کدام عروسک های روی درخت شخصیت شما را بهتر نشان می دهند؟تست روانشناسی, شخصیت شما با عروسک روی درخت, آشنایی با شخصیت تان با انتخاب عروسک روی درخت

شخصیت شما به کدام عروسک روی درخت نزدیک است؟

 

کدام عروسک های روی درخت شخصیت شما را بهتر نشان می دهند؟

موقعیتی که هر عروسک روی درخت قرار دارد می تواند نحوه شناسایی شما را نشان دهد. این آزمون به دو مرحله تقسیم می شود: نحوه شناسایی خود و روشی که دوست دارید مردم شما را ببینند. بنابراین می توانید گزینه ای که به شخصیت شما نزدیک است و شخصیتی که دوست دارید داشته باشید را انتخاب کنید.

در حال حاضر، راه های مختلفی برای ترسیم یا کشف شخصیت ما به روشی عمیق تر وجود دارد. نحوه رفتار ما در جامعه همیشه نشان دهنده آن چیزی نیست که دوست داریم باشد، دقیقا به همین دلیل، بسیاری از متخصصان بیان می کنند که داشتن این تصور از خود در مورد ویژگی ها و معایب اصلی آن می تواند یکی از بهترین راه ها برای بهبود باشد.

 

ما می دانیم که تشخیص نقص هایمان می تواند یک تمرین پیچیده باشد و همه افراد این تکامل را به حدی نمی رسند که بتوانند آنچه را که به عنوان ویژگی های منفی تشخیص می دهیم اصلاح کنند. هر شخصیت، کمی از فردیت هر یک را نشان می دهد، چیزی که افراد را متفاوت می کند، و این در نهایت تمام جادوی جامعه ما است.

 

پلتفرم ها و آزمایش هایی وجود دارند که به ما ابزاری را ارائه می دهند تا بتوانیم، حتی به حداقل، این خود تحلیلی را انجام دهیم. همیشه مهم است که به یاد داشته باشید که این جایگزین ارزیابی حرفه ای نمی شود و فقط به عنوان یک تمرین حمایتی، راهی برای ملاقات و حتی تفریح ​​است و می تواند با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته شود.

 

کدام عروسک های روی درخت شخصیت شما را بهتر نشان می دهند؟

این آزمون به دو مرحله تقسیم می شود: بنابراین، عروسکی را که بیشتر با آن آشنا هستید و عروسکی که دوست دارید باشید انتخاب کنید. این روش برای تجزیه و تحلیل شخصیت افراد در اصل توسط روانشناس انگلیسی پیپ ویلسون برای تجزیه و تحلیل خلق و خوی کودکان در سن مدرسه ایجاد شد. این باعث شد که او بفهمد که آیا کودکان با مؤسسات مدرسه سازگار می شوند یا خیر، اما بعداً متخصصان دیگر نیز شروع به درخواست با افراد بزرگسال کردند.

 

خیلی ساده است، تصویر زیر را تحلیل کنید و عروسکی را که بیشتر با آن آشنا هستید و دوست دارید باشید انتخاب کنید. پس از انتخاب دو عروسک مورد نظر، توضیحات مربوط به هر عدد را در زیر بررسی کنید و متوجه شوید که چه ویژگی های شخصیتی قوی و ضعیف آنها وجود دارد.

 

اگر با چهره عروسک ها کمی مشکل دارید، می توانید از نقاشی زیر برای شناسایی احساسات هر یک از شخصیت ها در هنگام انتخاب استفاده کنید.

 

انتخاب عروسک و شخصیت شما, خصوصیات شخصی با انتخاب عروسک, معرفی شخصیت افراد با انتخاب عروسک

تصویری واضح از عروسک های روی درخت

 

بعد از اینکه هر یک از عروسک ها را با دقت نگاه کردید، با آرامش یکی را که بیشتر با آن همذات پنداری می کنید و دوست دارید باشید انتخاب کنید. پس از آن، توضیح اعداد در نتیجه آزمون زیر را بررسی کنید.

 

نتایج :

انتخاب اعداد 1، 3، 6 و 7 - نترس و شجاع

اگر یکی از انتخاب های شما یکی (یا بیشتر) از اعداد 1، 3، 6 و 7 بوده است، یکی از ویژگی های اصلی شما ممکن است شجاعت باشد. این روش بدون ترس  رویارویی با موقعیت ها می تواند راز موفقیت باشد، به همین دلیل است که عروسک های موجود در تصویر با چالش های خاصی در درخت (یا اطراف آن) روبرو هستند، بدون اینکه لزوما از کمک کسی استفاده کنند.

 

انتخاب اعداد 2، 11، 12، 18 و 19 - اجتماعی و خوشایند

اگر هر یک از انتخاب های شما یکی (یا بیشتر) از اعداد 2، 11، 12، 18 یا 19 بوده است، این نشان می دهد که اجتماعی بودن و همیشه در محاصره افراد می تواند یکی از ویژگی های اصلی شما یا یکی از بزرگترین خواسته های شما باشد.

 

انتخاب شماره 4 - حرفه در وهله اول

یا میل شما این است که حرفه خود را در اولویت قرار دهید، یا این راهی است که مردم قبلاً شما را می بینند. دستیابی به نتایج خوب و همیشه در رتبه اول بودن از ویژگی های اصلی کسانی است که این عدد را انتخاب می کنند.

 

انتخاب شماره 5 - لحظه آسیب پذیری

ممکن است با زمان آسیب پذیری، ضعف یا حتی خستگی عاطفی یا فیزیکی روبرو باشید. اگر این روشی است که خودتان را معرفی می کنید یا دوست دارید مردم شما را ببینند، شاید وقت آن رسیده است که دست از کار بکشید و با ملایمت تری با تعهدات روبرو شوید تا تأثیر منفی بر زندگی شما نداشته باشد.

 

انتخاب شماره 9 - اول شادی

صرف نظر از مشکلاتی که در زندگی با آن مواجه می شوید، شادی و شادی در برخوردها در نهایت به آن شکلی می شود که مردم شما را می بینند، اینکه چگونه زندگی می کنید. یا حتی طوری که دوست دارید مردم شما را ببینند.

 

انتخاب اعداد 13 و 21 - کاهش تعامل اجتماعی

بنا به دلایلی، چه به دلایل شخصی یا حتی عاطفی، ممکن است در معاشرت با مشکل مواجه شوید. به یاد داشته باشید که ما برای زندگی در جامعه به دنیا آمده ایم و همیشه مهم است که اطراف خود را با افرادی احاطه کنیم که ما را دوست دارند، کمک خواستن را نمی توان نشانه ضعف تلقی کرد.

 

انتخاب شماره 8 - انزوا

برخی افراد در نهایت منزوی تر می شوند و دایره اجتماعی بسیار کوچکی دارند که همیشه نباید به عنوان یک نکته منفی تلقی شود. اگر این عدد را انتخاب کرده اید، میل به تنها بودن یا تنها بودن در بسیاری از مواقع بیشتر می شود، یا این همان راهی است که دوست دارید مردم شما را در دنیا درک کنند.

 

انتخاب اعداد 10 و 15 - لحظه رضایت

اگر یکی از این اعداد انتخاب شما بوده است، به این معنی است که در لحظه ای از زندگی هستید که به نظر می رسد همه چیز با هم هماهنگ است، جایی که به نظر می رسد همه چیز مسیر عالی را دنبال می کند. فکر نکنید که چیزهای خوب اتفاق نمی افتد، یا هر چیز منفی دیگری، از این لحظه لذت ببرید. اگر دوست دارید مردم شما را اینگونه ببینند، شاید وقت آن رسیده است که از خود بپرسید چه چیزی این خواسته شما را ایجاد می کند.

 

انتخاب شماره 14 - مشکلات عاطفی جدی

چه به دلایل کاری یا شخصی، این می تواند زمان مشکلات عاطفی شدید باشد. بهترین کار این است که به دنبال کمک حرفه ای باشید یا همیشه شبکه پشتیبانی خود را در نزدیکی داشته باشید، با دوستان و خانواده ای که این فرآیندهای شما را طی کرده اند در ارتباط باشید زیرا شما را درک می کنند.

 

انتخاب شماره 20 - نیازهای عمیق پوست

اگر  عدد شما 20 بود، این می تواند نشان دهنده یک منیت متورم و عزت نفس بسیار بالا باشد. شما اغلب می خواهید که شریک زندگی یا افراد اطرافتان تمام وقت خود را صرف رسیدگی به نیازهای شما کنند، اما مهم است که به یاد داشته باشید که روابط دو طرفه هستند.

 

انتخاب اعداد 16 و/یا 17 - رابطه بیش از حد وابسته

ما می دانیم که داشتن یک نفر برای به اشتراک گذاشتن لحظات با او چقدر خوب است، اما در بسیاری از موارد باید مشاهده کنیم که آیا این رابطه برای رشد و تکامل هر یک مضر است یا خیر. در عین حال که ما افرادی هستیم که برای زندگی در جامعه به دنیا آمده ایم، به لحظات تنهایی و دنبال کردن رویاهایمان نیز نیاز داریم. به همبستگی هایی که در طول زندگی خود ایجاد کرده اید توجه کنید.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------