (2019) 

 

آلبوم عکس های مکالی کالکین

 

مکالی کالکین, بیوگرافی مکالی کالکین, عکس های مکالی کالکین

عکس های مکالی کالکین 

 

عکس بچگی مکالی کالکین, مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه, همسر مکالی کالکین

علاقه مکالی کالکین به اجرای موسیقی عامه پسند

 

مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه, همسر مکالی کالکین, مکالی کالکین

مکالی کالکین به همراه همسرش برندا سونگ 

 

مکالی کالکین و همسرش, عکس بچگی مکالی کالکین, مکالی کالکین در فیلم تنها در خانه

عکس کودکی مکالی کالکین 

 

گرداوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------