با خانم دکتر محبوب ستارگان هاليوودي آشنا شويد +عکسبا خانم دکتر محبوب ستارگان هاليوودي آشنا شويد +عکس

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: وقتي برگزاري مراسم اسکار به پايان رسيد بدون شک تنها يک نفر آهي از سر آسودگي کشيد و آن کسي نيست جز خانم "جمي شريل" پزشک پوست و زيبايي محبوب ستارگان هاليوود.

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

 

او در مصاحبه اش اعلام کرده است: من هميشه معتقدم زيبايي خيره کننده ستاره ها در جشنواره ها اتفاقي نيست بلکه حاصل يک برنامه است که به خوبي اجرا شده است.

وي ميگويد دو هفته قبل از شروع اين جشنواره روزهاي بسيار پر مشغله اي را پشت سر گذاشته است و هر روز تا ساعت 9 شب در دفتر کارش به سر ميبرده، او ميگويد مشتريهاي بسياري در ميان ستاره هاي هاليوودي دارد که از آن ميان ميتوان به کريستين دانست و " جنيفر لاو" اشاره کرد.

او تاکيد ميکند ستاره ها به خصوص خانمهاي زيبا و مشهور هميشه نگران شرايط ظاهري خود هستند و عاشق بوتاکس ، تزريق کورتيزون و ليزر درماني ميباشند.

او اضافه ميکند بيشترين تقاضا از سوي مشتريان مربوط به تزريق بوتاکس و از بين بردن سلوليت است. او عليرغم اينکه شغل پر درآمد خود را مديون زيبا سازي صورت ستاره هاست اما معتقد است که استفاده مرتب  از بوتاکس چهره را به صورت مضحکي مصنوعي و بدقواره نشان ميدهد. او ميگويد بهترين روش براي زيبا و جوان ماندن استفاده از تغذيه مناسب و ورزش و دوري از استرس است./پرداد

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023