نکاتی برای جشن تولد در خانه تدارکات تولد,تولد در خانه

چگونه خانه را برای تولد تزیین کنیم

 

برای اینکه جشن تولد را در خانه برگزار کنید به نکات زیر توجه کنید.

آشنایی با نکاتی برای برگزاری "جشن تولد در خانه" :

فرش ها را جمع کنید و میز و صندلی استفاده کنید تا پایان جشن تولد با کیک و خامه له شده روبرو نشوید. اگر بدون فرش سخت است می توانید از فرش های قدیمی تان استفاده کنید.

 

تدارکات تولد و خوراکی های تولد از جمله میوه و کاپ کیک یا شکلات، گیفت و... را روی میزی بلند گوشه سالن بچینید و اطراف آن را بادکنک آرایی کنید، در جشن تولد هر کس از خودش پذیرایی کند.

 

تدارکات تولد

 

میتوانید مکانی را که قرار است کیک تولد در آن قرار بگیرد، مشخص کنید و یکی از عکس های زیبای صاحب تولد را پشت سر وی شبیه پوستر" بصورت پلات یا فتوکپی رنگی" بزنید.

 

در صورتی که تولد یک بچه است و میخواهید کاغذ رنگی یا بادکنک استفاده کنید تمامی را در یک طیف رنگی به عنوان مثال انواع رنگ سبز یا رنگ قرمز استفاده کنید. اینگونه تزیینات شما بسیار به چشم می آید حتی میتوانید لباس بچه تان را با رنگ تزیینات ست کنید.

 

از یک طیف رنگی برای تزیین در جشن تولد استفاده کنید

 

چنانچه بودجه تان کم است غمگین نشوید. تولد احترام به کسی است که آن را دوست داریم. برای جشن تولد ساده در منزل، یک کیک کوچک خانگی یا آماده و یک ظرف میوه از یخچال قرار بدهید به همین سادگی در کنار هم جشن بگیرید.

 

برای ابتکار در جشن تولد می توانید از گل های طبیعی برای تزئین استفاده کنید. میتوانید کنار کیک، گل همرنگ و روی میز دسته بزرگی از گل مورد علاقه فردی که تولدش است را قرار بدهید. میتوانید تزیین میوه برای تولد را با استفاده از برگهای بلند پیچک یا برگ های سوزنی کاج انجام دهید و آنها را در اطراف ظرف و لا به لای میوه ها قرار دهید و اطراف کیک برگ مو یا میوه درخت کاج شسته شده و رنگ شده بگذارید.

 

ابتکار در جشن تولد

 

زمان عقب کشیدن صندلی ها برای زیاد شدن جا، آن ها را به دیوار نچسبانید. برای اینکه بر اثر حرکت مهمانان، رنگ و نقاشی دیوار آسیب می بینید. میزهای میوه و پذیرایی را سر راه نگذارید و رومیزی روی میزها نیاندازید تا بچه ها آن ها را نکشند.

 

برای عکاسی از یک جشن تولد به تعدادی ایده احتیاج دارید تا بتوانید با کمک گرفتن  از این ایده ها عکس های قشنگ تری داشته باشید. در مقاله ژست عکس برای تولد نمونه هایی آورده شده است که می تواند از آنها ایده بگیرید.

 

در صورتی که قصد سورپرایز کردن دارید پیشنهاد می کنم مقاله ایده برای سوپرایز تولد

را مطالعه نمائید.

 

تزیین میز تولد

 

بادکنک آرایی جشن تولد

 

تزیین بادکنک

 

جشن تولد در خانه

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------