آشنایی با فواید استفاده از دستگاه تصفیه هواتصفیه هوا , دستگاه تصفیه هوا , فواید دستگاه تصفیه هوا

آشنایی با فواید استفاده از دستگاه تصفیه هوا 

 

10 مزیت استفاده از دستگاه تصفیه هوا:

چند سال گذشته، مردم بیش از هر زمان دیگری بر سلامت و تندرستی خود متمرکز شده اند. قرنطینه و افزایش همه گیری ویروس کرونا شاهد هجوم پیشرفت های بهداشتی بود که مردم از خانه های خود شروع به ایجاد آن کردند. بسیاری از مردم در چند سال گذشته وقت خود را صرف ایجاد یک سبک زندگی سالم کرده اند که می توانند به آن پایبند باشند، در این مطلب بیتوته شما را با فواید دستگاه تصفیه هوا آشنا می کنیم.

از تسکین آلرژی گرفته تا کاهش خطر بیماری های موجود در هوا، این فواید شگفت انگیز سیستم تصفیه هوای خانه را بررسی کنید.

 

بسیاری از ما پس از گذراندن زمان زیادی در خانه در طول سال گذشته، دوباره لذت هنرهای داخلی را کشف کرده ایم. خواه پختن، چیدمان مجدد مبلمان، یا مراقبت از مجموعه ای از گیاهان خانگی، مردم مانند قبل از بهبود خانه استقبال می کنند. اما یک قدم دیگر وجود دارد که می توانید برای ارتقای چشمگیر فضای زندگی خود بردارید.

 

یک سیستم تصفیه هوا برای خانه شما تضمین می کند که هوای فضای زندگی شما عاری از ویروس های مضر، باکتری ها و سایر آلاینده های بدی است که می توانند بر سلامت شما تأثیر بگذارند. همچنین تمیز نگه داشتن خانه را آسان تر می کند و عملکرد سیستم AC را در کنار برخی مزایای شگفت انگیز دیگر افزایش می دهد.

 

10 فایده استفاده از دستگاه تصفیه هوا :

1. تصفیه کننده هوا آلرژی را کاهش می دهد

در این زمان از سال، همه به یاد می آورند که آلرژی هایشان چقدر بد می شود و کلینکس دوباره ظاهری عادی پیدا می کند. دستگاه های تصفیه هوا می توانند به کاهش واکنش های آلرژیک شما کمک کنند . اگر یک دستگاه تصفیه هوا در خانه خود دارید، می تواند هوا را از هرگونه گرده، شوره حیوانات، گرد و غبار یا هر چیز دیگری که ممکن است به آن واکنش آلرژیک داشته باشید، پاک کند. این به کاهش آلرژی شما و کاهش ناخالصی های موجود در هوا کمک می کند.

 

2. تصفیه کننده های هوا می توانند بوها را کاهش دهند

در حالی که ممکن است از برخی بوها در خانه خود استقبال کنید، مانند کلوچه های تازه پخته شده یا عطر شیرین بهار در نسیم، ممکن است بخواهید از شر بوهای دیگر خلاص شوید. گاهی اوقات بوی یک حیوان خانگی یا لباس های کثیف می تواند همه جا را بگیرد و به نظر نمی رسد که بتوانید بوی آن را از بین ببرید.

 

بسیاری از تصفیه کننده های هوا با بوها و آلرژن هایی که به داخل و اطراف خانه شما نفوذ می کنند مبارزه می کنند. این مزیت اضافی برای سلامتی همچنین باعث می شود که بیماری هایی مانند آسم یا سایر مشکلات تنفسی ناشی از هوای با کیفیت پایین همراه با بو و مواد آلرژی زا به طور مکرر بروز نکنند و به سلامت و تندرستی شما و خانواده تان کمک می کند.

 

فایده های دستگاه تصفیه هوا, کاربردهای دستگاه تصفیه هوا, آشنایی با دستگاه تصفیه هوا

تصفیه کننده های هوا بوها را از بین می برد

 

3. تصفیه کننده های هوا به از بین بردن بیماری های موجود در هوا کمک می کنند

دستگاه های تصفیه هوا با فیلترهای HEPA ساخته می شوند که آلاینده ها را فیلتر می کنند. این ویژگی تصفیه کننده هوا زمانی بسیار مفید است که امکان تهویه اضافی هوای بیرون وجود نداشته باشد، مانند بدون پنجره، یا اگر کیفیت هوای بیرون ضعیف باشد. بسیاری از تصفیه کننده های هوا دارای ویژگی هایی هستند که به ذرات کوچکی به اندازه 0.01 um امکان حذف و تمیز کردن هوا را می دهند.

 

4. تصفیه کننده هوا خواب را بهبود می بخشد

بسیاری از مردم نمی توانند بدون نویز سفید به رختخواب بروند تا آنها را آرام کند. در حالی که اکثر تصفیه کننده های هوا که پیدا می کنید محتاط هستند و قابل توجه نیستند، تصفیه کننده های هوا صدای کمی اقیانوس مانند ایجاد می کنند که به شما امکان می دهد موسیقی متن کاملی را ایجاد کنید تا به خواب بروید. دستگاه های تصفیه هوا نویز صورتی را منتشر می کنند که بسیار شبیه نویز سفید است، اما شدت آن کمی کمتر است. نویز صورتی فرکانس های بالاتری دارد، بنابراین گوش های شما می توانند به صدا عادت کنند و حتی کمتر شبیه نویز پس زمینه می شوند و تقریباً گاهی اوقات شنیده نمی شوند.

 

آشنایی با فواید دستگاه تصفیه هوا, کاربردهای متفاوت دستگاه تصفیه هوا, همه چیز درباره دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه کننده هوا باعث بهبودی خواب می شود

 

5. تصفیه کننده های هوا می توانند میکروب ها را از بین ببرند

در دنیای امروز، ما تا حد امکان به میکروب کش ها نیاز داریم. در حالی که اکثر تصفیه کننده های هوا برای از بین بردن ماهیت سمی هوا یا هر گونه آلاینده ای که ممکن است وارد خانه شما شود، کار می کنند، برخی از تصفیه کننده های هوا دارای نور ماوراء بنفش هستند که به آنها اجازه می دهد میکروارگانیسم ها را سریعتر و موثرتر جمع آوری کرده و از بین ببرند. در حالی که تصفیه کننده های هوای معمولی به شما کمک می کنند تا شما و خانواده تان را ایمن نگه دارید، این تصفیه کننده های اشعه ماوراء بنفش به جای اینکه به سادگی میکروب ها را فیلتر کنند، تلاش بیشتری را برای از بین بردن میکروب ها انجام می دهند.

 

6. تصفیه کننده هوا استرس را کاهش می دهد

صدای سفید دوست داشتنی نه تنها برای خواب، عالی است، بلکه اگر استرس دارید یا افکارتان بیش از حد بلند می شود، صدا نیز عالی است. تصفیه کننده های هوا استرس را کاهش می دهند زیرا از شر سموم موجود در هوا خلاص می شوند و باعث می شوند سطح استرس شما افزایش یابد.

 

اگر آلودگی هوای زیادی در اطراف زندگی شما زیاد است، سطح استرس شما به احتمال زیاد بالاتر از زمانی است که در یک خانه در محیطی تمیز زندگی می کنید. دانستن اینکه در حال انجام اقدامات پیشگیرانه برای ایمن و سالم کردن محیط خانه خود هستید نیز به کاهش تنش و استرس شما کمک می کند.

 

دستگاه تصفیه هوا چیست, استفاده های دستگاه تصفیه هوا, بهترین استفاده ها از دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه کننده هوا باعث کاهش استرس می شود

 

7. تصفیه کننده های هوا از شما در برابر کپک محافظت می کنند

در حالی که گاهی کپک اجتناب ناپذیر است، خطری که می تواند در نتیجه پوسیدگی ایجاد شود، وجود ندارد. اگر روی دستگاه های تصفیه هوا سرمایه گذاری کنید، آنها برای جذب هاگ های کپک و از بین بردن آنها کار می کنند . هوای تصفیه شده و فیلتر شده نیز به شما کمک می کند تا در برابر کپک واکنش نشان ندهید، اگر قبلاً در خانه یا محل زندگی شما باشد. اگر رطوبت یک مشکل در خانه شما باشد، ممکن است به زودی با کپک مواجه شوید. دریافت یک دستگاه تصفیه هوا این شانس را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

 

8. تصفیه کننده هوا علائم آسم را تسکین می دهد

با توجه به تمام عناصری که تصفیه کننده های هوا از خانه ها حذف می کنند و می توانند حملات آسم را تحریک کنند، تصفیه کننده های هوا برخی از بهترین ابزارها برای خلاص شدن از شر یا تسکین علائم آسم هستند. دستگاه های تصفیه هوا نه تنها محرک های آسم را از هوایی که تنفس می کنید حذف می کنند، بلکه هوا را نیز ضد عفونی می کنند. این بدان معناست که شما فقط ذرات هوای تمیز را تنفس می کنید و هوای خود را از شر هر گونه آلاینده خلاص می کنید.

 

فواید دستگاه تصفیه هوا , فایده های دستگاه تصفیه هوا, کاربردهای دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه کننده باعث تسکین علائم آسم می شود

 

9. تصفیه کننده های هوا مواد شیمیایی مضر را از محیط های داخلی کاهش می دهند

بسیاری از دستگاه های تصفیه هوا با کربن فعال موجود در آنها عرضه می شوند. این کربن فعال از زغالی می آید که با گرم شدن "فعال" شده است. فرآیند گرم کردن، کربن را خشک می کند و با ترک پر می شود. در این ترک ها، گازها و مواد شیمیایی در تماس با کربن به دام می افتند.

 

10. تصفیه کننده های هوا، امید به زندگی را افزایش می دهند

با تمام مزایای سلامتی که دستگاه های تصفیه هوا به زندگی شما اضافه می کنند، این یک خلاصه کلی از کارهایی است که آنها انجام می دهند. دستگاه های تصفیه هوا با کاهش چیزها و عناصر منفی که می توانند به خانه شما وارد شوند و شما را ایمن و سالم نگه می دارند، زندگی شما را آسان تر می کنند. می توانید با دانستن اینکه دستگاه تصفیه هوا از شما مراقبت می کند، آسوده خاطر باشید و به زودی هوای تازه و تمیز تنفس می کنید و از شر تمام سموم و آلاینده های اطراف خود خلاص می شوید.

 

گردآوری: بخش علمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------