تزیین بالون های پارچه ای 

ایده هایی برای تزیین بالون

 

اگر از این بالون ها دارید و برایتان تکراری شدند آن ها را دور نریزید و با ایده های زیر از آن ها استفاده های جدید کنید.

ایده هایی برای تزئین بالن های پارچه ای

گلبرگ های گل مصنوعی را بیرون فانوس بچسبانید. مقداری گل ابریشم سفید یا رنگ های دیگر را از فروشگاه صنایع دستی خریداری کنید و گلبرگ ها را با دقت از یکدیگر جدا کنید. با چسب حرارتی لایه های گلبرگ را به فانوس وصل کنید تا تمام سطح آن پوشانده شود. سپس از چسب حرارتی برای چسباندن یک مروارید به مرکز هر گلبرگ استفاده کنید.

 

بالون ها را با گل مصنوعی تزیین کنید

 

داخل فانوس سیم هایی قرار دارد می توانید از بیرون بالون روی این سیم ها را با ماژیک رنگ کنید اگر دوست داشتید روی هر سیم را یک رنگ کنید. تا به صورت رنگین کمان شود حتی می توانید از یکی دو رنگ استفاده کنید.

 

بالون های ساده را به صورت راه راه رنگ آمیزی کنید

 

گل های مصنوعی را درون فانوس کاغذی خود قرار دهید. چند گل ابریشمی و روبان طبق سلیقه ی خود را از فروشگاه خریداری کنید. از فانوس خود به صورت وارونه استفاده کنید و روبان را به شکل پاپیون در اطراف فانوس وصل کنید. سپس فانوس را با گل های مصنوعی مورد نظر خود پر کنید و فانوس را روی یک سطح صاف قرار بدهید.

 

بعد از رنگ آمیزی بالون ها از آن ها به عنوان گلدان استفاده کنید

 

فانوس کاغذ خود را رنگ کنید. 1 لیتر آب سرد را درون یک کاسه بزرگ بریزید. به طور جداگانه ، 1 قاشق چایخوری از رنگ مورد نظر خود و ½ لیتر آب ولرم را با هم بزنید. مخلوط را درون کاسه آب سرد بریزید. فانوس خود را به آرامی درون کاسه فرو ببرید و کمی نوک بزنید تا آب داخل فانوس شود. فانوس را بچرخانید تا کاملاً رنگ شود و سپس فانوس را آویزان کنید تا خشک شود. بعد از رنگ کردن آن می توانید از آن به عنوان گلدان استفاده کنید.

 

بالون ها را به راحتی و کامل رنگ آمیزی کنید

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------