رنگ موی آلبالویی مناسب چه اشخاصی است؟رنگ موی آلبالویی تیره

اگر می خواهید موهایتان را رنگی جذاب و چشمگیر از خانواده رنگ قرمز بزنید

 

اگر می خواهید موهایتان را رنگی جذاب و چشمگیر از خانواده رنگ قرمز بزنید و در عین حال به اندازه رنگ قرمز دیوانه کننده نباشد، رنگ موی آلبالویی می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

 

رنگ قرمز آلبالویی بیشتر طیف سردی از رنگ قرمز است که در خود کمی رنگ قهوه ای و بنفش نیز دارد که به این رنگ عمق و بعد بیشتری می دهد. اگر می خواهید از رنگ قرمز آلبالویی استفاده کنید به چند نکته توجه داشته باشید :

 

شما چشمان قهوه ای روشن، آبی یا سبز دارید.

رنگ پوست شما طیف رنگی طلایی دارد.

رنگ پوستتان روشن یا متوسط است.

رنگ قرمز آلبالویی تقریبا با همه رنگ پوست جور می شود، فقط کافیست میزان تیرگی یا روشنی رنگ را طوری تنظیم کنید که با رنگ پوستتان هماهنگی  داشته باشد.

 

رنگ موی قرمز آلبالویی روی موهای تیره یا مشکی

رنگ موی قرمز آلبالویی

 

رنگ موی آلبالویی رنگی عالی و مناسب برای موهای تیره است. برای بدست آوردن این رنگ نیازی نیست خیلی موهایتان را روشن کنید یا از دکلره استفاده کنید.

 

  بیشتر بخوانید: رنگ موی طبیعی با قهوه

 

رنگ موی قرمز آلبالویی همراه با هایلایت 

رنگ موی آلبالویی تیره

 

می توانید با اضافه کردن چند هایلایت در میان موهای قرمز آلبالویی به آن جذابیت بیشتری بیفزایید. برای این کار می توانید از رنگی یک یا دو درجه روشن تر از رنگ مو استفاده کنید. یا برای اینکه تضاد بیشتری بین این هایلایت و رنگ مویتان ایجاد شود به سمت رنگ موی بلوند برای هایلایت بروید. البته در نظر داشته باشید که رنگی که زردی در خود داشته باشد خیلی مناسب قرار گرفتن در کنار رنگ قرمز آلبالویی نیست بنابراین اگر خواستید هایلایت موهایتان طیف رنگی بلوند باشد حتما این نکته را در نظر داشته باشید که نیاز است زردی رنگ مو را بگیرید. رنگهای کاراملی یا قهوه ای موکا می توانند در کنار رنگ موی آلبالویی جذاب دیده شوند.

 

به یاد داشته باشید که رنگ قرمز نسبت به رنگهای دیگر مراقبت های بیشتری نیاز دارد چرا که معمولا بعد از چند بار شستن قرمزی آن از بین رفته و به رنگ قهوه ای تبدیل می شود. برای اینکه رنگ قرمز زود از بین نرود باید دقت بیشتری در شستن موها داشته باشید، شامپو و نرم کننده هایی استفاده کنید که قرمزی موها را از بین نمی برند و تثبیت کننده رنگ دارند. حتما از ماسک مو نیز برای نرم شدن و تقویت موها استفاده کنید.

 

منبع: banooyeshahr.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------