طرز برق انداختن گل های مصنوعی با نمکگل های مصنوعی سالیان سال زیبا کننده خانه‌های ما هستند، شما می توانید از این گل‌ها در جاهایی استفاده نمایید که هیچ گل طبیعی نمی تواند در آن منطقه رشد کند. اما گرد و غبار بر روی همین گل‌ها می نشیند و ظاهر ‌آنها را زشت می‌نماید. پس همین حالا نسبت به تمیز کردن آنها افدام نمایید، گاهی اوقات می‌شود با تکان دادن گل‌ها گرد و غبار را از آن بزداییم اما گاهی این گرد و غبار به گونه‌ای در شکوفه های آن نشسته است که دیگر با تکان دادن آن نمی توان گرد و غبار را از آن گرفت. برای حل کردن این مشکل می‌توانید از نمک و یک کیسه کاغذی استفاده نمایید و گل‌های خود را به حالت اولیه برگردانید.

 

نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی,طرز تمیز کردن گل های مصنوعی

برای تمیز کردن گل های مصنوعی از نمک و یک کیسه کاغذی استفاده نمایید

 

مواد و وسایل مورد نیاز :

کیسه های کاغذی برای قراردادن گل ها درون آنها
نمک
قلم مو کوچک


دستورالعمل :

کیسه کاغذی را تا نیمه از نمک پر کنید، می‌توانید از کیسه بزرگ تر استفاده نمایید و یا هر گلی را در یک کیسه بنا به اندازه‌اش قرار دهید.

 

اگر می‌توانید گل‌ها و شکوفه‌ها را از ساقه ها جدا کنید و در کیسه‌ی جداگانه ای قرار دهید. اگر این کار میسر نیست موردی ندارد شما می‌توانید همه ی گل ها را به صورت وارونه درون کیسه قرار دهید و درب کیسه را ببندید.

 

کیسه را تکان دهید تا نمک همه گلبرگ ها و شکوفه های گل های شما را در بر بگیرد. یکبار کیسه را تکان دهید کمی نگه دار دارید و دوباره کیسه را تکان دهید این کار را برای چند دفعه انجام دهید، به این طریق خاک، گرد و غبار از گلبرگ ها می رود. مواظب باشید این حرکات ملایم باشد تا به گل ها آسیبی نرسد.


گل ها را از کیسه خارج کنید، و با یک قلم مو، نمک هایی که بین گلبرگ ها و یا برگ های گیاه رفته است از آن خارج نمایید.

 

تمیز کردن گل های مصنوعی,برق انداختن گل های مصنوعی

شما می توانید از این نمک برای تمیزی بقیه گل هایتان استفاده کنید

 

دو نکته مهم :
شما می توانید از این نمک برای تمیزی بقیه گل هایتان استفاده کنید.
از این روش برای تمیزی گل‌هایی که خشک کرده‌اید استفاده نکنید چرا که این گل‌ها در مقابل این حرکات شکننده و آسیب پذیر هستند.

 

منبع :chidaneh.ir - hamina

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------