همه آنچه باید در مورد قوانین پذیرش حیوانات در هتل های ایران بدانیدسفر به ایران با سگ, ممنوعیت ورود حیوانات به هتل‌ها, مقرارت مربوط به حیوانات در هتل های ایران

سفر حیوانات خانگی در ایران

 

قوانین هتل های ایران برای پذیرش حیوانات خانگی چیست؟ 

در حال حاضر اغلب هتل های ایران امکانات لازم برای پذیرش حیوانات خانگی ندارند و هنگام سفر باید از پانسیون های مخصوص حیوانات برای نگهداری حیوان خانگیتان استفاده کنید. در این مطلب از بیتوته شما را با قوانین هتل های ایران برای پذیرش حیوانات آشنا می کنیم.

در اغلب کشورها ، برخی از هتل ها که به نام هتل های Pet Frindly شناخته می شوند ، امکانات لازم برای پذیرش حیوانات خانگی را فراهم کرده اند از این رو مسافران هنگام رزرو هتل میتوانند به راحتی هتلی که حیوانات خانگی را پذیرش میکند انتخاب کنند یا افرادی که علاقه ای به سکونت در اتاقی که قبلا حیوان خانگی در آن سکونت داشته ، ندارند ، برای رزرو اتاق به دیگر هتل ها مراجعه می کنند.

 

قوانین پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران بسیار متنوع است. اگر شما هم میخواهید در سفر حیوان خانگی تان را به همراه ببرید بهتر است در مورد پذیرش حیوانات خانگی در هتل ها اطلاعات لازم را کسب کنید و هنگام رزرو هتل در این مورد سوال کنید.  

 

سفر حیوانات خانگی در ایران, سفر به ایران با سگ, ممنوعیت ورود حیوانات به هتل‌ها

پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران

 

قوانین پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران

قانون نوشته شده ای در باره پذیرش یا عدم پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران وجود ندارد ولی تقریبا اغلب هتل ها در ایران از این کار امتناع می کنند و زیرساخت های لازم برای نگهداری از حیوانات خانگی ندارند.

 

با وجودی که پذیرش حیوانات خانگی در هتل ها از نظر قانونی مشکلی ندارد ولی از آنجا که بین مردم ایران جا نیوفتاده است و بسیاری از آنها نمیتوانند قبول کنند در اتاقی ساکن شوند که قبلا حیوان خانگی آنجا بوده ، میتواند منجر به از دست رفتن برخی مشتریان هتل ها شود یا نیاز به شرایط خاصی دارند ، معمولا از حضور حیوانات خانگی در هتل های ایران استقبال نمی شود. 

 

از آنجا که به نظر مسئولان هتل ، حیوان خانگی میتواند باعث ایجاد مشکل یا اذیت برای سایر مهمان ها شود ، مراکز و پانسیون های مخصوص نگهداری از حیوانات خانگی را به مهمانان خود پیشنهاد می دهند. 

 

امکان این که برخی از اقامتگاه های بومگردی اقدام به پذیرش حیوانات خانگی بکنند وجود دارد بنابراین قبل از سفر میتوانید در این مورد از آنها سوال کنید. 

اغلب اقامتگاه های بومگردی در شمال با هماهنگی قبلی  اجازه وجود حیوانات خانگی به محوطه باز اقامتگاه را می دهند. 

 

قوانین پذیرش حیوانات خانگی, عدم پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران

مقررات پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران

 

مراکز نگهداری از حیوانات خانگی 

در اغلب شهرهای بزرگ ایران ، مراکز نگهداری شبانه روزی از حیوانات خانگی برای نگهداری از حیوانات خانگی در طول سفر صاحبانشان وجود دارند که به نام هتل و پانسیون حیوانات شناخته می شوند. 

هزینه این پانسیون ها بسیار بالا است و اغلب صاحبان حیوانات خانگی قادر به پرداخت چنین هزینه ای نیستند. 

 

بردن سگ به هتل در ایران, سفر حیوانات خانگی در ایران, سفر به ایران با سگ

عدم پذیرش حیوانات در هتل های ایران

 

علت عدم پذیرش حیوانات خانگی در هتل های ایران

• دفع مدفوع و ادرار حیوان ، در سایر کشورها هم مالکان حیانات خانگی باید کیسه جمع آوری دفع مدفوع حیوان همراه داشته باشند در غیر اینصورت جریمه می شوند.

• ریزش موی حیوانات که کار نظافت را مشکل می کند. 

• سر و صدای حیوانات به خصوص پارس سگ ها میتواند برای دیگر مهمانان ایجاد مزاحمت کند. 

• عدم وجود مکان مناسب برای نگهداری حیوانات خانگی 

• عدم آمادگی ذهنی دیگر مهمانان برای حضور در اتاقی که قبلا حیوان خانگی در آن اقامت داشته. 

 

گردآوری : بخش گردشگری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------