افشین هاشمی: من به "باند و باندبازی" اعتقادی ندارم / هر جا ثروت و شهرت باشد حواشی بیشتر استاخباربازیگران,اخبارهنرمندان,افشین هاشمی

بازیگر سینما و تئاتر گفت: من اعتقاد به وجود چنین چیزی ندارم، باند وباند بازی وجود ندارد. به عقیده من، چه در سینما و چه در تئاتر گروه هایی هستند که با هم ارتباط بهتری دارند و از بودن درکنار هم نتیجه بهتری می گیرند، به همین دلیل همیشه با هم کار می کنند، این نامش باند بازی نیست.

 افشین هاشمی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با  میزان، درباره معیارش برای بازی در سینما یا تئاتر گفت: سعی میكنم بینِ پیشنهاداتی كه میشود با دقت انتخاب كنم، و عامل تعیین كننده در این انتخاب، كیفیتت اثر است و نه رسانه.

وی ادامه داد: اگر در این پیشنهادات فیلم یا سریال خوبی باشد، به طور یقین در آن حضور پیدا می کنم و اگر در کنار چند پیشنهاد معمولی سینمایی یا تلویزیونی، یک تئاتر خوب پیشنهاد شود، ترجیح می دهم در تئاتر باشم.

این بازیگر در خصوص تفاوت حاشیه ها در سینما و تئاتر اظهار کرد: به طور طبیعی هرجا ثروت و شهرت بیشتر باشد، حواشی بیشتری را نیز با خود به همراه دارند. به طبع هر جا که این دو عنصر کم تر باشد حواشی نیز در آن کم تر است. به همین دلیل شاید در تئاتر حواشی کم تری باشد. حال اگر آن دو عامل به تئاتر بیاید، حتمن حواشی را هم به همراه خود میآورد.

هاشمی درباره "باند و باندبازی" در سینما افزود: من اعتقاد به وجودِ چنین چیزی ندارم، باند وباند بازی وجود ندارد. به عقیده من، چه در سینما و چه در تئاتر گروه هایی هستند که با هم ارتباط بهتری دارند و از بودن درکنار هم نتیجه بهتری می گیرند، به همین دلیل همیشه با هم کار می کنند، این نامش باند بازی نیست.

بازیگر سریال "نیمکت" درباره حضور همیشگی بعضی بازیگران تصریح کرد: شاید آنها نسبت به بقیه اقبال عمومی بیشتری دارند، یا ارتباطات بهتری.

وی عرصه تئاتر یادآور شد: اگر یک بازیگر بیشتر دیده می شود به خاطر آن است که تماشاگر او را دوست دارد و طبیعتن زمانی كه این تقاضا كم شود پیشنهادات و سپس حضورش هم كم خواهد شد. چه بسیارند بازیگرانی كه زمانی مدام بودند و اكنون كم كار و حتا بیکارند.

هاشمی در پایان از تعهدی که نسبت به کارهایش دارد گفت و خاطرنشان کرد: در سال های اخیر چند فیلم سینمایی را به دلیل حضورم در تئاتر از دست دادم مثلن "چ" (ابراهیم حاتمی کیا) یا "ملکه" (محمد علی باشه آهنگر). جالب اینكه تئاتری که به خاطر آن فیلم "ملکه" را از دست دادم، "هامون بازها"ی محمد رحمانیان بود كه سه روز مانده به آغازِ فیلمبرداری "ملكه" توقیف شد و من از هر دو کار بازماندم!

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022