لباس های شما درباره شما حرف می زنند ! 

 

لباس های شما درباره شما حرف می زنند !

 

قبول دارید که نباید با ظاهر آدم ها قضاوت کنید ولی در واقعیت همه ما این کار را انجام می دهیم؛ پس هنگام انتخاب هر لباسی باید به این نکته هم فکر کنید که دوست دارید مردم چگونه درباره شما قضاوت کنند؟شما را چه جور آدمی ببینند؟ لباس های شما درباره شما حرف می زنند و این اتفاق ، کار انتخاب لباس را سخت وسخت تر می کند. اگر رازهای روان شناسی پشت هر مدل لباسی را بدانید، این کار هم ساده می شود.

 

 

یک آدم جدی چگونه لباس می پوشد؟


لباس های رسمی اداری اگر درست انتخاب شوند، می توانند بهترین تاثیر را روی مخاطب شما بگذارند ولی حواس تان باشد که این لباس ها به جز موقعیت های کاری برای فضاهای رسمی مناسب هستند ولی نباید در تمام مراسم مثل یک مهمانی عصر دوستانه ، لباس رسمی مثل کت ودامن وکت وشلوار بپوشید . با پوشیدن لباس رسمی در یک فضای دوستانه وصمیمی ، تصور یک آدم خشک و نفوذ ناپذیر را در دوستان تان ایجاد می کنید. به این نکته به ویژه وقتی که نخستین بار است در جمعی جاضر می شوید ، دقت کنید.

 

 

لباس شما چه می گوید؟


از این جمله شوکه نشوید ولی هیچ موقعیتی وجود ندارد که شما فکر کنید، نوع پوشش تان اهمیتی ندارد؛ حتی در موقعیتی که تنها هستید،خودتان می دانید چه لباسی پوشیده اید و مدل ، رنگ وطرح لباس در حال وهوای شما موثر است .

 


به سلیقه دیگران احترام بگذارید.


خیلی از ما کار انتخاب لباس را به طراحان لباس شناخته شده واگذار می کنیم یعنی وارد یک فروشگاه معتبر وخوشنام می شویم وبه سلیقه طراحان آن کمپانی اعتماد می کنیم .موفقیت خرید لباس های مارکدار در این است که دیگران متوجه با نام ونشان بودن لباس های شما بشوند، در این صورت این نتیجه می رسند که شما آدمی موفق در کسب وکار خود هستید اما این ایده هم از ذهنشان می گذرذ که شما بسیار اهل مادیات هستید وفقط به مسائل مادی اهمین می دهید. برای شکستن این تصویر هرچقدر هم علاقه مند به لباس های مارکدار هستید، تعادل را راعایت کنید.شیک و مرتب پوشیدن را رعایت کنید ولی لازم نیست از سرتا پا مارک دار بپوشید.

 

 

فرصت ها را از دست ندهید.


اگر در گروه آدم هایی هستید که به هماهنگ بودن لباس های تان اهمیت نمی دهید یعنی لباس های مختلف مثل بلوز ، شلوار ، کت ودامن را بدون هیج تناسبی با هم ترکیب می کنید و می پوشید ، با این ظاهر دیگران شما را آدم هایی قابل اعتماد نمی دانند. از نظر آن ها شما همان طور که به لباس پوشیدن تان اهمیت نمی دهید به کار ، دوستان وسایروجوه زندگی تان هم توجه نخواید کرد. شما با چنین شیوه لباس پوشیدنی می توانید یک فرصت شغلی خوب را درنخستین قرار از دست بدهید.

 

 

براق بپوشیم؟


به دست گرفتن یک کیف ، پوشیدن یک بلوز، یک کمربند براق و... می تواند ظاهر خوبی برای شما بسازد ، تک بودن لباس براق این ویژگی را دارد و اگر از روسری تا دامن یا از بلوز تا کفش پوشش تان براق باشد، تصویر دیگری در ذهن اطرافیان ایجاد می کنید.کسانی که لباس های براق می پوشند ، به مطرح شدن در جمع علاقه دارند و دوست دارند در یک جمع از دیگران متمایز باشند وتجهات را به سمت خودشان جذب کنند.

 

 

برای انتخاب لباس ورزشی


برخی آدم ها را همه جا، در سفر، محل کار و حتی مهمانی با کفش کتانی ، گرمکن و در مجموع لباس های کاملا اسپرت می بینید.این لباس ها تصویر یک آدم ورزشکار که به تناسب اندام وسلامتی اش توجه می کند را در ذهن دیگران می سازد اما فراموس نکنید این مدل لباس پوشیدن شلختگی و بی نظمی خیلی نزدیک است .در انتخاب لباس ورزشی هم دقت کنید تا این ذهنیت ایجاد نشود.

 

منبع : tehrankids

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------