دو سریال کره‌ای در انتظار آنتن پخش شبکه 3 سیما دو سریال کره‌ای در انتظار آنتن پخش شبکه 3 سیما

دو سریال کره‌ای «افسانه خورشید و ماه» و «سرزمین آهن» مراحل آماده‌سازی برای پخش از آنتن شبکه 3 سیما را پشت سر می‌گذرانند.

به گزارش شبکه ایران، اختصاص یک باکس اصلی شبکه تماشا به سریال‌های کره‌ای و استقبال از بازپخش سریال‌هایی چون «جواهری در قصر» نشان می‌دهد که همچنان سریال‌های کره‌ای جزو پرطرفدارترین برنامه‌های تلویزیون است.

 

در حالی که بازپخش سریال «افسانه جومونگ» به تازگی از شبکه تماشا آغاز شده است، مدیر شبکه 3 سیما در نشست خبری مدیران این شبکه از پخش جومونگی جدید با عنوان «سرزمین آهن» خبر داده است.

 

سرزمین آهن,سریال سرزمین آهن

 

اما این بار جومونگ(قهرمان داستان) یک زن است که چه شیرا بازیگر سریال «امپراتور دریا» نقش آن را ایفا کرده است. البته سریال «سرزمین آهن» با عنوان اصلی «امپراطور آهن» تنها به دلیل پیگیری داستان سلسله گوگوریو لقب جومنگ 4 را گرفته است وگرنه سریالی با این عنوان تاکنون تولید نشده است. این سریال 78 قسمتی محصول 2009 بوده و کیم سو اون ، کیم سوک هون و شین ائ دیگر بازیگران شخصیت‌های محوری داستان هستند.


داستان این مجموعه مربوط  به سومین ملکه عصر گوریوست که بر علیه مردم تانگیوسیک از مانچوریا می‌جنگد تا بتواند سرزمین‌های قدیم را احیاء کند. بانو سانگدوک (چه شیرا) در جوانی بیوه شاه می‌شود و برادرش به سلطنت می نشنید.

 

این اتفاق مصادف با زمانی است که دشمنی گوریو و گوگوریو بیشتر شده و تلاش های سانگدوک برای بیرون کردن دشمنان از مناطق شمالی کشور، منجر به تهدید وی از جانب شاه (برادرش) می شود.شاه برای تحت فشار قرار دادن سانگدوک تنها فرزند پسری او را نزد خود نگه می دارد و دیدار مادر و فرزند را قدغن میکند….بعد از مدتی شاه که فرزند پسری ندارد و مجبور شده خواهرزاده خود را به عنوان ولیعهد انتخاب کند، دوباره ازدواج می‌کند تا اینکه….

 

افسانه خورشید و ماه,سریال افسانه خورشید و ماه

 

«افسانه خورشید و ماه» از دیگر تولیدات کره جنوبی است که در این نشست به عنوان یکی از سریال‌‌های جدید این شبکه مطرح شد. این درام تاریخی نیز محصول 2011 شبکه mbc بوده و در زمان پخش در این کشور طرفداران زیادی داشته است. «افسانه خورشید و ماه» داستان زندگی عاشقانه ولیعهد جوان کشور (لی هون) و همسرش وول را روایت می‌کند که با دسیسه‌چینی ملکه مادر و وزیر دربار، وول محکوم به مرگ می‌شود و...


در این سریال 20 قسمتی جانگ ایل وو که پیش از این سریال «بازگشت ایلجیما» با بازی او را از آنتن شبکه 3 سیما شاهد بوده‌ایم به همراه کیم سو هیون و هان گا این ایفاگر نقش‌های اصلی هستند/شبکه ایران

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------