جذاب ترین رنگ موهای تابستانرنگ موهای تابستانه‎

 

این روزها همگی ما حال و هوای روزهای گرم تابستانی را حس می کنیم. این روزها برای خانم های باسلیقه با رنگ موهای بسیار زیبا و جذاب که مناسب این فصل می باشند بسیار خوش آیند خواهد بود. در این مطلب رنگ موهای زیبایی را برایتان معرفی کرده ایم که کارشناسان متخصص آنها را مناسب با روزهای تابستانی معرفی کرده اند.

فصل تابستان برای ما تداعی گر آفتاب زیبا و شب های بلند است. در فصل تابستان حتی رنگ مو هم باید حال و هوای تابستانی داشته باشد. این رنگ موهای فوق العاده تابستانی را ببینید.. بهتر است نگاهی به این رنگ موهای تابستانی بیاندازید و از آن ها ایده بگیرید.

رنگ مو فصل تابستان بیشتر روشن است یعنی رنگ هایی که تم طلایی یا هلویی دارند و برای زمستان معمولاً رنگ های تیره. البته معمولاً انتخاب دقیق رنگ ها در سال های متفاوت فرق دارد مثلاً یک سال تابستان رنگ های دودی بیشتر مد می شود و سال دیگر رنگ هایی از طیف زیتونی.

در نظر داشته باشید که تغییر جذاب است و داشتن رنگ موی تابستانی هیجان انگیز ولی این رنگهای متفاوت نیاز به رسیدگی بیشتر دارند. تا جایی که امکان دارد برای داشتن این رنگها از آرایشگر حرفه ای کمک بگیرید.

 

معرفی رنگ های مناسب فصل تابستان:
بالیاژ بلوند بژ:
 با این مدل بالیاژ بلوند بژ می توانید کمی از رنگ موهای طبیعی خودتان را نگه دارید و در عین حال در رنگ موی تان تغییر هم ایجاد کنید. به علاوه این مدل پیشنهاد خیلی خوبی برای کسانی است که به رنگ مو حساسیت دارند و یا به هر دلیلی نمی خواهند به ریشه موهای شان رنگ بزنند.

 

رنگ موهای تابستانه‎ - بالیاژ بلوند بژ

 
بلوند روشن
خانم هایی که رنگ پوستشان روشن می باشد اعلب از این رنگ مو استفاده می کنند و البته باید دقت کرد که سایه های رنگ بیش از حد سفید و خاکستری نشوند .مهمترین نکته این است که هر رنگ مویی باید مناسب و با دقت زده شود تا زیبا شود و علاوه بر اینکه چه رنگ مویی را انتخاب کرده ایم ،اینکه آن را چگونه می زنیم هم اهمیت زیادی دارد.

 

 رنگ موی بلوند روشن


بلوند عسلی با رنگ پایه
این رنگ موی بلوند تیره یا همان قهوه ای تیره رنگ مویی بسیار طبیعی می باشد که معمولا رنگ پایه ی آن عسلی می باشد. اینکه ریشه و پایه ی مو چه رنگی در بیاید، با زیباتر شدن رنگ مو بسیار مطابقت دارد .ریشه های مو باید بدرستی روشن شود و هرچه ریشه سفید تر باشد نتیجه ی بهتری حاصل می شود .

رنگ موی تابستانی بلوند عسلی

 
رنگ مو اوپال هالیوودی
رنگ مو اوپال یا شیری پاستیلی یکی از ترندهایی که این روزها در اینستاگرام زیاد دیده میشه! این رنگ مو بسیار روشن و خیره کننده یکی از پرطرفدارترین رنگ موها است که ظاهری باشکوه و جذاب برای موها ایجاد می کنه.

 رنگ موی تابستانی اوپال


رنگ موی رنگین کمانی
این روزها رنگ موی رنگین کمانی طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما می توانید از رنگ های صورتی، آبی و سبز استفاده کنید.

 

رنگ موی تابستانی رنگین کمانی


صورتی پاستلی
از جمله رنگ‌های فانتزی است که باید خیلی با احتیاط به عنوان رنگ موی سر مورد استفاده قرار بگیرد. این رنگ مو بیشتر مناسب خانم‌هایی است که دوست دارند کاملا متفاوت و متمایز باشند. بهتر است از این رنگ بیشتر برای هایلات روی رنگ‌های فانتزی هم خانواده با همین رنگ استفاده شود؛ در غیر این صورت باید ریسک کنید و موهای‌تان را یک‌دست صورتی کنید.

 رنگ موی تابستانی صورتی پاستیلی


 آبی جینی
منظور از آبی جینی، ته‌رنگی از شلوار جین است. این رنگ در جمع رنگ‌های فانتزی قرار می‌گیرد. شاید پیش‌تر، از این تیپ رنگ‌های نئونی دیده باشید اما این آبی به طور خاص جزو جدیدترین رنگ‌های تابستان امسال است. البته بهتر است این رنگ به طور یک‌دست روی موهای‌تان قرار نگیرد بلکه باید در قالب هایلایت، لولایت یا به شکل تکه‌ای (مثلا صرفا پایین موها یا جلوی آنها ) استفاده شود.

 

 رنگ موی تابستانی آبی جینی


رنگ موی نقره‌ای دودی
اگر تار‌های سفید بین موهایتان پدیدار شده می توانید از انواع رنگ موی نقره ای استفاده کنید مثلا رنگ موی نقره‌ای دودی انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. توصیه ستاره به شما این است که با انتخاب این مدل رنگ مو حتما از رژ‌لب‌های رنگی استفاده کنید. نقره‌ای دودی یکی از جدیدترین مدل رنگ مو های مدرن است.

 رنگ موی تابستانی نقره‌ای دودی


گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------