مدل موی زنانه، این‌ها هیچ‎گاه از مد نمی‌افتندمدل موی زنانه, مدل موی زنانه برای جشن و مهمانی, زیباترین مدل موی زنانه

مدل موی زنانه

 

زیباترین مدل موی زنانه که همیشه مد است

مو در زیبایی صورت اثر بسیاری دارد، مدل موی را هم باید با توجه زیادی انتخاب کرد. ولی چه مدل مویی به چهره ما می آید؟ بعضی از خانم ها تنوع را دوست دارند و می خواهند همه مدل ها را انتخاب کنند در حالی که بعضی دیگر دوست دارند موهایشان را به یک مدل ویژه کوتاه کنند و همیشه به مد روز باشند. چنانچه شما نیز به دنبال مدل مویی هستید که همیشه مد باشد، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

مدل موی پیکسی

مدل موی پیکسی مدلی ست که هر خانمی جرات آنجام آن را ندارد. از تیلور هیل و آن هاتاوی بگیرید تا اسکارلت جوهانسون و میشل ویلیامز، بیشتر ستاره ها مدل موی خیلی کوتاه پیکسی را استفاده کرده اند و این مدل به بیشتر آنها می آید. شما نیز چنانچه به دنبال مدل مویی ویژه و جذاب می گردید، شاید بهتر باشد موهایتان را به این سبک کوتاه کنید.

 

مدل موی زنانه, مدل موی زنانه برای جشن و مهمانی,زیباترین مدل موی زنانه

مدل موی زنانه که همیشه مد است

 

موی کوتاه با چتری

چنانچه موهای کوتاهی دارید ولی می خواهید آن را تغیییر دهید، تنها راه شما انتخاب مدل مو چتری ست. ستاره هایی مانند کریس جنر یا رابین رایت دوست داشتن خود را به این مدل ثابت کرده اند. این مدل مو برای کسانی مناسب است که موهای آنها نازک است، به همین جهت با گذاشتن چتری، موهایشان حجیم تر دیده می شود. چنانچه با این روش همچنان از حجم موهایتان رضایت ندارید، موهایتان را هایلایت کنید. با ایجاد سایه روشن، حجم موهایتان هم بیشتر به چشم خواهد آمد.

 

مدل موی زنانه, مدل موی زنانه برای جشن و مهمانی, زیباترین مدل موی زنانه

زیباترین مدل موی زنانه

 

موی کوتاه تا روی شانه

این که می گویند سادگی همیشه روی مد است، حقیقت می گویند و این مسئله حتی برای مدل مو هم درست است. چنانچه موهای صافی دارید، می توانید آنها را تا روی شانه کوتاه کنید و از این که همیشه روی مد باشید، لذت ببرید. برای این که موهایتان یکدست به نظر بیاید، قدری به آن روغن یا حالت دهنده مو بزنید تا پف نکند. اگر علاقه دارید می توانید به این مدل چتری هم اضافه کنید.

 

مدل موی زنانه, مدل موی زنانه برای جشن و مهمانی,مدل موی زنانه کوتاه

تصاویر مدل موی زنانه

 

مدل موی قارچی

مدل موی قارچی برای افرادی که موی بلند دوست ندارند و همچنان مدلی شیک و فانتزی می ‌خواهند مناسب است. البته این مدل برای کسانی که گردن های بلند و صورت هایی کشیده دارند توصیه می شود، نه خانم های چاق با گردن های کوتاه چون آنها را چاق تر و کوتاه تر نشان می دهد. در این مدل مو، موهای پشت سر از زیر کاملا کوتاه شده و روی موها تا وسط گوش و دقیقا مانند قارچ یکدست در اطراف سر با کمی چتری زده خواهد شد.

 

مدل موی زنانه, مدل موی زنانه برای جشن و مهمانی, زیباترین مدل موی زنانه

عکسهای مدل موی زنانه

 

مدل موی تکه ای 

یکی دیگر از مدل موهایی که همیشه طرفدار دارد، موی موی تکه ای ست. به جز مد بودن، این مدل به پرپشت نشان دادن موهایتان هم کمک می کند. با این مدل مو شما می توانید مدل های گوناگونی را امتحان کنید و هر روز به یک شکل باشید. این مدل هیچ وقت از مد نمی افتد و برای خانم هایی پیشنهاد می شود که عاشق تنوع و رسیدگی به خود هستند. حتما نیاز نیست که موهایی صاف داشته باشید، موهای حالت دار هم برای این مدل خیلی مناسب است.

 

مدل موی زنانه, مدل موی زنانه برای جشن و مهمانی,تصاویر مدل موی زنانه

مدل موی زنانه زیبای همیشه مد

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------