روش صحیح آویزان کردن شلوار به چوب لباسی روش آویزان کردن شلوار به چوب لباسی, ایده برای آویزان کردن شلوار به چوب لباسی, آموزش آویزان کردن شلوار به چوب لباسی

آموزش آویزان کردن شلوار به چوب لباسی

 

آویزان کردن شلوار به چوب لباسی

خیلی از شما با آویزان کردن شلوار به چوب لباسی مشکل دارید. زمانی که شلوار خود را به چوب لباسی آویزان می کنید سر می خورد و می افتد. و یا یک طرف جمع می شود و چروک می شود. یک روش عالی برای آویزان کردن شلوار را به شما آموزش داده ایم.

شاید برای خیلی از شماها اتفاق افتاده باشد که پس از آویزان کردن شلوار به چوب لباسی آن سر بخورد و دائما بیفتد و یا در اثر جمع شمع شدن در یک سمت چوب لباسی چروک شود.

 

در نهایت روشی برای انداختن شلوار به چوب لباسی را پیدا کردیم که می توانید با این روش شلوارهای خود را محکم کنید و از راحت افتادن آن جلوگیری کنید. این روش آویزان کردن سالهاست در لندن رواج پیدا کرده است.

 

مهم نیست چوب لباسی فلزی باشد و یا پلاستیکی یا فلزی روکش دار. از هر چوب لباسی می توانید استفاده کنید.

 

افتادن شلوار آویزان شده از چوب لباسی

 

مراحل آویزان کردن شلوار به چوب لباسی داخل کمد:

مرحله ی 1 : با نگه داشتن شلوار به صورت وارونه، یعنی یک پاچه ی شلوار در یک دست و پاچه ی دیگر در دست دیگر قرار بگیرد و کمری آن به سمت زمین باشد مانند تصویر.

 

شلوار را به این صورت در دست بگیرید و آویزان کنید

 

مرحله ی 2 : یک پاچه ی شلوار را به چوب لباسی آویزان و تا کنید. آن را به سمت پایین بکشید تا لبه ی پایینی پاچه به فاق شلوار برسد.

 

یک پاچه را از داخل به چوب لباسی آویزان کنید

 

مرحله ی 3 : پاچه ی دیگر را از روی تای پاچه ی قبلی عبور بدهید و روی آن قرار بدهید و آویزان کنید. اکنون متوجه می شوید که شلوار از روی چوب هیچ حرکتی نمی کند.

 

پاچه ی دیگر را روی پارچه ی قبلی آویزان کنید

 

در پایان باید شلوار شما به این گونه آویزان باشد

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------