تیپ های جذاب مردانه، مخصوص تابستانپوشش آقایان در تابستان

 

تیپ تابستانی مردانه

انتخاب لباس برای فصل تابستان برای آقایان هم ساده نیست، از این رو که علاوه بر زیبایی، خنکی و راحتی هم اهمیت دارد. اگر انتخاب لباسی ست و زیبا در این فصل برایتان سخت است، این مطلب را از دست ندهید.

لباس برای تابستان باید نخی و خنک باشد. انتخاب تیپ مردانه برای تابستان یکی از علاقه مندی های آقایان می باشد.

 

فصل تابستان بهترین فصل برای پوشیدن کت هایی با جنس نازک، رنگ های شاد و روشن است. اگر می خواهید تیپ مردانه و رسمی داشته باشید از شلوار سرمه ای به همراه یک کت روشن استفاده کنید. برای زیر کت هم از بلوز یا پیراهن رنگ روشن و ملایم استفاده کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد.

 

پیراهن صورتی کمرنگ با شلوار کرم

بسیاری از آقایان از پوشیدن شلوار‌های رنگ روشن مانند کرم و استخوانی اجتناب می کنند؛ اما این کار کاملا اشتباه است. اگر به هر دلیلی به پوشیدن شلوار رنگ روشن علاقه ندارید، پیشنهاد می کنیم در تابستان این فکر را کنار بگذارید. یک شلوار کرم روشن بخرید و آن را با یک پیراهن مردانه صورتی ترکیب کنید تا یک استایل خنک تابستانی برای خود به وجود آورید. برای اینکه استایل تان را از سادگی خارج کنید، در انتخاب رنگ کمربند و کفش مردانه کمی خلاقیت به خرج بدهید و از رنگ های کمی تیره تر استفاده کنید.

 

پیراهن صورتی و شلوار کرم بهترین انتخاب در لباس های تابستانه

 

شلوار سورمه ای با کت رنگ خنثی

همه آقایان باید کتی به رنگ خنثی و روشن، در کمدشان داشته باشند، که در فصل تابستان آن را به تن کنند. زمانی که می خواهید تیپی رسمی داشته باشید، شلوار سورمه ای بهترین انتخاب برای شما است. برای زیر کت تان هم بلوزی کمرنگ که متناسب با رنگ کت تان باشد، بپوشید تا بیش از همیشه دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.

 

کت های نازک به رنگ های خنثی مناسب فصل تابستان

 

بلوز راه راه با شلوار سفید

اگر به طرح های راه راه علاقه دارید، برای داشتن یک تیپ جذاب بلوز راه راه را با شلوار سفید ست کنید. طرح های راه راه چشم ها را به سمت خود جذب می کنند، با پوشیدن شلواری به رنگ خنثی، می توانید در ظاهرتان تعادل ایجاد کنید. پیشنهاد ما به شما این است که رنگ های پر رنگ بلوز با راه راه های باریک تر را انتخاب کنید.

 

اگر به لباس های راه راه علاقه دارید آن را با شلوار سفید بپوشید

 

پیراهن روشن با شلوار جین

اگر شما هم از طرفداران شلوار جین هستید، مشکلی نیست؛ می توانید در تابستان هم از آنها استفاده کنید. اما برای مقابله با گرمای هوا، سعی کنید حتما از جین های کاغذی و نسبتا خنک تر استفاده کنید. اما برای قسمت بالاتنه حتما پیراهن یا تیشرت های رنگ روشن استفاده کنید.

 

در تابستان به راحتی پیراهن های روشن را با شلوار جین به تن کنید

 

بلوز طرحدار و شلوارک جین 

بلوزهای طرحدار انتخاب خوبی برای روزهای گرم و هیجان انگیز تابستان هستند. اگر می خواهید که ظاهری اسپرت داشته باشید، بلوز طرحدارتان را به همراه شلوارک جین به تن کنید. البته حواس تان باشد که از پوشیدن شلوارک های جین تیره خودداری کنید زیرا گرما را به مقدار زیادی جذب می کنند. کفش کتانی سفید هم بهترین انتخاب برای این ست می باشد.

 

شلوار نخی و بلوز پولو و کفش لوفر

این ست لباس مردانه برای زمان هایی که نمی خواهید زیبایی را فدای راحتی کنید، مناسب است. با این دست لباس نه تنها احساس راحتی خواهید کرد، بلکه بسیار هم جذاب و چشمگیر خواهید شد. آنچه در این انتخاب اهمیت دارد، جنس پارچه است که باید پنبه ای یا نخی باشد. کفش های لوفر نیز کفش هایی سبک و راحت هستند که در هر رنگی موجود می باشند. به همین دلیل به راحتی می توانید آنها را با رنگ لباس هایتان ست کنید.

 

این ست بهترین و راحتترین ست برای آقایان در فصل تابستان می باشد

 

بلوز گلدار با شلوار به رنگ خنثی

برای اینکه یک تیپ جذاب و متفاوت داشته باشید می توانید از بلوزهای گلدار استفاده کنید. برای انتخاب رنگ شلوارک و یک تیپ مردانه جذاب، از رنگ های خنثی استفاده کنید.

 

برای اینکه زیباتر جلوه کنید بلوزهای گلدار را با شلوار به رنگ های خنثی به تن کنید

 

پیراهن هاوایی با شلوار جین یا شلوار روشن

پیراهن های هاوایی در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند و برای پوشیدن آن، فصل تابستان بهترین فصل می باشد. یک پیراهن با طرح هاوایی را با یک شلوار جین آزاد یا اورسایز به تن کنید. شما در این استایل هم می توانید از یک پیراهن استفاده کنید، و هم می توانید در زیر پیراهن خود، یک تی شرت نازک سفید بپوشید.

 

برای انتخاب شلوار با این مدل پیراهن، حتما لازم نیست به سراغ جین بروید. بلکه می توانید به سادگی از شلوار‌های کتان تابستانی استفاده کنید. اگر رنگ پیراهن هاوایی شما تیره است، حتما آن را با یک شلوار رنگ روشن ست کنید.

 

پیراهن هاوایی را با شلوار جین یا شلوارهای ساده به تن کنید

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------