به مناسبت تولد بازیگر زن طنز ایران؛ آرامش اقتصادی آرزوی "مرجانه گلچین" در روز تولدش"مرجانه گلچین" در سالروز تولدش برای مردم و جامعه بهبود وضع اقتصادی را آرزو کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، "مرجانه گلچین" را از گذشته تاکنون همه می‌شناسند بازیگری که خواهر او "منیژه گلچین" و دختر عمویش مرحوم "نادیا دلدار گلچین" است با اینکه در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ‌التحصیل شد اما به عرصه بازیگری در سینما تلویزیون پیوست.

آرامش اقتصادی آرزوی مرجانه گلچین در روز تولدش

او با تشویق خواهرش منیژه که در آن زمان بازیگر بود به تئاتر آمد و اولین تجربه‌اش در مجموعه تلویزیونی "آیینه" رقم خورد و پس از آن در فیلم‌های "قصه‌زندگی"، "گل مریم"، "پرنده کوچک خوشبختی" و مجموعه‌های تلویزیونی همچون "ازدواج پر‌ماجرا"، "زیرزمین"، "بزنگاه" ایفای نقش کرد.

آرامش اقتصادی آرزوی مرجانه گلچین در روز تولدش

بازی "گلچین" در ابتدا در ژانر جدی و موقعیت‌های اجتماعی بوده است اما از سریال "زیرزمین" بود که مرجانه رنگ جدیدی به بازی خود داد و کمدی را هم تجربه کرد و بعد از آن بازی‌های متفاوت و درخشان را از او شاهد بودیم.

آرامش اقتصادی آرزوی مرجانه گلچین در روز تولدش

"بزنگاه"، "داروندار"، "شمس‌العماره"، "خوش‌نشین‌ها"، راه‌دررو"، "سه‌دونگ سه‌دونگ"، "نقطه‌سر خط" و "دزد و پلیس" از دیگر سریال‌هایی بود که نقش کمدی او بر مخاطب جلوه‌نمایی می‌کرد اما بعد از مدتی بازی او در موقعیت‌های کمدی یکسان یکنواختی را برایش به وجود آورد به طوری که مخاطب از تماشای آن احساس خستگی می‌کرد در فیلم‌های سینمایی نیز ادامه‌ی این روند را در پیش گرفت و به سمت کلیشه شدن و تک کاراکتری سوق پیدا کرد.

آرامش اقتصادی آرزوی مرجانه گلچین در روز تولدش

آن‌طور که باید "گلچین" از توانایی خود برای خلق بازی و نقش استفاده نکرد و با توجه به شناخت از تجربه و بازی او به جرأت می‌توان گفت که با پیدا کردن مسیری تازه آینده روشنی را پیدا کردند.

بازی او در فیلم "شب بیست‌و نهم" و "چشم‌هایم برای تو" هنوز هم در ذهن مخاطب مانده است اما در سال 74 و 75 با بازی در فیلم‌های "کریم آتشی" ضعیف‌ترین و یا شاید بدترین نمره را در کارنامه خود ثبت کرد.

قدیمی‌ها او را با فیلم "آینه" و امروزی‌ها نیز او را با فیلم "زیور" در سریال "شمس‌العماره" می‌شناسند.

آرامش اقتصادی آرزوی مرجانه گلچین در روز تولدش

"مرجانه گلچین" با گذت 3 دهه از بازیگری خود توانسته موفقیت و جذابیت‌های بازی‌هایش را به همگان عرضه کند اما متاسفانه بازی او طوری نبوده است که جایزه و یا سیمرغی را بابت چند سال فعالیت هنری تصاحب کند.

"گلچین" متولد دومین روز ماه اسفند در سال 1345 که ثمره‌ی این تولد، ظهور بازیگری هنری در سینما بوده است.

آرامش اقتصادی آرزوی مرجانه گلچین در روز تولدش

"مرجانه گلچین" بازیگر، در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران به بهانه سالروز تولدش گفت: سالروز تولد بهانه‌ای برای شروع تازه و دوباره‌ای است که در سال جدید امید به نو بودن و خلق اتفاقات تازه باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم مردم به لحاظ اقتصادی به آرامش خاطر برسند، و مشکلات و مسائل اقتصادی به زودی مرتفع شود.

"گلچین" با اشاره به بزرگترین آرزوی تولد خود گفت: این چند سال فعالیت هنری بهترین دوران زندگی‌ام بوده است و صلح و آرامش را برای همه عزیزان و مردم آرزو می‌کنم.

منبع:yjc.ir

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022