راه های جذاب بودنیکی از راه های جذاب بودن  آراسته بودن است

 

 جذاب بودن یکی از دغدغه های افراد جوامع می باشد. یکی از مهم ترین و اساسی ترین راه های جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن، برقراری تماسی چشمی می باشد. 

یکی از مهمترین و اساسی ترین دغدغه های مردم امروزی جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن می باشد به طوری که افراد به دنبال راه های مختلفی هستند که بتوانند برای اطرافیان خود جذاب ترین فرد باشند و توجه آنها را به سوی خود جلب کنند. از مهمترین راه های جذاب بودن می توان به لبخند زدن، تماس چشمی داشتن، آراسته بودن، پوشیدن لباس های تمیز و خوش رنگ اشاره نمود. اگر شما نیز قصد دارید تا که از جذاب ترین افراد در مهمانی ها و دورهمی های خود باشید این نکات را جدی بگیرید.


چگونه جذاب باشیم؟
آیا شما نیز به دنبال جذاب بودن هستید؟ آیا می دانید برای جذاب به نظر رسیدن بایستی به چه نکاتی توجه داشته باشید؟ از شما دعوت می شود که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی نمایید و اطلاعات بسیار جالب و مفیدی را در این خصوص به دست بیاورید.

مورد توجه دیگران بودن و محبوب بودن در نزد دوستان و نزدیکان از مهمترین نیازهایی می باشد که آقای مازلو نیز در هرم نیازهای اساسی انسان به این موضوع اشاره کرده است و جایگاه ویژه ای را برای آن تعیین نموده است. توجه داشته باشید که جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن کار بسیار مشکل و سختی نمی باشد و افراد می توانند با رعایت برخی از نکات بسیار حساس به راحتی در نظر بسیاری از افراد جذاب به نظر رسیده و هم چنین از اعتماد به نفس بسیار بالایی نیز برخوردار باشند. راه های بسیار مختلفی برای جذاب بودن وجود دارد که شما نیز می توانید با در نظر گرفتن این راه ها به راحتی پیش دوستان و همسر خود بسیار جذاب باشید و الگو برای بسیاری از همنوعان خود باشید. از مهمترین راه های جذاب بودن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تماس چشمی برقرار کنید
یکی از مهم ترین و اساسی ترین راه های جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن، برقراری تماسی چشمی می باشد. توجه داشته باشید که چشم یکی از مهمترین اعضای بدن بوده و بیشترین ارتباط را با مغز و افکار افراد دارد. انسان ها برای رسیدن به اعتماد و اطمینان مورد نیاز خود، دوست دارند که با طرف مقابل خود ارتباط چشمی برقرار کنند تا بتوانند حس گرم و مهربانی را از چشمان طرف مقابل خود دریافت کنند.

 

به همین جهت همیشه و در همه حال سعی بر آن داشته باشید که به چشمان اطرافیان خود نگاه کنید و از تاثیرگذارترین افراد به شمار بیایید. همیشه به یاد داشته باشید که هنگام صحبت کردن با دوستان و نزدیکان خود به چشم های آنان خیره شوید تا بتوانید اعتماد آنها را به دست بیاورید؛ بنابراین برای جذاب به نظر رسیدن می توانید به راحتی تماس چشمی را لحاظ نموده و این آیتم بسیار راحت را هیچ وقت فراموش نکنید.

 

از مهم ترین و اساسی ترین راه های جذاب بودن برقراری تماسی چشمی هنگام صحبت کردن می باشد


لبخند بزنید
لبخند زدن و همیشه لبخند بر روی چهره داشتن یکی از رازهای جذاب بودن می باشد که بسیاری از افراد جامعه از این امر بی خبر هستند. لبخند قدرت بی انتهایی را دارد و می توانید با این حرکت بهترین و فراموش نشدنی ترین دوستی ها را به وجود آورده و تمام عمرتان نیز ادامه دهید. بسیاری از پژوهش ها نشان می دهد که لبخند از تاثیرگذارترین حرکاتی می باشد که افراد می توانند از این طریق نه تنها جذاب باشند بلکه می توانند احساسات خود را نیز به راحتی ابراز کنند. لبخند می تواند حس مثبتی را به دیگران انتقال داده و شما به راحتی بتوانید دوستی های مورد نظر خود را داشته باشید. همچنین تفاوت میان لبخند زدن و خندیدن را نیز فراموش نکنید چرا که خندیدن برای برقراری دوستی ها و جلب توجه افراد زیادی توصیه نشده و جذاب نمی باشد.

 

 برای جذاب به نظر رسیدن لبخند بزنید


با اطمینان خاطر دست دهید
اگر قرار است دوستان خود را در یک کافه یا پارکی ملاقات کنید به محض رسیدن به آنها به همراه سلام کردن دست دهید و توجه داشته باشید که با اطمینان خاطر دست بدهید، چرا که این کار سبب می شود دوستان شما پی به جذاب بودن شما برده و از شما به خوبی یاد کنند. بی شک شما نیز تجربه کرده اید که افرادی که شل دست می دهند انرژی منفی خود را نیز به شما منتقل می کنند به همین جهت توصیه می شود برای جذاب بودن کمی محکم تر دست دهید البته در نظر داشته باشید که چنان محکم دست ندهید که سبب آزردن و ناراحتی در فرد متقابل شوید. توجه داشتن باشید که هر سه حرکت تماس چشمی، لبخند زدن و دست دادن از مهمترین آیتم هایی می باشد که از شما می تواند یک فرد جذاب در ذهن طرف مقابلتان ایجاد کند.

 

جذاب بودن,رازهای جذاب بودن,جذاب بودن برای پسر

 برای جذاب بودن کمی محکم تر دست دهید

 

افراد دیگر را با نام صدا کنید

بسیاری از روانشناسان بر این باورند که صدا کردن نام افراد می تواند حس بسیار خوبی را در آنها به وجود بیاورد به همین جهت سعی بر آن داشته باشید که هنگام صحبت با نزدیکان و دوستان خود، حتما به شکل مکرر از نام کوچک آنها استفاده کنید چرا که شما نیز از شنیدن نام خود از سوی فرد مقابل احساس خوبی را به دست می آورید به همین دلیل این حس را در طرف مقابل خود نیز ایجاد کنید تا از شما تصویر یک فرد جذابی را در ذهن خود داشته باشد.

 

به کار بردن اسم فرد مقابل کار بسیار آسانی در صحبت های شما می باشد و همچنین یکی از راحت ترین راه های جذاب بودن نیز به شما می آید. شما می توانید برای به دست آوردن اعتماد دوستان خود در محل کارتان نیز از نام آنها استفاده کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن یک رابطه دوستانه را با آنها تجربه نمایید.

 

  صدا کردن نام افراد می تواند حس بسیار خوبی را در آنها به وجود بیاورد 

 

دقت کردن به حالت بدن در جذاب بودن تاثیر دارد
از دیگر مهمترین آیتم های جذاب بودن را  می توان دقت داشتن به حالت بدن بیان نمود. شما می توانید با رعایت این آیتم توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب نموده حس خوبی را به آنها انتقال دهید. توصیه می شود که در میان جمع به حالت دست به سینه نبوده و قوز نکنید چرا که این حرکات شما را مغرور و افسرده نشان می دهد.

 

البته شما بایستی نحوه ی صحیح نشستن و راه رفتن را در خلوت خودتان نیز تمرین کنید تا این حرکات در شخصیت شما گنجانده شده و بتوانید در هر دورهمی و مهمانی نیز به راحتی توجه اطرافیان را به سوی خود جلب کنید. حرکات بدن مانند زبان می باشد که می تواند افکار شما را به دوستان و نزدیکان شما منتقل کند و روانشناسان تحقیقات بسیار زیادی را در این حوزه انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که حالت بدن می تواند بازگو کننده شخصیت درونی افراد نیز باشد.

 

هنگام صحبت کردن به همه توجه داشته باشید
اگر قرار است در آینده نزدیک سخنرانی را در یک کنفرانس و جلسه ای داشته باشد توصیه می کنیم که این آیتم جذاب بودن را جدی گرفته و آن را تکرار کنید تا بتوانید نه تنها موثرترین سخنرانی را داشته باشید بلکه از جذاب ترین افراد نیز به شمار بیاید. پس به یاد داشته باشید که در هنگام سخنرانی به تمام حضاری که در سالن و جلسه حضور دارند نگاه کنید و سعی کنید بعد از برقراری تماس چشمی به مدت کوتاهی، نفر بعدی را مورد هدف قرار دهید. همچنین می توانید با پرسیدن سوال های متنوعی توجه آنها را نیز به سوی سخنرانی خودتان جلب نمایید. توجه شما به تمام حضار می تواند حس بسیار مثبتی را در فضای حاضر به وجود آورده و شما نیز به راحتی بتوانید مطالب مورد نظر خود را ارائه دهید.

  

شیک لباس پوشیدن و آراسته بودن از مهمترین آیتم ها برای جذاب بودن می باشد 

 

در لباس ها رنگ قرمز را جدی بگیرید، جذاب بودن در ساده ترین نکات
رنگ قرمز رنگی بسیار هیجان انگیز و جذاب می باشد که بسیاری از افراد از این رنگ در کسب و کارها و تبلیغات خود برای جلب توجه مشتریان و مصرف کنندگان خود استفاده می کنند. شما نیز می توانید یکی از لباس های خود را به این رنگ انتخاب کرده و حس جذاب بودن را تجربه نمایید.

 

افرادی که لباس قرمز برتن می کنند همیشه در مرکز توجه دیگران هستند البته توجه داشته باشید که در هر دورهمی و مهمانی نمی توان از این رنگ استفاده کرد به همین جهت در انتخاب لباس قرمز زیاده روی نکنید و طوری لباس های خود را ست نمایید که علاوه بر شیک و جذاب به نظر رسیدن، مورد محبوبیت سایر افراد و نزدیکان خود نیز باشید. آقایان همیشه مجذوب این رنگ هستند و اگر دوست دارید تا همسرتان را به سوی خود جلب کنید می توانید از لباس های خانگی که رنگ قرمز دارند استفاده نمایید.

 

جذاب بودن در انعطاف پذیری رفتار
تحقیقات گسترده ای در بسیاری از کشورهای جهان در زمینه گارد گرفتن و انعطاف پذیر بودن صورت گرفته است که هر کدام از این تحقیقات نتایج مختلفی را ارائه داده اند. برای مثال تحقیقات صورت گرفته در کشور چین نشان می دهد که مردها از خانم هایی خوششان می آید که در وهله ی اول احساسات خود را بروز ندهند این در حالی است که مردهای آلمانی، از خانم هایی که در جلسه اول ملاقات به راحتی عواطف خود را نشان می دهند بیشتر خوششان می آید و این گونه خانم ها را در دسته افراد جذاب تلقی می کنند. شما نیز می توانید با توجه به شرایط رخ داده کمی انعطاف پذیر باشید تا در وهله اول حس جذاب بودن را در طرف مقابل خود به وجود بیاورید.

 

صدای نازک و زیر می تواند تاثیر فوق العاده ای را در جذاب بودن خانم ها داشته باشد


با شوخ طبعی جذاب بودن را امتحان کنید
بی شک شما نیز از افرادی که خشک و بی روح هستند بیزارید و دوست دارید با افرادی مراوده نمایید که شوخ طبع باشند. شوخ طبع بودن یکی دیگر از مهمترین آیتم ها برای جذاب بودن می باشد که متاسفانه در جامعه کنونی امروزی بسیاری از افراد از این امر غافل هستند. در نظر داشته باشید که هیچ تغییراتی در اطراف شما نباید ذره ای از شوخ طبع بودن و داشتن روحیه مثبت شما بکاهد و شما می توانید با داشتن این صفت بی نظیر به راحتی توجه اطرافیان خود را به سوی خود جلب نمایید.

 

در حال حاضر یکی از کمبودهای جوامع نبود هیچ دلخوشی و شادی می باشد که شما می توانید با فراهم کردن این آیتم ها برای دوستان خود یکی از جذاب ترین افراد شناخته شوید. آقایان نیز از خانم هایی که شوخ طبع هستند بسیار خوششان می آید که این امر را می توانید در زندگی خصوصی خودتان نیز امتحان نمایید.

 

صدای نازک برای خانم ها و صدای بم برای آقایان
صدای نازک و زیر می تواند تاثیر فوق العاده ای را در جذاب بودن خانم ها داشته باشد. همچنین برای خانم ها نیز مردانی جذاب هستند که از صدای بم تری برخوردار هستند. افراد بایستی بر اساس جنسیت و جثه خود، صدای مناسبی را داشته باشند و خانم ها به خاطر ظریف و حساس بودنشان همیشه مراقب تن صدای خود بوده و سعی کنند تن صدای خود را بالا نبرده و مانند آقایان بلند بلند صحبت نکنند. تن صدا و صوت های حاصل از صدای افراد می تواند تاثیرات بسیار زیادی را بر طرف مقابلشان داشته باشد به همین جهت توصیه می کنیم که همیشه به این امر توجه داشته باشید و یکی از مهمترین نشانه های جنسیتی و شخصیتی خود را فراموش نکنید.

 

  شوخ طبع بودن یکی دیگر از مهمترین آیتم ها برای جذاب بودن می باشد 


استرس نداشتن
یکی دیگر از مهمترین آیتم هایی که سبب می شود تا جذاب به نظر برسید، می توان به نداشتن استرس اشاره کرد. جذاب بودن همانطور که گفته شد کار بسیار آسانی می باشد که در وهله اول نبایستی هیچ گونه استرسی را داشته باشید چرا که داشتن استرس می تواند حس منفی را به اطرافیان شما انتقال داده و از جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن شما بکاهد. به همین جهت توصیه می شود روزانه از دمنوش های ضد استرس میل نموده و خود را از هرگونه استرسی به دور نگه دارید. استرس داشتن نه تنها مانع از جذاب بودن شما خواهد بود بلکه در برخی از مواقع سبب بروز بسیاری از بیماری ها و ناراحتی ها نیز در افراد خواهد شد که از مهمترین آنها می توان به بیماری های قلبی اشاره نمود.

آراسته بودن
آراستگی و شیک تر به نظر رسیدن از دیگر راه های جذاب بودن و جذاب به نظر رسیدن می باشد که شما می توانید به راحتی این آیتم را اجرا کنید. توجه داشته باشید که منظور از آراسته بودن، به معنای آرایش های غلیظ نمی باشد بلکه منظور آراستگی می باشد که شما را جذاب تر به نظر برساند. شما می توانید با شانه کردن موهای خود، استفاده از کرم مرطوب کننده، استفاده از ادکلن های بسیار ملایم و خوشبو و پوشیدن لباس های تمیز و اتو کشیده، یکی از آراسته ترین افراد در میان دوستان خود باشید. داشتن تناسب اندام خوب نیز می تواند در آراسته به نظر رسیدن و جذاب بودن شما سهیم باشد به همین جهت همیشه از غذاهای پرچرب دوری کنید و ورزش کردن را فراموش نکنید.

 

آقایان می دانند با داشتن آراستگی بسیار بالایی توجه بسیاری از خانم های زیبا و خوش سلیقه را به سوی خود جلب می کنند هم چنین آراسته بودن سهم بسیار بالایی را در اعتماد به نفس افراد دارد و شما نیز می توانید این موضوع را بسیار جدی بگیرید. برای جذاب بودن ساده ترین و آسان ترین راه نیز همین گزینه می تواند باشد چرا که افراد در وهله اول ظاهر افراد را می بینند و درباره او قضاوت های لازم را انجام می دهند.

  

بسیاری از افراد هستند که تمام آیتم های جذاب بودن را دارند 

 

داشتن سلامتی دهان
سلامتی دندان ها و دهان از مهمترین آیتم ها برای جذاب بودن می باشد و به همین دلیل بایستی این موضوع را جدی گرفته و سعی کنید تا روزانه دو مرتبه مسواک زده و هر شش ماه یک بار به نزد دندانپزشک مراجعه کنید. قطعا صحبت کردن شما و لبخند زدن تاثیر گذارتان در گرو داشتن دهان سالم و دندان های سفید خواهد بود به همین جهت توصیه می شود که حتما به این آیتم توجه ویژه ای را داشته باشید و در نظر بگیرید که سلامتی دهان می تواند سلامتی روحی و جسمی شما را نیز تضمین نموده و اعتماد به نفس بالایی را داشته باشید. بسیاری از افراد هستند که تمام آیتم های جذاب بودن را دارند ولی به محض صحبت کردن بوی بد دهان آنها، اطرافیان خود را آزرده و تصویر بسیار منفی را در ذهن آنها ایجاد می کند.

از مکالمه های کوتاه مدت دوری کنید
و در پایان سعی بر آن داریم تا آخرین راه برای جذاب بودن را به شما معرفی نماییم. اگر می خواهید در نظر همسر یا دوستان خود بسیار جذاب به نظر برسید توصیه می کنیم که موضوعاتی را برای صحبت کردن انتخاب کنید که دلنشین و طولانی مدت باشد به طوری که سریع پایان نیافته و یا شامل مکالمه های کوتاه مدت نباشد و از مکالمه های کوتاه مدت دوری کنید. البته اشاره به این نکته نیز ضروری است که شما می توانید با پیاده کردن این آیتم، خودتان نیز احساس رضایت و لذت بیشتری را داشته باشید؛ بنابراین همیشه با توجه به زمان در اختیار خود، طولانی ترین مکالمه ها را انجام دهید تا جذابیت بالایی را برای طرف مقابل خود داشته باشید.

 گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------