شوهر خیانتکار این 10 نشانه را دارد، مراقب باشید!!خیانت همسر, خیانت, خیانت مرد به همسرش

خیانت مرد به همسرش

 

نشانه های خیانت همسر و نحوه برخورد با او

مسئله خیانت یکی از موضوعاتی است که در خیلی از وقتها ذهن خانم ها را به خود مشغول می کند. فکر کردن هر روزه اینکه آیا شوهرم در حال خیانت کردن است ؟ در اینجا شما می توانید بعضی از نشانه های مردی که خیانت می کند را ببینید. البته نشانه های گفته شده حتما به معنی خیانت همسرتان نیست. بهتر است اگر به همسر خود شک دارید حتما با یک مشاور ازدواج صحبت کنید.

انواع خیانت:

خیانت جنسی 

در خیانت جنسی مرد هیچ گونه احساس عاطفی نسبت به زن دوم ندارد و فقط به دنبال ارضا کردن نیازهای جنسی خود است. این مرد از زندگی جنسی اکنون خود کسل کننده شده و دوست دارد موقعیت های جدید را هم تجربه کند. این نوع خیانت به اندازه خیانت عاطفی برای زن ها سخت و دشوار نمی باشد، ولی به آسانی می تواند رابطه را به هم بریزد.

 

خیانت احساسی 

در این نوع خیانت شخص از لحاظ عاطفی به فرد دیگری به جز همسر خود علاقه پیدا می کند و افکار و علاقه های خود را با وی در بین می گذارد و اوقات فراغت خود را با وی می گذراند.

 

زمانی که خانم می فهمد همسرش با کسی آشنا شده که از لحاظ شخصیتی او را بیشتر دوست دارد و او نمی تواند پاسخگوی احتیاجات احساسی و عاطفی او باشد ، به او احساسی دست می دهد که حتی ویرانگرتر از خیانت جنسی است.

 

خیانت همسر, خیانت, خیانت مرد به همسرش

با شوهر خیانتکار چه کنم

 

نشانه های مرد خیانتکار

رفتار شوهرتان عجیب شده است

به احتمال زیاد همسرتان را مثل کف دست می‌شناسید و می‌دانید که زمانی که شاد، عصبانی، مضطرب، خسته، بی‌حوصله و حتی گرسنه است، چگونه رفتار می‌کند. یکی از علامتهای آشکار خیانت مردان متاهل عوض شدن رفتارشان است و رفتارهای معمول و قابل پیش‌بینی مرد خیانتکار ناگهان صد و هشتاد درجه تغییر می کند. مثلا مردی که زمان تماشای فوتبال چشم از تلویزیون برنمی‌داشت تا یک لحظه از بازی را هم از دست ندهد، حالا موقع یک مسابقه مهم به اتاق دیگری می‌رود و در را هم می‌بندد.

 

یا مردی که عاشق مهمانی دادن بود، دیگر نمی‌خواهد که مهمان به خانه‌اش بیاید. همینطور امکان دارد متوجه تغییرات جزئی، مثل تغییر زمان و مکان شارژ کردن تلفن، مدت زمان ماندن در سرویس بهداشتی و طولانی شدن زمان کار و رفت و برگشت به محل کار و خانه، بشوید. از آنجایی که رفتارهای عادی همسرتان را در شرایط مختلف می‌شناسید و نکات دقیق و ظریفی را درباره شخصیت او می‌دانید، هر رفتار بیرون از قاعده ‎ای می‌تواند علامت خیانت از سوی مرد باشد.

 

ساختن حریم خصوصی امن!

تغییر رفتار مردان متأهل خیانتکار به صورتی است که به طور ناگهانی احتیاج به خلوت و حریم خصوصی پیدا می کنند. وی تصمیم می گیرد تا حریم امنی برای خود به وجود بیاورد تا احتمال آشکار شدن راز خیانت را کاهش دهد.

 

مثلا، حساب جدید در شبکه‌های اجتماعی باز می‌کند، رمز گوشی و حساب‌های کاربری و حتی کارت عابر بانک خود عوض میکند. به جز این، تلاش می‌کند وسایل شخصی، مانند تلفن همراه و یا لپ تاپ خود را از شما مخفی کند. هر زمان که حس کردید میل به داشتن حریم خصوصی، در همسرتان افزایش یافت، بدانید که یک ایرادی در کار هست!

 

دروغ گفتن و دوری کردن

از دیگر نشانه های خیانت مرد به همسرش این است که احساس می کنید از زمان گذاشتن با شما دوری می کند. مردها بعد از خیانت به زن ها، بسیار مرموز می شوند. متوجه دروغ های بسیار آنها می شوید.

 

سردی در روابط جنسی

روابط جنسی در زندگی زناشویی اغلب در ابتدای ازدواج بسیار زیاد است و کم کم به یک حالت تعادل می‌رسد. این حالت تعادل نشان دهنده یک نظم و ثبات در زندگی است. چنانچه شخصی بدون علل روانی و جسمی، آغاز به نشان دادن سردی در روابط جنسی کند می‌توان آن را علامتی از خیانت مردان دانست.

 

خودشیفتگی ویژگی مردان خیانتکار است

نکته دیگری که در روانشناسی مردان خیانتکار وجود دارد، این است که مردان نابالغ و خودمحور، جزء مردان خیانتکار هستند. همینطور اشخاص خودشیفته فاقد همدلی هستند و به زنان به عنوان شی نگاه میکنند. به علاوه، آنها اعتقاد دارند که آنها حق دارند هر کاری را که بخواهند انجام دهند و خودشان را از همسرشان بالاتر میدانند.

 

در حقیقت از علامت های خيانت مردان این است که همیشه حق را به خودشان میدهند و خودشان را شایسته چیزهای بیشتر میدانند. در این مورد شما نمی توانید چنین مردی را عوض کنید، چون خودش نمی خواهد عوض شود.

 

خیانت همسر, خیانت, خیانت مرد به همسرش

خیانت مرد به زن

 

حس انرژی و شادابی غیر عادی

شخص امکان دارد به علت آغاز رابطه جدید حس خوبی داشته و مثل یک نوجوان حس قوی بودن کند و از پس مشکلات برآید. این شادی با حالت‌های روزمره شخص مطابقت ندارد و فرق میکند. در این وقتها بیش از پیش به تیپ و ظاهر خود اهمیت می‌دهد؛ به طور کلی متوجه تغییرات آشکار رفتاری و شخصیتی در وی می‌شوید. 

 

همیشه بـه سفر می رود، و شـما هیچگاه در مسافرت همراه او نیستید

برخی از شغلها نیازمند مسافرت کردن هستند، ولی، همیشه لازم نیست کـه این مسافرت‌ها بـه تنهایی صورت بگیرند. شوهرتان میتواند زمان مسافرت کردن تعطیلات آخر هفته طولانی مدتی را با شـما برنامه ریزی کند. تنها علت آنکه او دیگر اینکار را انجام نمی دهد – حداقل گاهی اوقات – علتش آن اسـت کـه نمیخواهد وقتش را با شـما بگذراند. چنانچه با شـما وقت نمی‌گذراند، پس وقتش را با چـه کسی سر می کند؟

 

متفاوت لباس می پوشد

مردان اغلب سبک‌ لباس پوشیدن‌شان را عوض نمی کنند. چنانچه شلوار جین و تی‌شرت یقه دار دوست داشته باشند، این احتمال وجوددارد کـه برای همیشه همین سبک را داشته باشند.

 

بنابراین، اگر متوجه شدید کـه او شلوار جین‌اش رابا یک شلوار مدل دیگر تغییر داده، یا تی‌شرت یقه‌دارش را با یک تی‌شرت نوشته‌دار عوض کرده اسـت، امکان خیانت در او هست. مردها تنها زمانی شیوه ی لباس پوشیدن‌شان را تغییر می دهند کـه از انجام آن هدفی داشته باشند، کـه در این مورد شاد کردن زنی دیگر اسـت.

 

ایرادگیر و بهانه جو

مردانی که دائم از زن خود ایراد می گیرند و به نکات مثبت و زیبایی های او دقت کمتری دارند، امکان دارد از خصوصیت های همسر خود خسته شوند و بعضی از آن ها به دنبال بهانه ای هستند تا به خود اجازه ی خیانت دهند و این کار را برای خود توجیه کنند.

 

خیانت همسر, خیانت, خیانت مرد به همسرش

برخورد با خیانت شوهر

 

بهترین برخورد با خیانت ، زمان دادن به همسر

از قدیم گفته اند زمان مشکلات را حل می کند. شاید خیانت به آسانی قابل چشم پوشی کردن و بخشش نباشد ولی زمان دادن به خود و همسرتان می تواند شرایط را بهتر کرده و تنش ها را کم کند تا بتوانید در شرایطی مناسب تصمیم گیری کنید.

 

بهتر است مدتی از فرد خیانتکار فاصله بگیرید و بر روی خودتان و خواسته هایتان متمرکز شوید و به خود اجازه فکر کردن و تصمیم گیری دهید. با این کار به همسر خود هم زمان می دهید تا به کارهای خود و مشکلاتی که به وجود آورده و عواقب آن ها فکر کند.

 

بخشش خیانت مرد

بهتر است پیش از تصمیم گیری یا هر کار دیگری جلساتی را برای مشاوره طی کرده تا مشکلات موجود در ربطه تان را بررسی و موشکافی کنید. آنگاه این شما هستید که تصمیم میگیرید خیانت مرد را ببخشید یا نه. ولی پیش از ان بهتر است از حقوق خود ( و فرزندانتان در صورت وجود) مطلع شوید.

 

خیلی از مردان خیانتکار امکان دارد بعد از بخشش خیانت هم دوباره خیانت انجام دهند در نتیجه تمام نتیجه را بسنجید . شرایط مطمئنی را تعیین کنید. چنانچه تصمیم به بخشش و از نو ساختن رابطه گرفته اید حتما جلسات مشاوره خیانت را با همسرتان بگذرانید تا به خوبی در ساختن رابطه خود پیش بروید.

 

اگر هم تصمیم به پایان دادن رابطه گرفته اید این کار را به درستی و به صورت مسالمت آمیز انجام دهید تا خاطره ی بدتری برای هم نسازید. با یکدیگر با احترام رفتار کنید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022