تازه های شستشو ، نظافت ، لکه گیری

راههایی برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه,راهکارهایی برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه

جلوگیری از ورود حشرات به خانه

راهکارهایی برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه جلوگیری از ورود حشرات به خانه خانه مکان آسایش انسان…

تمیز کردن جرم و رسوب آب از شیشهتمیز کردن جرم و رسوب آب از شیشه,تمیز کردن رسوب آب از شیشه,تمیز کردن شیشه

تمیز کردن رسوب آب از شیشه

 

تمیز کردن جرم و رسوب آب از آینه و شیشه

برای بیشتر ما پیش آمده که با جرم و رسوب آب روی شیشه روبرو شویم. این لکه‌های آب زمانی به وجود می آیند که که غلظت بالایی از مواد معدنی منزیم و کلسیم در آب وجود داشته باشد. مواد معدنی با گذشت زمان بر روی سطوحی مثل شیشه‌های داخل حمام جمع می‌شوند که در تماس همیشگی با آب سخت هستند. شیوه های خانگی بسیاری برای پاک کردن رسوب آب از روی انواع شیشه وجود دارد. با ما همراه باشید.

پاک‌کردن رسوب و جرم از آینه و شیشه با پاک‌کننده‌های شیمیایی

پاک‌کننده‌ها، شیشه‌شورهای گوناگونی وجود دارند که می‌توان برای شستشو از آنها استفاده کرد. خیلی از اشخاص امکان دارد دچار حساسیت‌های تنفسی باشند یا کسانی که نوزاد یا حیوان خانگی دارند، شاید نتوانند از این پاک‌کننده‌ها به علت بویی که دارند استفاده کنند که پیشنهاد می‌شود از ترکیبات طبیعی برای پاک‌کردن شیشه و آینه استفاده کنند.

 

از طرفی در بسیاری از موارد بعد از اقدام به پاک‌کردن رسوب و جرم از آینه و شیشه با پاک‌کننده‌های شیمیایی بازهم با مشکلاتی مثل لک و جای آب مواجه هستیم که در نهایت برای رفع آن ها باید از راه‌کارهای دیگری برای پاک‌کردن شیشه‌ها و آینه‌ها استفاده کرد.

 

تمیز کردن جرم و رسوب آب از شیشه,تمیز کردن رسوب آب از شیشه,پاک کردن جرم و رسوب آب از آینه و شیشه

تمیز کردن جرم و رسوب آب از شیشه

 

استفاده از خمیر دندان

وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن شیشه پر از لک و رسوب فقط خمیردندان و یک دستمال نخی است.

 

دستمال را خیس کنید، به آن خمیردندان بزنید و روی شیشه بکشید. هنگامی که اطمینان پیدا کردید که همه جای شیشه را از جرم و رسوب پاک کردید؛ با آب شیشه را بشویید. با این راه ساده تمام لکه های شیشه یا آینه را برطرف می شود. این روش برای سطوح کوچک مناسب است برای شیشه های بزرگ مقرون به صرفه نیست.

 

تمیز کردن جرم و رسوب آب از شیشه,پاک کردن رسوب آب از شیشه

پاک کردن جرم و رسوب آب از آینه و شیشه

 

سرکه

استفاده از سرکه برای برق انداختن آینه و شیشه و برطذف کردن رسوبات آنها می تواند راهکار آسان و مفید باشد. دستمال نخی را به مخلوط سرکه و آب مساوی آغشته کنید و برای رفع رسوبات شیشه از آن استفاده کنید.

 

جوش شیرین و سرکه و آبلیمو

اول شیشه را با دستمال آغشته به آبلیمو قدری تمیز کنید. جوش شیرین را با قدری آب گرم به شکل خمیر در آورید و با اسکاچ روی شیشه یا آینه بکشید. سرکه را روی شیشه اسپری کنید و با یک دستمال نخی تمیز شیشه و آینه را برق بیندازید.

 

تمیز کردن جرم و رسوب آب از شیشه,تمیز کردن رسوب آب از شیشه,نحوه پاک کردن رسوب آب از شیشه

نحوه پاک کردن رسوب آب از شیشه

 

محلول نمک و آب

این ساده‌ترین راهکار برای پاک کردن رسوب آب است. این محلول به آسانی قابل آماده کردن است. همه چیزی که نیاز دارید، نمک و آب است. نمک ترکیبات معدنی را از روی شیشه جدا می‌کند. این مخلوط نباید خیلی رقیق باشد. با متعادل کردن نسبت نمک و آب، آن را به صورت خمیر دربیاورید. از خمیر روی شیشه استفاده کنید و آن را روی لکه‌ها مالش دهید تا از بین بروند. بعد از پایان کار، از یک پارچه تمیز برای پاک کردن باقی‌مانده نمک استفاده کنید. 

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------