بورس، سرمایه ،صنعت ،اقتصاد,صرافیX

تاثیر زمان تخمک گذاری در جنسیت نوزادآیا ممکنه روز تخمک گذاری بچه دختر بشه, زمان تخمک گذاری برای بارداری پسر, اقدام در روز تخمک گذاری و جنسیت جنین

اقدام در روز تخمک گذاری و جنسیت جنین

 

روز تخمک گذاری و تعیین جنسیت

داشتن فرزند خیلی شیرین و لذت بخش است و هر دو نوع جنسیت چه پسر و چه دختر می توانند سبب شادی و افتخار شما در آینده شوند. بعضی اوقات هم بعضی والدین فکر می کنند به طور مثال مسئولیت پسر کمتر است و آسان تر می توان تربیتش کرد و یا برعکس مثلا دختر حرف گوش کن تر است و مواردی از این دست که خیلی رایج است. ما این مطلب را برای آشنایی نقش زمان تخمک گذاری در جنسیت فرزند آورده ایم .

نقش زمان تخمک گذاری در جنسیت فرزند

تعیین دقیق زمان تخمک گذاری می تواند در تشخیص جنسیت فرزند موثر باشد. در طول یک سیکل ماهیانه یک بار تخمک گذاری اتفاق می افتد و 4 تا 5 روز احتمال بارداری برای زن وجود دارد.

 

- 48 ساعت احتمال باروری دختر بالای 90% است.

- 36 ساعت حوالی تخمک گذاری باروری پسر بالای 90%.

 

از 48 ساعت بعد از تخمک گذاری احتمال باروری دختر بالا می رود. در نزدیکی زمان تخمک گذاری به علت اینکه ترشحات قلیایی بیشتری وجود دارد اسپرم پسر بیشتر و بهتر می تواند عبور کنند و در روزهایی که از زمان تخمک گذاری فاصله بیشتری دارد ترشحات حالت اسیدیته بیشتری دارند و احتمال بارداری دختر بالا می برد و در روز های پس از تخمک گذاری به طور مثال 2 تا 3 روز پس از تخمک گذاری به علت اینکه کیفیت ترشحات تغییر می کند اسپرم های پسر کمتر می توانند از این ترشحات عبور کنند و چنانچه بارداری رخ بدهد احتمال بارداری دختر دوباره بالا خواهد رفت.

 

بنابراین اهمیت زمان تخمک گذاری برای تعیین جنسیت بسیار است و مهم این است که روز تخمک گذاری بسیار دقیق مشخص شود. در حوالی زمان تخمک گذاری بیشترین درصد احتمال بارداری پسر وجود دارد و چنانچه نزدیکی در این زمان اتفاق بیفتد اسپرم هایی که کوچکتر و سرعت حرکت بیشتری دارند زودتر خود را به تخمک می رسانند و لقاح بارداری پسر بالاتر خواهد بود.

 

طول عمر اسپرم های مولد پسر در لوله های تناسلی زن حدود 24 ساعت می باشد، چون اسپرم نر سیتوپلاسم(ماده تغذیه ای سلول) کمتری دارد و در تغییرات شرایط محیطی زود تر غیر فعال می شوند. طول عمر اسپرم های مولد دختر در لوله های تناسلی زن 2 تا 3 روز می باشد، چون اسپرم مولد ماده سیتوپلاسم بیشتری دارد و در برابر تغییرات شرایط محیطی دیر تر صدمه می بیند. هرچند امکان دارد باتوجه به ژنتیک و شرایط اقلیمی اشخاص طول عمر اسپرم های پسر و دختر تغییراتی داشته باشد.

 

آیا ممکنه روز تخمک گذاری بچه دختر بشه, زمان تخمک گذاری برای بارداری پسر, بعد از تخمک گذاری پسر

چند روز قبل از تخمک گذاری جنین دختر میشود

 

آیا ممکنه روز تخمک گذاری بچه دختر بشه؟

چنانچه نزدیکی دو تا سه روز پیش از تخمک گذاری انجام گیرد احتمال باروری دختر زیاد است. اگر خواهان فرزند دختر می باشید باید از نزدیکی درست پیش از تخمک گذاری دوری کنید. مقاربت دو روز پس از تخمک گذاری به علت کیفیت ترشحات دهانه رحم احتمال باروری دختر را بالا می برد. اسپرم دارای کروموزوم X و یا مولد دختر سرعت حرکت کند تری دارد، اما زمان بیشتری در لوله تناسلی زن فعال می ماند.

 

آیا ممکنه روز تخمک گذاری بچه دختر بشه, زمان تخمک گذاری برای بارداری پسر, چند روز قبل از تخمک گذاری جنین دختر میشود

روز تخمک گذاری پسر

 

زمان تخمک گذاری برای بارداری پسر

در حوالی زمان تخمک گذاری به علت این که ترشحات قلیایی بیشتری وجود دارد، اسپرم مولد پسر یا دارای کروموزوم Y که سرعت بیشتر و عمر کمتری دارد، زودتر و بهتر می تواند عبور کند و به تخمک برسد. ولی در روز هایی که نزدیکی از زمان تخمک گذاری فاصله بیشتری دارد ترشحات اسیدیته بیشتر است و سبب می شود کروموزوم های پسر کمتر بتوانند از این ترشحات عبور کنند و یا زود از بین می روند و به تخمک نمی رسند.

 

در صورت نزدیکی در 24 ساعت حوالی تخمک گذاری احتمال باروری پسر افزایش می یابد. برای پسردار شدن بهتر است به مدت چهار تا پنج روز پیش از زمان تخمک گذاری از مقاربت دوری کنید. نزدیکی فقط در زمان تخمک گذاری و پیش از آن باید انجام گیرد تا احتمال تشکیل جنین پسر افزایش یابد. همینطور تلاش کنید از سه ماه قبل از بارداری یا حداقل 6 هفته پیش از بارداری یک رژیم غذایی دارای مواد قلیایی مانند چیزهای شور، گوجه فرنگی، اسفناج و ... استفاده کنید. 

 

آیا ممکنه روز تخمک گذاری بچه دختر بشه, زمان تخمک گذاری برای بارداری پسر,روز تخمک گذاری برای پسر

روز تخمک گذاری و تعیین جنسیت

 

مزایا و معایب روز تخمک گذاری و تعیین جنسیت

این شیوه به علت اینکه احتیاج به هیچ دارویی ندارد و همین طور مجانی و یا با هزینه خیلی کم می باشد و نسبتا ایمن است مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. هر فردی با هر شرایطی می تواند از این شیوه استفاده کند.

 

فقط کاری که باید انجام دهید این است که شما با انتخاب یک شیوه مناسب از جمله کیت پیش بینی کننده تخمک گذاری و یا نمودار دمای پایه بدن، بهترین زمان برای مقاربت را مشخص کنید و شاید بتوان فقط عیب این شیوه را همین تعیین دقیق زمان تخمک گذاری دانست که هیچ نوع تضمینی برای تعیین صحیح و موفقیت در این راه وجود ندارد.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------