مدل لباس عروس 28 پرنسس جهانلباس عروس ملکه انگلیس, لباس عروس سلطنتی, لباس عروس ملکه ای

معرفی 28 لباس عروس سلطنتی

 

نمونه هایی از لباس عروس ملکه ای:

عظمت یک عروسی سلطنتی به سختی فراموش می شود، اما یک لحظه برجسته زمانی است که طرفداران اولین نگاه خود را به لباس عروس می بینند. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با 28 لباس عروس سلطنتی آشنا می کنیم.

معرفی لباس عروس ملکه های جهان:

عظمت یک عروسی سلطنتی به سختی فراموش می شود، اما یک لحظه برجسته زمانی است که طرفداران اولین نگاه خود را به لباس عروس می بینند.

 

پرنسس دایانا، زارا تیندال و دوشس کمبریج تنها برخی از خانواده های سلطنتی هستند که لباس عروسی نفس گیرشان در تاریخ ثبت خواهد شد. میخوای بیشتر ببینی؟ ما نمادین‌ترین لباس های عروس سلطنتی را گردآوری کرده‌ایم، با ما همراه باشید.

 

1. لباس عروس فلورا اوگیلوی:

فلورا اوگیلوی نوه پرنسس الکساندرا در چندین لباس عروسی زیبا به تصویر کشیده شد ، اما اولین مورد طرح ساده امیلیا ویکستد با یقه مربع و آستین های بلند بود. او این لباس را پوشید که از مادربزرگش پرنسس مارینا الهام گرفته شده بود، در حالی که با تیموتی وستربرگ در کلیسای سلطنتی در کاخ سنت جیمز در سال 2020 ازدواج کرد.

 

سال بعد، پسر عموی اول ملکه دو بار در کلیسای سنت جیمز جشن ازدواج گرفت که در آن عروس لباس توری فیلیپا لپلی با گل‌های ظریف گلدوزی شده، آستین‌های بلند شفاف و یقه‌ای عاشقانه به تن کرد. این یکی تحت تأثیر پدرش و «دانش گیاه شناسی» طراح منظر جیمز بود.

 

لباس عروس پرنسس, لباس سلطنتی دخترانه, لباس عروس ملکه

لباس عروس فلورا اوگیلوی

 

2. لباس عروس مگان مارکل :

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، مگان مارکل، عروس شاهزاده هری، سرانجام فاش کرد که کلر وایت کلر از خانه مد پاریسی Givenchy را برای طراحی لباس عروس خود انتخاب کرده است - یک لباس مجلسی باریک و یقه‌دار آستین دار و یک لباس نمایشی جذاب انتخاب کرده است.

 

طراح در مورد این کار گفت: "این واقعاً باعث افتخار است که در چنین مناسبت قابل توجهی به من فرصت همکاری نزدیک با مگان مارکل داده شد. ما می خواستیم قطعه ای جاودانه ایجاد کنیم که بر رمزهای نمادین Givenchy در طول تاریخ آن تأکید کند. و همچنین مدرنیته را از طریق خطوط براق و برش‌های ظریف منتقل می‌کند. در مقابل، زیبایی گل‌های ظریف حجاب، چشم‌اندازی بود که من و مگان در آن سهیم بودیم، حرکتی خاص که گل‌های مشترک المنافع را در بر می‌گرفت، و از دور تال ابریشمی بالا می‌رفت.»

 

لباس عروس ملکه های جهان, ملکه های جهان, لباس عروس پرنسس دایانا

عکس های لباس مگان مارکل

 

3. لباس عروس زارا تیندال :

زارا در مراسم عروسی خود با مایک تیندال در 30 ژوئیه 2011، با لباسی از جنس عاج که توسط طراح استوارت پروین، یکی از مد لباس های مورد علاقه مادربزرگش ملکه الیزابت طراحی شده بود، فرشته ای به نظر می رسید. همانطور که او با همسر جدیدش در حال ترک Canongate Kirk در ادینبورگ بود، لباس مجلسی دامن کامل سفارشی زارا با تزئینات ساتن دوشس و نیم تنه چین‌دار و توری زیبا، خیره‌کننده به نظر می‌رسید.

 

لباس عروس سلطنتی, لباس عروس ملکه ای, لباس عروس پرنسس

لباس عروس زارا تیندال

 

4. لباس عروس ولیعهد ویکتوریا :

ولیعهد سوئد ویکتوریا در 19 ژوئن 2010 با همسرش پرنس دانیل در کلیسای جامع استکهلم ازدواج کرد. عروس با لباس عروسی که توسط Pär Engsheden طراحی شده بود، که شامل یقه پشتی V شکل، یقه خارج از شانه، خط A بود، خیره کننده به نظر می رسید. دامن و دنباله پنج متری که به کمر وصل شده بود.

 

او یک تاج طلایی داشت که در واقع همان چیزی بود که ملکه سیلویا در عروسی خود در سال 1976 گذاشته بود.

 

لباس عروس ملکه ای, لباس عروس پرنسس, لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس ولیعهد ویکتوریا

 

5. لباس عروس پرنسس یوژنی :

وقتی برای اولین بار لباس عروسی خیره کننده پرنسس یوژنی را دیدیم، هیجان زیادی ایجاد شد! لباس زیبای سلطنتی که 200000 پوند ارزش داشت توسط طراح بریتانیایی پیتر پیلوتو و کریستوفر دی ووس بود و دارای یقه V عمیق با طرحی از شانه و شلوغی زیبا در پشت بود.

 

پارچه شامل تعدادی نماد بود که برای پرنسس یوژنی به عنوان نقوش معنادار بود، شامروک برای ایرلند به عنوان اشاره به خانواده عروس فرگوسن، رز یورک و پیچک نشان دهنده خانه این زوج بود. Eugenie ترجیح داد بدون حجاب برود، در عوض او را به سبک شیک با تاج کوکوشنیک Greville Emerald، که متعلق به ملکه مادر بود، بپوشد.

 

لباس سلطنتی, لباس عروس ملکه های جهان, ملکه های جهان

لباس عروس پرنسس یوژنی

 

6. لباس عروس پرنسس الیزابت :

هنگامی که از سر نورمن هارتنل از شیک پوش بریتانیایی خواسته شد تا لباس عروس ملکه را طراحی کند ، هدف او خلق "زیباترین لباس" بود که تا به حال طراحی کرده بود. اعلی حضرت، که در آن زمان پرنسس الیزابت بود، شاهکار ابریشم عاج را پوشید که با کریستال و 10000 مروارید دانه تزئین شده بود. این لباس دارای یک دنباله با طرح ستاره‌ای 15 فوتی است که در Braintree در اسکس بافته شده و با الهام از نقاشی معروف رنسانس Primavera اثر بوتیچلی، نماد تولد دوباره و رشد پس از جنگ است. شاهزاده خانم کوپن‌های لباس جمع‌آوری کرده بود تا هزینه لباس را بپردازد، زیرا بریتانیا در زمان عروسی او در نوامبر 1947 هنوز مشمول جیره‌بندی بود.

 

لباس عروس ملکه انگلیس,لباس عروس ملکه ای,لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس پرنسس الیزابت

 

7. لباس عروس کیت میدلتون :

دوشس کمبریج تمایل خود را برای ترکیب مدرنیته با سنت در لباس مجلسی خود که توسط سارا برتون برای الکساندر مک کوئین طراحی شده بود، ابراز کرد. نتیجه یک خلاقیت نفیس بود که دارای کمری برش خورده، آستین های توری، نقوش گل و دامن و قطار کامل بود.

 

لباس عروس سلطنتی,لباس عروس پرنسس,لباس عروس ملکه

لباس عروس ملکه انگلیس کیت میدلتون

 

8. لباس عروس پرنسس دایانا :

طراحی دنباله طولانی لباس عروس پرنسس دایانا توسط دیوید و الیزابت امانوئل که رکوردشکن بود، در داخل کابین شیشه ای که او را به مراسم عروسی اش می برد، مناسب بود.

 

لباس عروس پرنسس دایانا,لباس عروس ملکه های جهان,لباس عروس ملکه

لباس عروس پرنسس دایانا

 

9. سوفی، لباس عروسی کنتس وسکس :

پنج ماه پس از اعلام نامزدی، شاهزاده ادوارد بریتانیا و سوفی ریس جونز در کلیسای سنت جورج قلعه ویندزور در روز شنبه 19 ژوئن 1999 ازدواج کردند. برای عروسی خود با کوچکترین پسر ملکه، روابط عمومی سابق یک لباس عروس ساده پوشیده بود. کت لباس ابریشمی و ارگانزا که توسط سامانتا شاو ساخته شده است، دارای 325000 کریستال و مروارید است که در امتداد یقه، آستین های تمام قد و دنباله بسته شده است.

 

سوفی علاوه بر لباس یقه V شکل کرست، حجابی به طول کلیسای جامع، پر از کریستال های زیاد و یک تاج الماس از مجموعه خصوصی ملکه به تن داشت. او همچنین با یک گردنبند مروارید سیاه و سفید و گوشواره های هماهنگ طراحی شده توسط ادوارد به عنوان هدیه عروسی تزئین شده بود.

 

ملکه های جهان,لباس سلطنتی,لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروسی سوفی وسکس

 

10. لباس عروس پرنسس سوفیا :

سوفیا هلکویست برای عروسی خود با شاهزاده کارل فیلیپ سوئد بعدازظهر شنبه در ژوئن 2015 به کلیسای سلطنتی استکهلم رسید. همه نگاه ها به این سبزه ی زیبایی بود که او با لباس عروسی خیره کننده اش - ساخته شده از کرپ ابریشمی که با ارگانزای ابریشمی ایتالیایی پوشیده شده بود، که به این زیبایی سبزه ی این پرنسس دوخته شد. - با شاهزاده سوئدی ازدواج کرد. لباس عروس که توسط طراح سوئدی Ida Sjöstedt خلق شده بود، دارای توری های شیک پیچیده ای بود که توسط José María Ruiz ساخته شده بود و یک دنباله ی زیبا که با دست کار شده و سپس با دست دوخته شد. این لباس نه یک بلکه در سه رنگ سفید ساخته شده بود.

 

لباس عروس ملکه انگلیس, لباس عروس سلطنتی, لباس عروس ملکه ای

لباس عروس پرنسس سوفیا

 

11. لباس عروس پرنسس بئاتریس :

پرنسس بئاتریس با ادواردو ماپلی موزی با لباسی قدیمی که توسط نورمن هارتنل طراحی شده بود ازدواج کرد که از ملکه به او امانت داده شده بود. این از تافته Peau De Soie در سایه های عاج، تزئین شده با ساتن دوشس عاج، و دارای آستین های ارگانزا ساخته شده است. دیامانت ها در کل طرح، از جمله بدنه شطرنجی هندسی، پوشانده شده اند. بیانیه ای که توسط کاخ باکینگهام منتشر شد نشان داد که این لباس توسط آنجلا کلی، آرایشگر ملکه و استوارت پروین، خیاط وفادار، برای بئاتریس بازسازی و منتسب شده است.

 

لباس عروس پرنسس, لباس سلطنتی دخترانه, لباس عروس ملکه

لباس عروس پرنسس بئاتریس

 

12. لباس عروس شارلین از موناکو :

آلبرت و شارلین که برای اولین بار در سال 2000 همدیگر را ملاقات کردند ، 11 سال بعد در یک مراسم مدنی ازدواج کردند. این زوج در اتاق تاج و تخت کاخ سلطنتی با هم ازدواج کردند، در حالی که شارلین چیزی از شاهزاده خانم کامل به نظر نمی رسید. شارلین با یک کت و شلوار آبی آسمانی زیبا که از زرق و برق کم رنگی بیرون می‌آمد، در اولین حضور خود به عنوان یک سلطنتی در بالکن قصر، درخشان بود. 55 سال از زمانی که شاهزاده خانم مستقل جدید دقیقاً از همان نقطه به مردم موناکو سلام کرده بود می گذشت.

 

شاهزاده خانم بعداً توضیح داد که چرا لباس خود را به رنگ آبی انتخاب کرد: "این یک همکاری بین من و کارل لاگرفلد است. ما چیزی می خواستیم که با رنگ چشمان من مطابقت داشته باشد. این ساخته من است و من به آن افتخار می کنم. "

 

لباس عروس ملکه های جهان, ملکه های جهان, لباس عروس پرنسس دایانا

لباس عروس شارلین از موناکو

 

13. لباس عروس دوم شارلین از موناکو :

در 2 ژوئیه 2011، شارلین با لباس عروس ابریشمی جورجیو آرمانی پا به میدان گذاشت. ساده و در عین حال خیره کننده بود. سلطنتی و در عین حال بی ادعا، شارلین، درست به شکل واقعی، به دنبال پیچیدگی ناچیز بود. دوخت این لباس ماه ها به کار دست نیاز داشت، از 130 متر ابریشم بریده شده بود، با 40000 کریستال تزئین شده بود و با 20000 قطره اشک از مروارید مزین شده بود.

 

لباس عروس سلطنتی, لباس عروس ملکه ای, لباس عروس پرنسس

لباس عروس دوم شارلین از موناکو

 

14. لباس عروس شارلوت کاسیراگی :

شارلوت کاسیراگی در مراسم مدنی خود برای دیمیتری رسام در ژوئن 2019 غافلگیر شد، زمانی که او در لباس عروسی شیک سنت لوران پا به میدان گذاشت. لباس براد او دارای یک سجاف گوشه دار و سه پاپیون در قسمت جلو بود و برای مراسم ساده و بی‌نظیر عالی بود. خانواده سلطنتی موناکو بعداً برای دومین مراسم مذهبی خود در فرانسه در پایان ژوئن، لباس عروس توری Giambattista Valli را پوشید.

 

لباس عروس ملکه ای, لباس عروس پرنسس, لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس شارلوت کاسیراگی، لباس سلطنتی دخترانه

 

15. لباس عروس بانو گابریلا ویندزور :

خانواده سلطنتی بریتانیا سومین عروسی سلطنتی خود را در کمتر از 12 ماه برگزار کردند، زمانی که لیدی گابریلا ویندزور در ماه می 2019 با توماس کینگستون ازدواج کرد. عروس برای جشن های آخر هفته خود کمتر از چهار لباس عروس داشت، از جمله یک لباس آستین بلند توری لویزا بکاریا. حجابی به طول شش متر که او برای مراسم خود در کلیسای سنت جورج در قلعه ویندزور بر سر داشت.

 

لباس سلطنتی, لباس عروس ملکه های جهان, ملکه های جهان

لباس عروس بانو گابریلا ویندزور

 

16. لباس عروس ملکه ماکسیما هلند :

عروس ویلم الکساندر لباس کامل خود را با حسن نیت یکی از طراحان برتر جهان پیدا کرد. پرنسس ماکسیما هلند در 2 فوریه 2002 با عشق سلطنتی خود در آمستردام با لباس عاجی آستین بلند والنتینو، با دنباله ای با گل های زیبای گلدوزی شده، ازدواج کرد. تاج او مخصوصاً برای این مناسبت ساخته شده است - پایه آن از یکی متعلق به ملکه اِما و ستاره ها از یکی از دختر اِما، ملکه ویلهلمینا، مادربزرگ ملکه بئاتریکس گرفته شده است.

 

لباس عروس ملکه انگلیس,لباس عروس ملکه ای,لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس پرنسس ماکسیما

 

17. لباس عروس کامیلا پارکر بولز :

دوشس کورنوال برای مراسم مدنی خود در آوریل 2005، زمانی که این جفت در گیلدهال ویندزور ازدواج کردند، یک کت سفید ظریف و یک لباس لبه‌دار از رابینسون ولنتاین به تن کرد. دو سال بعد در ژوئن 2007، دوشس با همان لباس در مراسم افتتاحیه مجلس ملی ولز شرکت کرد. کامیلا کلاه عروسی خود را با یک کلاه لبه پهن دیگر عوض کرد و این بار یک رشته مروارید سه گانه و یک جفت کفش متفاوت استفاده کرد. با این حال، او همان سنجاق الماسی را پوشید که پرهای شاهزاده ولز را نشان می داد. او تنها خانواده سلطنتی است که لباس عروسی خود را بازیافت کرده است.

 

لباس عروس سلطنتی,لباس عروس پرنسس,لباس عروس ملکه

لباس عروس کامیلا پارکر بولز

 

18. لباس عروس پرنسس گریس کلی از موناکو :

هنگامی که گریس کلی برای ازدواج با شاهزاده رینیر سوم از موناکو وارد راهرو شد، این زیبایی بلوند با لباس عروسی فوق العاده تماشاگران را مجذوب خود کرد. این لباس که توسط هلن رز از MGM طراحی شده بود، مظهر عاشقانه بود و بلافاصله ستاره هالیوود را به خانواده سلطنتی اروپایی تبدیل کرد. لباس گریس پیچیده‌تر از آن چیزی بود که به نظر می‌رسید – در زیر نیم تنه توری، لباس دیگری بدون بند وجود داشت که از کرپ ابریشمی ساخته شده بود، در حالی که سه لایه کت‌های یکپارچه به دامن حجم متمایز آن را می‌دادند. پارچه‌های مورد استفاده از پارچه‌های ابریشمی، توری گل رز با مروارید، توری ظریف Valenciennes بود.

 

لباس عروس پرنسس دایانا,لباس عروس ملکه های جهان,لباس عروس ملکه

لباس عروس پرنسس گریس کلی از موناکو

 

19. سارا، لباس عروس دوشس یورک :

سارا فرگوسن برای عروسی خود با شاهزاده اندرو، دوک یورک در 23 ژوئیه 1986 در کلیسای وست مینستر، لباسی از ساتن دوشس عاجی و دارای مهره های سنگین پوشید. لباس عروسی که خودش طراحی کرده بود و گمان می‌رود 35000 پوند قیمت داشته باشد، دارای یک دنباله بلند، نیم تنه و یقه‌ای بلند بود. به طرز شگفت انگیزی، یک حرف گلدوزی شده 'A' نیز روی لباس قابل مشاهده بود.

 

ملکه های جهان,لباس سلطنتی,لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس سارا فرگوسن

 

20. لباس عروس پرنسس مارگارت :

پرنسس مارگارت در 6 می 1960 با آنتونی آرمسترانگ-جونز در کلیسای وست مینستر ازدواج کرد، اما آنها در سال 1978 به عنوان اولین خانواده سلطنتی که از زمان پادشاه هنری هشتم در سال 1540 طلاق گرفتند، تاریخ ساز شدند. لباس های سلطنتی نمادین به لطف سادگی زیبای آن. لباس ارگانزای ابریشمی توسط نورمن هارتنل، همان طراح لباس عروس ملکه ، ساخته شد و دارای آستین‌های بلند و دامن کامل با بیش از 30 متر پارچه بود. 

 

لباس عروس ملکه انگلیس, لباس عروس سلطنتی, لباس عروس ملکه ای

عروسی سلطنتی شاهزاده مارگارت آنتونی آرمسترانگ جونز

 

21. اولین لباس عروس پرنسس آن :

پرنسس آن برای اولین عروسی خود با کاپیتان مارک فیلیپس در سال 1973 زیبا به نظر می رسید. مطابق با آب و هوای سرد ماه نوامبر، او یک لباس زیبا به سبک تودور را انتخاب کرد که توسط خیاط محلی خود مورین بیکر طراحی شده بود، با آستین های بلند، یقه بلند و سرآستین های باز. او ظاهر نمادین خود را با تاج الماس و مقنعه مادربزرگش ست کرد، در حالی که موهایش را به صورت کندوی عسل حالت داد.

 

لباس عروس پرنسس, لباس سلطنتی دخترانه, لباس عروس ملکه

اولین عروسی پرنسس آن

 

22. لباس عروس دوم پرنسس آن :

پس از جدایی آن و مارک در سال 1989، خانواده سلطنتی در سال 1992 با سر تیموتی لارنس ازدواج کرد که باعث شد او لباس عروس غیر سنتی را انتخاب کند. او یک لباس میدی یقه بلند با ژاکت سفید و کفش مجلسی مشکی پوشیده بود.

 

لباس عروس ملکه های جهان, ملکه های جهان, لباس عروس پرنسس دایانا

عکس لباس عروسی پرنسس آن تیموتی اسکاتلند

 

23. لباس عروس پرنسس ماساکو ژاپن :

ماساکو اووادا فارغ‌التحصیل دانشگاه هاروارد   در 9 ژوئن 1993، زمانی که با امپراتور آکیهیتو و اولین پسر ملکه میچیکو، ولیعهد ناروهیتو ازدواج کرد، به عضویت خانواده امپراتوری ژاپن درآمد. برای مراسم سنتی شینتو این زوج، عروس، یک کیمونوی عروس ابریشمی سنتی - متشکل از ده لایه - که در نهایت 14 کیلوگرم وزن داشت و بیش از 100000 دلار قیمت داشت، پوشید. ماساکو لباس فوق العاده خود را با دستکش های بلند ظریف و جواهرات تزئینی زیبا از جمله یک تاج الماس و گردنبند پرآذین تکمیل کرد.

 

لباس عروس سلطنتی, لباس عروس ملکه ای, لباس عروس پرنسس

لباس عروس شاهزاده خانم ماساکو

 

24. لباس عروس ملکه رانیا اردن :

رانیا آل یاسین تنها پنج ماه پس از اینکه در یک مهمانی شام به شوهر آینده خوش‌تیپ خود چشم دوخت،  در 10 ژوئن 1993  با شاهزاده اردن - پادشاه بعدی -  عبدالله بن الحسین ازدواج کرد. عروس زیبا که در مارس 1999 ملکه شد. لباس مجلسی که توسط طراح مشهور لبنانی الی ساب دوخته شده بود.

 

لباس عروس ملکه ای, لباس عروس پرنسس, لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس ملکه رانیا اردن

 

25. لباس عروسی ملکه لتیزیا اورتیز اسپانیا :

لتیزیا اورتیز روکاسولانو  در 22 مه 2004 با شاهزاده فیلیپه ولیعهد اسپانیا در مراسم کاتولیک رومی ازدواج کرد. این روزنامه‌نگار سابق لباس عروسی از مانوئل پرتگاز طراح کهنه‌کار اسپانیایی را برای مراسم عروسی خود انتخاب کرد که دارای دنباله ای چشمگیر، نیم تنه و یقه بلند غیر معمول بود. ارزش آن 6 میلیون پوند گزارش شده است.

 

لباس سلطنتی, لباس عروس ملکه های جهان, ملکه های جهان

لباس عروس ملکه لتیزیا

 

26. لباس عروس Mary Donaldson دانمارکی :

مری دونالدسون دانمارکی در 14 مه 2004 در کلیسای بانوی ما در کپنهاگ دانمارک با ولیعهد فردریک ازدواج کرد. لباس عروس مری توسط طراح دانمارکی Uffe Frank ساخته شده است و از ساتن دوشس عاج با یقه اسکوپ ساخته شده است. طراحی زیبا دارای اندامی باریک و آستین‌هایی شبیه زنبق بود.

 

لباس عروس ملکه انگلیس,لباس عروس ملکه ای,لباس سلطنتی دخترانه

لباس عروس مری دونالدسون دانمارکی

 

27. لباس عروس پرنسس مت ماریت :

پرنسس  مته ماریت  ولیعهد نروژ برای ازدواجش در سال 1896 لباس عروسی الهام گرفته از لباس عروس داماد، ملکه مود، مادربزرگ ولیعهد هاکون، به تن کرد. این لباس که توسط طراح Ove Harder Finseth و خیاط آنا Bratland ساخته شده بود، از کرپ ابریشمی ضخیم و با پارچه ابریشمی نرم پوشیده شده بود و دارای نیم تنه و دامن گشاد بود. دنباله ی آن به دو متر رسید، در حالی که حجاب او از شش متر ابریشم ساخته شده بود. مراسم ازدواج آن ها در 25 آگوست 2001 در کلیسای جامع اسلو برگزار شد - روی سر او یک تاج عتیقه زیبا بود که به عنوان هدیه از طرف همسرش، هارالد و سونجا، تقدیم شد. 

 

لباس عروس سلطنتی,لباس عروس پرنسس,لباس عروس ملکه

لباس عروس پرنسس مت ماریت

 

28. لباس عروس پرنسس مارتا لوئیز :

عروس در می 2002 با آری بهن با نویسنده ای ازدواج کرد که لباس عروسی دو تکه شامل یک پیراهن و کت که بر تن کرد که توسط طراح ساکن اسلو ونش لیچه برای او ایجاد شد. این لباس از شکل و رنگ سوسن مارتا الهام گرفته شده است. کت لباس عروس دوزی شده سواروسکی از ساتن دوشس مایل به سفید ساخته شده بود، یک دنباله سه متری با یک قوس نوک تیز، در حالی که پیراهن لباس عروس از کرپ ابریشمی سفید بود. عروس - که دسته گلش عمدتاً از نیلوفرها تشکیل شده بود - همچنین با نگه داشتن روبنده خود با یک تاج که در اصل متعلق به ملکه مود بود، به میراث سلطنتی خود ادای احترام کرد.

 

لباس عروس پرنسس دایانا,لباس عروس ملکه های جهان,لباس عروس ملکه

لباس عروس پرنسس مارتا لوئیز

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023