برای جذب نامزدتان به خود با خواسته های مردان در دوران نامزدی آشنا شویدازدواج موفق, رفتار در دوران نامزدی, رفتار با مردان در دوران نامزدی

مردان در دوران نامزدی

 

خواسته های مردان در دوران نامزدی 

اگر از خواسته های مردان در دوران نامزدی اطلاع داشته باشید احتمال این که بتوانید نامزدی را به سرانجام خوبی برسانید و نامزدتان را عاشق خودتان نمایید بیشتر است. 

دوران نامزدی ، دوران شناخت است ، دوره ای است که باید ویژگی های یکدیگر را بشناسید با علایق هم آشنا شوید ، اخلاق هم را بشناسید و با کنار هم قرار دادن همه این ها متوجه شوید که آیا میتوانید با یکدیگر زیر یک سقف زندگی کنید یا خیر .

 

مسلما در دوران نامزدی بعد از گذشت چند روز تا یک ماه اول ، کم کم بین شما علاقه و محبت ایجاد می شود که در اثر تشدید ترشح هورمون های جنسی در بدن است و به عبارتی وارد مرحله عشق جنسی می شوید ، اگر بتوانید این مرحله به درستی کنترل کنید و وارد رابطه جنسی نشوید ، این کشش بین شما تبدیل به عشق عاطفی و صمیمیت خواهد شد.

 

نامزدی مرحله شناخت اولیه است و شما باید زمان بیشتری را برای شناخت یکدیگر و مهر ورزی به هم بگذرانید تا از هماهنگ بودن ، اهداف ، عقاید ، افکار و سازگاری بین خودتان مطئمن شوید میتوانید وارد مرحله بعدی و عقد ازدواج شوید. 

 

در صورتی که در دوران نامزدی هماهنگی لازم با هم را نداشته باشید یا این که نیازهای طرف مقابل را به درستی نشناسید و برآورده نکنید احتمال بروز ناراحتی بالا می رود.

زنان در مدیریت دوران نامزدی نقش بسیار موثرتری ایفا میکنند و میتوانند با استفاده از یکسری راهکارها و شناخت خواسته های مردان در دوران نامزدی ، به شناخت بیشتر و بهتری برسند و در صورتی که از نامزدشان خوششان می آید او را عاشق خودشان کنند. 

 

پایه یک ازدواج موفق در رفتار درست شما در دوران نامزدی رقم می خورد. در این دوران فرمان دست خانم هاست و میتوانند انتخاب کنند که نامزدی را به کدام سو سوق دهند.

آیا تمایلی به ازدواج با نامزدتان ندارید؟ یا از او خوشتان آمده و میخواهید عاشق شما شود ؟ شما با شناخت خواسته های مردان در دوران نامزدی میتوانید او را به خودتان وابسته کنید. 

 

مردان معمولا نسبت به خانم ها کمتر نیازهایشان را ابراز می کنند بنابراین شاید متوجه نشوید چرا نامزدتان سرد شده  است و از شما دوری میکند، کجای کارتان اشتباه بوده است و چطور باید با نامزدتان رفتار کنید. 

 

مردان از زنان وابسته فراری اند

انسان ها به طور کلی برای چیزهایی که همیشه در دسترسشان است کمتر ارزش قائلند و چیزی که برای بدست آوردنش باید زحمت بکشند برایشان عزیزتر می شود. 

این خصلت در رابطه نامزدی نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. مردان به زنی بیشتر جذب می شوند که اهداف و کارهایش را دنبال میکند و هر از گاهی از دسترسشان خارج می شود و برای جلب توجه او باید به خودشان زحمت بدهند. 

 

زنی که در دوران نامزدی به طرف مقابلش بچسبد و خودش را همیشه در دسترس بگذارد ریسک بسیار بالایی انجام می دهد. مردان از زنان در دسترس و سهل الوصول خیلی زود خسته می شوند. شاید باورتان نشود زمانی که در انجام کارهای خودتان غرق شده اید و یا با شخصی دیگر در حال صحبت هستید و در ظاهر توجهی به نامزدتان ندارید ، برایش خواستنی تر می شوید. 

 

مردی که احساس کند نامزدش زنی هدفمند ، پر انرژی و با اعتماد به نفس است و به جز چسبیدن به نامزدش کارهای مهم دیگر هم دارد ، او را ارزشمند تر و جذاب تر می بیند. 

مردان میخواهند در کنار زنی باشند که شور و اشتیاق زیادی دارد، هدفمند است و تنها هدفش در زندگی ازدواج نیست. 

 

برقراری ارتباط در دوران نامزدی, خواسته  نامزد در دوران نامزدی, خواسته های مردان در دوران نامزدی

رفتار صحیح در دوران نامزدی

 

با دوستانتان وقت صرف کنید

بودن در دایره دوستان ارزش و اعتبار شما را در مقابل نامزدتان بیشتر میکند. وقت صرف کردن با دوستان در دوران نامزدی باعث می شود که میل او برای کشیدن شما به سمت خودش بیشتر شود و احساس بهتری از کنار شما بودن به او دست بدهد.

مردان از چالش خوششان می آید ، آن ها میخواهند شما هر از گاهی از آن ها دور شوید تا خودش به دنبال شما بیاید ، او از این چالش استقبال میکند. 

 

سعی کنید در طول هفته با دوستانتان وقت بگذرانید و برای بودن در کنارشان برنامه ریزی داشته باشید و در این مدت هیچ پیام یا تماسی با نامزدتان نگیرید. 

فاصله گرفتن از مردان و فضا دادن به آن  ها برای این که جای خالی شما را حس کنند باعث می شود تمایل بیشتری به جذب شما پیدا کنند و بودن شما برایشان شیرین تر شود. 

 

مردها می خواهند به آن ها اعتماد کنید

در صورتی که با مردی هستید که حرفها و رفتارش متناقض است و نمی توانی به او اعتماد کنید بهترین راه رها کردن او است. 

اعتماد اساس یک رابطه سالم است. شما بعد از این که نامزدتان را از تونل های مختلف مورد تحقیق و آزمایش قرار دادید و تصمیم گرفتید با او ادامه دهید باید حس اعتماد را به او تلقین نمایید. او را در مورد هر چیزی یا هر کاری سوال جواب نکنید. تصمیماتش را زیر سوال نبرید. 

اگر مرتکب اشتباهی شد او را سرزنش نکنید و باهم راه حلی بیابید که دیگر این اشتباه تکرار نشود. 

 

اجازه بدهید خودش باشد و نیازهایش را بدون قضاوت شدن بیان کند.

در مورد عشق قدیمی اش او را سوال پیج نکنید.

در مورد کارها و رفت و آمدش او را سین جیم نکنید.

او را به چشم یک انسان محترم ، متعهد ، عاقل و بالغ ببینید نه یک پسر بچه دست و پا چلفتی، به او احساس مرد بودن بدهید ، مردی که قرار است تکیه گاه شما باشد. 

 

 حرف های دوران نامزدی, خواسته های دوران نامزدی, دوران نامزدی

نحوه رفتار صحیح با نامزدمان

 

قدرشناس کارهایش باشید

اگر دقت کرده باشید ، در صورتی که زن یا بچه ای دچار مشکل شده باشد و فریاد کمکش بلند شود ، مردان جو گیر شده و به سمتش می دوند حتی ممکن است جان خود را هم در این راه به خطر بیندازند. 

 

طبیعت مغز مردها طوری برنامه ریزی شده که وقتی برای یک زن کاری انجام می دهند و زن به آن ها بازخورد خوبی میدهد انگار که کار بزرگی برایش انجام داده اند ، این بازخورد را به عنوان پاداش و تشویق می پندارد و سعی میکند دوباره کاری برای آن زن انجام دهند تا دوباره به پاداش برسد.

 

قدرشناسی از تلاش هایی که یک مرد برای شما انجام می دهد باعث خواهد شد که نسبت به شما و خودش احساس بهتری پیدا کند ، اگر بتوانید به این نیاز مرد در دوران نامزدی پاسخ بدهید رابطه بهترین خواهید داشت بنابراین در دوران نامزدی دختری بی توقع و بی خرج نباشید و از او بخواهید نیازهایتان را برآورده کند و بعد از انجام کارها او را تشویق و تحسین کنید. 

 

به او نشان دهید مرد رابطه است

مردها تمایل به رهبری دارند و این کار حس خوشایندی به آن ها میدهد. 

باید اجازه دهید مردانگی اش را در رابطه بروز بدهد. مثلا برای رفتن به پیک نیک همه کارها را به او بسپارید و به مسیری که انتخاب می کند گیر ندهید. 

یا اگر میخواهید به رستوران بروید اجازه دهید در بیشتر مواقع خودش رستوران را انتخاب کند و شما را به آن جا دعوت نماید. 

 

غرغرو نباشید

گیر دادن ، غرغر کردن و نق زدن و با طعنه و کنایه حرف زدن شما را از چشم نامزدتان میاندازد. 

غرغر کردن نشان میدهد که شما حالتان همیشه خراب است و هنوز به بلوغ کافی برای کنترل و مدیریت حس و حالتان ندارید.

هیچ کس از بودن کنار یک دختر غرغرو لذت نمی برد. شاید ندانید غرغر کردن و گیردادن از نظر مردان به چه معنی است بنابراین شایع ترین آن ها را برایتان لیست میکنیم :

چرا زنگ نزدی

چرا پیام ندادی

چرا مثل قبل نیستی

چرا دوستم نداری

چرا بهم توجه نمی کنی

 

رفتار در دوران نامزدی, رفتار با مردان در دوران نامزدی, برقراری ارتباط در دوران نامزدی

ابراز عشق و علاقه در دوران نامزدی

 

عشقت را به من نشان بده

ابراز عشق و علاقه باعث می شود حال رابطه شما خوب باشد. مردی که به عنوان نامزد کنار شما قرار گرفته است توقع دارد در چشم شما دوست داشتنی و عزیز باشد و شما این محبت را به او نشان دهید. او تشنه دریافت عشق و توجه شما است. 

زبان عشق در مردان علاوه بر ابراز احساسات شامل تقدیر ، تحسین و تایید است. 

اگر کاری برایتان میکند برحسب وظیفه اش نگذارید و از او تشکر کنید حتی اگر خیلی ساده باشد. 

اگر شما را به شام دعوت می کند و مزه غذا را دوست داشتید ، لذتی که برده اید را به او نشان دهید.

اگر هدیه ای برایتان می خرد ذوقتان را به او نشان دهید. 

 

به من احترام بگذار

اگر بگوییم در یک رابطه احترام مهم ترین اصلی است که مردان را کنار شما حفظ می کند ، بی راه نگفته ایم. نیاز به احترام در مردان درست مثل نیاز به محبت در زنان است. 

اگر میخواهی نامزدت را کنار خودت نگه داری باید به او احترام بگذارید. مردی که نمی توانی ارزشی برایش قائل شوید و به او احترام بگذارید را نباید انتخاب کنید. 

شما باید به نامزدتان ، خانواده او ، علایق و سلایقش احترام بگذارید و به طور متقابل از او احترام بخواهید. 

حفظ احترام در یک رابطه باعث می شود حس و حال بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید.

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------