آخرین اخبار سیاسی


سخنگوی دولت ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

سخنگوی دولت: توافق موقت در دستور کار جمهوری اسلامی نیست/ سفر رئیس جمهور به روسیه پربار بود

سخنگوی دولت با بیان اینکه سفر روسیه بحثی پیرامون توافق موقت برای احیای برجام مطرح نشد ، گفت: موضوع توافق موقت در دستور کار جمهوری اسلامی…

روحانی: مردم در طول سال‌های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود؛ دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسدروحانی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
رئیس جمهور: طول یکسال را اقدامی ارزشمند و افتخار آمیز دانست و گفت: از همه دست اندرکاران می خواهم از تبلیغات ناروا نرنجند و از حرفهای بی اساس نگران نشوند، ‌دروغ‌ها را باد می‌برد و بیمارستان، تخت، پزشک و درمان می‌ماند و مردم در طول سالهای آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود و دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسد. 

رئیس جمهور در هفتاد و سومین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید طرح‌های ملی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران و قم و همچنین دو ایستگاه مترو در شهر تهران را افتتاح کرد.

 

به گزارش انتخاب، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه در ارتباط ویدئوکنفرانسی طرح‌های مربوط به بخش بهداشت و درمان و سلامت را با اعتبار ۳ هزار و ۲۱۴ میلیون تومان و با ظرفیت اشتغالی ۲ هزار و ۶۸۰ نفر افتتاح کرد.

 

رئیس جمهور در این ارتباط تصویری دستور بهره‌برداری از یک هزار و ۲۷ تخت بیمارستانی شامل بیمارستان ۵۳۸ تختخوابی فیروزآبادی شهر ری، بیمارستان ۱۳۵ تختخوابی جایگزین لنگرود و بیمارستان ۹۶ تختخوابی جایگزین آذرشهر، بیمارستان ۹۰ تختخوابی تکاب و بیمارستان ۲۱۸ تختخوابی بخش خصوصی مادر قم را در حوزه طرح‌های ملی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را صادر کرد.

 

امروز همچنین با فرمان رئیس جمهور دو ایستگاه متروی مدافعان سلامت و شهرک آزمایش در حوزه طرح‌های توسعه ای شهرداری تهران، به بهره برداری رسید.

 

رئیس جمهور قبل از صدور فرمان افتتاح بیمارستان ۵۲۸ تختخوابی فیروزآبادی شهرری، با قدردانی از تلاش های انجام شده برای به بهره برداری رسیدن این مرکز بهداشتی و درمانی، تاکید کرد: اقدامات انجام شده در طول ۸ سال فعالیت دولت تدبیر و امید در حوزه بهداشت و سلامت در تاریخ کشور بی نظیر و بی سابقه است و در هیچ برهه ای نداریم که در ۸ سال چنین تحولی در بخش سلامت اتفاق افتاده باشد.

 

روحانی افزوده شدن ۱۴ هزار تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی کشور در طول یکسال را اقدامی ارزشمند و افتخار آمیز دانست و گفت: از همه دست اندرکاران می خواهم از تبلیغات ناروا نرنجند و از حرفهای بی اساس نگران نشوند، ‌دروغ‌ها را باد می‌برد و بیمارستان، تخت، پزشک و درمان می‌ماند و مردم در طول سالهای آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود و دروغگو هیچ وقت به نتیجه‌ای نمی‌رسد.

 

روحانی در آیین افتتاح بیمارستان ۱۳۵ تختخوابی شهید حسین پور لنگرود، ارائه خدمات در استان های مهمان پذیر از جمله استان های شمالی، خراسان، اصفهان، فارس و آذربایجان را یک وظیفه مضاعف دانست و گفت: گردشگری سلامت از اهمیت بالایی برای ما برخودار است و بیمارستان ها در استان های مرزی کشور می توانند با ارائه خدمات درمانی به مهمانان و گردشگران خارجی در توسعه گردشگری سلامت بسیار موثر باشند.

 

رئیس جمهور با بیان اینکه قبل از انقلاب هر کسی در کشور دچار یک بیماری سخت می شد دنبال این بود که راهی پیدا کند تا برای درمان به خارج برود، گفت: امروز بسیاری از ایرانیانی که در کشورهای خارجی ساکن هستند، ترجیح می دهند برای درمان خود یا حتی برای برخی از عمل‌های جراحی ایران را انتخاب کنند.

 

روحانی افزود: معنای این وضعیت این است که پزشکان و پرستاران عزیز و همه عزیزانی که در بخش سلامت تلاش می‌کنند، یک کار بزرگ و پرافتخاری را در این ۴۳ سال در کشور ما به وجود آورده اند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------