قفل دیجیتال کارنX

تازه های هنر در خانه


انواع مدل کیک زمستانی زیبا,مدل کیک زمستانی زیبا,کیک تولد زمستانی دخترانه و پسرانه

انواع مدل کیک زمستانی زیبا

انواع مدل کیک زمستانی زیبا مدل های کیک زمستانی زیبا فصل زمستان یکی از فصل های سال است که زیبایی های…

نحوه عوض کردن زیپ یک ژاکت کلاهدارعوض کردن زیپ ژاکت,تعویض زیپ لباس کلاهدار

زیپی با همان طول و رنگ زیپ قدیمی تان بخرید که با ژاکت تان هماهنگ باشد


ژاکت کلاهدار یک نوع لباس غیر رسمی است که اغلب در روزهای سرد پاییز و ماه های زمستان پوشیده می شود. این لباس اغلب از مواد نرم و راحت ساخته می شود و جنسی مانند پشم گوسفند و حیوانات دیگر یا ترکیبی از پنبه/ پلی استر دارد. ژاکت های کلاهدار خیلی با دوام هستند و اگر به درستی از آنها مراقبت شود، می تواند سال ها برایتان بماند. اگر زیپ ژاکت تان آسیب دیده است، می توانید به راحتی آن را عوض کنید و تنها چیزی که برای این کار نیاز دارید، حداقل مهارت های خیاطی است.

زیپ خراب را با شکافتن دوخت آن، از ژاکت کلاهدار جدا کنید. از یک قیچی کوچک برای بریدن تک تک دوخت ها استفاده کنید؛ سپس نخ ها را با انگشتان تان بیرون بکشید. وقتی دوخت ها را می شکافید تا زیپی را جایگزین زیپ اصلی کنید، می توانید برشی را (در طول زیپ) بر روی لبه خارجی جلوی ژاکت باقی بگذارید تا وقتی زیپ جدید را جایگزین می کنید، با دوخت آن را ببندید.

با متر نواری، طول زیپ اصلی را اندازه گیری کنید.

زیپی با همان طول و رنگ زیپ قدیمی تان بخرید که با ژاکت تان هماهنگ باشد. سپس آن را باز کنید که دو تکه جدا از هم داشته باشید.

نیمه ای از زیپ که شامل دستگیره آن است را داخل لبه سمت چپ جلوی لباس قرار دهید. زیپ را با سنجاق در جای خود محکم کنید. دوخت را از طرف داخل لباس شروع کنید و زیپ را در امتداد پارچه بدوزید. سپس از بیرون هم لباس را – نزدیک درز آن – کوک بزنید.

نیمه دیگر زیپ را داخل لبه سمت راست جلوی ژاکت قرار دهید و با سنجاق آن را محکم کنید و مانند مرحله 4 بدوزید. اضافه نخ را قیچی کنید. حالا ژاکت کلاهدار تان دوباره برای پوشیدن آماده است.


نکات و هشدارها
اگر فقط یک طرف زیپ خراب شده یا شکسته، همان یک طرف را درست کنید و به طرف دیگر دست نزنید. با این روش می توانید در پول و زمان تان صرفه جویی کنید. سعی کنید زیپ را به همان روشی که زیپ اصلی دوخته شده بود، بدوزید. به جای استفاده از یک قیچی کوچک برای شکافتن دوخت، از بشکاف استفاده کنید.

 

منبع : phow.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------