آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,آتش‌سوزی مهیب در پایتخت بنگلادش

آتش‌سوزی مهیب در پایتخت بنگلادش/ بیش از ۵۰ نفر کشته شدند

بر اثر آتش‌سوزی در یک منطقه پرجمعیت و قدیمی در پایتخت بنگلادش بیش از ۵۰ نفر کشته و شماری هم زخمی شده‌اند. به گزارش فارس،…


برخورد اتوبوس و تانکر سوخت در پاکستان 21 کشته برجاگذاشتاخبار,اخبار حوادث

در حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با تانکر حمل سوخت در منطقه «لسبلا» شهرستان «حب» در ایالت بلوچستان پاکستان 21 نفر کشته و 16 مسافر زخمی شدند.

به گزارش ایرنا، رسانه های پاکستان شامگاه دوشنبه اعلام کردند:یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل 40 مسافر که از شهر کراچی به پنجگور درحال حرکت بود، با یک دستگاه تانکر حامل سوخت گازوئیل برخورد کرد.

 

به گفته منابع رسمی پاکستان، در این حادثه هر دو دستگاه خودرو دچار آتش سوزی شدند.

 

در این حادثه 16 مسافر نیز زخمی شدند که مجروحان با کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند ولی وضعیت عمومی پنج مسافر وخیم اعلام شده است.

 

براساس خبر منابع رسمی پاکستان، نیروهای امدادی و آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند و تلاش برای اطفاء حریق این دو دستگاه خودرو ادامه دارد.

 

جاده های باریک و بدون کیفیت، نقض فنی بسیاری از خودروها و توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی در پاکستان باعث شده تا میزان تصادفات در جاده های این کشور افزایش یابد. 

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------