آخرین اخبار سیاست خارجی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

آمریکا: برنامه‌ای برای دور دیگری از مذاکرات با ایران نداریم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه سه‌شنبه گفت که واشنگتن در حال حاضر برنامه‌ای برای برگزاری دور جدیدی از مذاکرات با ایران را ندارد. به گزارش ایرنا، ند پرایس سخنگوی وزارت…

فرانسه: یک مسأله فرابرجامی مربوط به ایران و آمریکا، مانع دستیابی به توافق است / پیش‌نویس توافق احیای برجام، دو ماه است که آماده شدهبرجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
سخنگوی وزرارت خارجه فرانسه با تکرار برخی فرافکنی‌ها گفت که یک مسأله فرابرجامی مربوط به ایران و آمریکا، مانع از دستیابی به توافق شده است.

به گزارش ایلنا؛وی بدون اشاره به انفعال طرف اروپایی در قبال برجام، در خصوص چشم‌انداز از سر گیری سریع مذاکرات وین، گفت که پیش‌نویس توافق پایبندی به برجام، دو ماه است که آماده شده است؛ به همین دلیل است که مذاکره‌کنندگان تروئیکای اروپا با اطمینان از دستیابی سریع به توافق، وین را ترک کردند.

 

این سخنگو افزود که از تمامی طرف‌ها می‌خواهیم با اتخاذ رویکرد مسئولانه‌، تصمیم‌های لازم برای به سرانجام رساندن این توافق را اتخاذ کنند.

 

این مقام فرانسه با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران گفت: «این تصور که توافق، همزمان با پیشرفت برنامه هسته‌ای ایران که می‌تواند منافع منع اشاعه‌ برجام را کاهش دهد، قابلیت آن را دارد که برای مدت طولانی روی میز باشد، خطایی جدی است».

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------