تازه های اعمال مستحبی

اعمال شب و روز عرفه

اعمال شب و روز عرفه

شب نهم از شب‎های متبرك و شب مناجات با قاضى الحاجات است و توبه در آن شب مقبول و دعا در آن مستجاب…

غسل باطل السحر به چه صورت است و چه مزایایی دارد ؟غسل باطل السحر, آشنایی با غسل باطل السحر, غسل باطل السحر به چه صورت است

غسل باطل السحر به چه صورت است و چه مزایایی دارد ؟

 

روش های انجام غسل باطل السحر:

یکی از مجرب ترین غسل ها، غسل باطل السحر می باشد که خیلی سریع سحر و جادو را از بین می برد. در ادامه این مقاله بیتوته شما را با دو روش غسل باطل السحر و فواید آن آشنا می کنیم.

غسل باطل السحر چیست؟

غسل باطل السحر، یکی از مجرب ترین غسل هایی است که خیلی سریع سحر و بستگی خانم ها و آقایان را از بین می برد. در این غسل هر گونه بستگی خانم ها برای ازدواج و هر گونه بستگی مالی و فروش و هر گونه بستگی خانوادگی. زناشویی که دارید باطل می شود و خوبی این غسل اینه که خیلی سریع باطل می شود.

 

نحوه ی انجام غسل باطل السحر با نمک و گلاب :

یک شیشه گلاب تهیه کنید و بعد روی کمی نمک ( اندازه یک سر قاشق چایخوری حدود یک پنس ) 1 مرتبه سوره ی حمد و 110 مرتبه سوره توحید (قل هوالله احد) و 7 مرتبه آیه الکرسی بخوانید و آن را به داخل شیشه گلاب بریزید.

 

نصف استکان از این گلاب را بر دارید و با خودتان به حمام ببرید و پس از شستشوی کامل بدن, سپس با آب خود حمام باید غسل ترتیبی کنید, که اگر غسلی بر گردنتان است انجام بدهید. نیت انجام غسل باطل السحر، باید غسل سوره ی توحید و قل هو الله احد کنید. ( مثلا می گویید غسلی می کنم، غسل سوره توحید، قل هو الله، قربت الی الله )، این نیت را وقتی سر و گردن و یا سمت راست و یا چپ را می شویید هم دوباره تکرار کنید. (مثلا بگویید به نیت غسل توحید سر و گردن را می شویم، قربت الی الله. یا به نیت غسل توحید سمت راست را می شویم، قربت الی الله…) و البته می شود به صورت ارتماسی هم غسل کرد با همین نیت.

 

پس از اتمام غسل، استکان گلاب را بر دارید و داخل یک لیتر آب تمیز بریزید, کمی از گلاب را به کف دست بریزید و مثل غسل کردن، ابتدا همان نیت قبلی را تکرار کنید و با گلاب سر و گردن خود را آغشته به گلاب کنید، سپس باز نیت کنید و سمت راست بدن را تا کف پا آغشته به گلاب کنید و بعد از آن نیز نیت سمت چپ را کنید و سمت چپ بدن را تا کف پا آغشته به گلاب کنید. در پایان، کمی از گلاب را هم بنوشید و اگر گلاب اضافه آمد یک قطره بر روی سر و یک قطره بر روی شانه راست و یک قطره بر روی شانه چپ بریزید ( به نیت جاهایی که احیانا گلاب به آن جا نرسیده است. ) و بعد بدون این که زیر دوش بروید یا دست و پای خود را بشویید از حمام بیرون آمده و در سر حمام خودتان را خشک نمایید و لباس پاکیزه بپوشید.و در حین لباس پوشیدن سوره کافرون را یک بار بخوانید

 

به علت غسل با گلاب و آب قل هوالله احد تمامی موکلین مضر و ارواح خبیث و اجنه ای که قبلا همراه شما بوده و ناخواسته جذب شما شده اند از شما دور می شوند. پس این غسل یک باطل سحر کامل است و تمامی نیروهای منفی که بر اثر دعاهای جن گیرها و نفرین این و آن و اعمال نادرست و هم نشینی با افراد ناشایست جذب شما شده اند، از شما دور می شوند. لذا بهترین عمل و باطل سحر است برای بخت گشایی دختران و پسرانی که علی رغم خواستگای و تلاش زیاد، ازدواجشان میسر نمی شود. و بهترین عمل برای گشایش امور، رونق کار و ازدیاد در رزق و روزی است.

 

توصیه این است که هر چند وقت یک بار برای سلامتی و رونق کار خود این غسل را انجام دهید. که بهترین زمان هر یک شنبه اول ماه قمری است.

 

مزایای غسل باطل السحر, فواید غسل باطل السحر, ویژگی های غسل باطل السحر

غسل باطل السحر با گلاب و نمک

 

فواید و اثرات غسل باطل السحر با نمک و گلاب :

برای غسل باطل کردن سحر و جادو  با گلاب و نمک که به نیت سوره توحید و  قل هو الله احد انجام می شود ، هر آنچه از سحرها و جادوهایی که به صورت ناخواسته وارد بدنتان شده و یا ارواح و جنیان خبیثی که در درونتان رخنه کرده است دور خواهند شد. وقتی یک سحر و یا جادو از بدن دور شود قطعا نیروهای منفی نیز خارج شده و همین غسل برای تان بسیار مفید واقع خواهد شد.

 

غسل باطل السحر برای چه مواردی توصیه می شود:

• گشایش در تمامی امورات

• بدست آوردن سلامتی کامل

• بخت گشایی دختران و حتی پسران مجردی که شرایط و اسباب ازدواجشان فراهم نمی شود.

• رونق ثروت و همچنین برای رونق و افزایش روزی و کسب و کار

• رهایی از هر گونه بند و استارت که می تواند زندان، تعلقات دنیایی و یا بیماری ها باشد.

 

انجام غسل باطل السحر, درباره ی غسل باطل السحر, غسل باطل السحر با نمک و گلاب

روش انجام غسل باطل السحر به روشش های متفاوت

 

غسل باطل السحر الرحمن :

برای درمان شخص مصروع یا جن زده و نیز دفع هر گونه سحر و جادو, به نیت غسل باطل السحر الرحمن, آیه 70 سوره الرحمن را بر ظرفی آب بخوانید و با آن یک مرتبه غسل ترتیبی انجام دهید.

 

یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَنْ تَنْفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانْفُذُوا ۚ لَا تَنْفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ

ای گروه جنّ و انس، اگر می توانید از اطراف آسمان ها و زمین (و از قبضه قدرت الهی) بیرون شوید، بیرون شوید (ولی این خیال محالی است زیرا) هرگز خارج از ملک و سلطنت خدا نتوانید شد.

 

توجه داشته باشید چون بر آب آیات قرآن را خوانده اید ظرفی زیر پای خود گذاشته تا آب اضافی به فاضلاب وارد نشود و آن آب را در پای درخت بریزید و اگر خانه ای تحت تاثیر اجنه یا نیروهای منفی است آب را چهار گوشه خانه بریزید.

 

گردآوری : بخش مذهبی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------