اعدام شیطان مراغهحکم اعدام مرد شیطان‌صفت که دختران و زنان مراغه‌ای را هدف نیت شوم خود قرار می‌داد در ملأعام به اجرا درآمد. 

به گزارش  ایران ، سال 1395 بود که پرونده سریالی آزارهای شیطانی جوان فریبکار با تعدادی از دختران و زنان در مراغه و شهرهای اطراف پیش روی پلیس قرار گرفت و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از مأموران برای دستگیری عامل این اقدامات شیطانی وارد عمل شدند.

 

خواستگاری لاکچری

مأموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند که مرد جوانی با نام امیرمهدی با فریب دادن دختران به بهانه داشتن شغل مناسب و موقعیت مالی و کاری خوب و نشان دادن فیش حقوقی جعلی و کارت بازرگانی جعلی به بهانه ازدواج و اعتمادسازی به دختران نزدیک شده و پس از گرفتن فیلم و عکس از زنان آنها را تهدید و اقدام به روابط سیاه با طعمه‌هایش کرده است.

 

بازداشت شیطان

بدین ترتیب تجسس‌های پلیسی کلید زده شد و مأموران خیلی زود موفق شدند مرد شیطان‌صفت را دستگیر کنند و در بررسی‌ها مشخص شد این مرد به نام سلیمان است و با مشخصات و مدارک جعلی خودش را به طعمه‌هایش نزدیک کرده است.

 

حکم اعدام در ملأعام

بدین ترتیب با توجه به شکایت‌های صورت گرفته و در حالی که تعدادی از طعمه‌ها به خاطر ترس از آبرویشان به پلیس شکایت نکردند، روند رسیدگی به این پرونده کلید زده شد و متهم در دادگاه کیفری به اتهام مفسد فی الارض از طریق اشاعه گسترده فساد و فحشا در مراغه به اعدام در ملأعام محکوم شد.

 

اعدام شیطان مراغه

این حکم پس از بررسی‌های بیشتر در دیوان‌عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت و صبح روز پنجشنبه 4 خرداد ماه حکم اعدام در ملأعام این مرد در یکی از میدان‌های اصلی مراغه به اجرا درآمد.

 

محمود نعمتی دادستان مراغه در خصوص اتهامات مرد اعدامی گفت: از جمله اتهام متهم، اغفال زنان و دختران متعدد از طریق فریب آنها به داشتن موقعیت شغلی مناسب، تهیه فیلم و عکس از زنان و دختران فریب خورده و انجام روابط جنسی به بهانه ازدواج می‌باشد.

 

وی اضافه کرد: پس از دستگیری، پرونده وی پس از ارجاع به دادسرای عمومی و صدور حکم اعدام در دادگاه انقلاب اسلامی و تأیید آن در دیوان‌عالی کشور و اجازه از مراجع ذیصلاح، حکم اعدام متهم صبح پنجشنبه در ملأعام و در یکی از میادین اصلی این شهرستان به اجرا درآمد.

 

دادستان مراغه در ادامه اظهار کرد: قوه قضائیه و نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی در برخورد با چنین اشخاصی که امنیت جانی و ناموس شهروندان را مورد تجاوز و‌ تخطی قرار دهند، هیچگونه مماشاتی نخواهند کرد و برخورد شدید با آنها را در دستور کار قرار داده‌اند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------