چگونه موهای بلند خود را زیبا جلوه دهیم؟ (حالت دادن به موهای بلند)نحوه حالت دادن به موهای بلند, حالت دادن به مو بدون تافت

نحوه حالت دادن به موهای بلند

 

آموزش حالت دادن به موهای بلند 

موهای بلند زیبایی خاصی دارد ولی ممکن است برایتان تکراری شود، حالت دادن به موهای بلند میتواند تنوع و جذابیت بیشتری به موهایتان ببخشد. در این مطلب از بیتوته شما را با راههای برای حالت دادن موهای بلندتان آشنا می کنیم.

موی بلند ظاهری زیبا و جذاب به خانم ها میدهد ولی ممکن است برای حالت دادن به موهای بلند کمی به مشکل بخورید و فرم تکراری موها برایتان خسته کننده شود. نگه داشتن موها همیشه به حالت صاف پشت سر یا دم اسبی ساده میتواند خیلی سریع خسته کننده شود. نگهداری و حالت دادن موهای بلند سخت تر از موهای کوتاه است در ادامه مقاله ایده هایی برای حالت دادن به موهای بلند با شما در میان می گذاریم. 

 

روش های حالت دادن به موهای بلند

متداول ترین روشها برای حالت دادن به موهای بلند ، گیره زدن و دم اسبی بستن موها است که میتواند آن را در وسط یا زیر مو انجام داد. 

میتوانید همه موها را جمع کنید و سپس آن ها را به دو قسمت بالا و پایین تقسیم نمایید و هر قسمت را جداگانه گیره بزنید و با استفاده از شانه موها را از پایین به بالا شانه کنید تا حجم موها بیشتر شود و مدل مویی زیبا و مشخص داشته باشید. 

 

میتوانید از اسپری مخصوص برای براق شدن موها استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ماسک‌های موی خانگی نیز استفاده کنید. این ماسک‌ها می‌توانند با ترکیبی از مواد طبیعی مانند موز، شیر، عسل و روغن‌های گیاهی به رطوبت و نرمی موهای شما کمک کنند. استفاده از ماسک های موی خانگی برای حالت دهی به موها می‌تواند به شما کمک کند تا از مواد شیمیایی ضروری برای حالت دهی موها در سالن زیبایی صرفه‌ نظر کنید و موهای سالم تری داشته باشید. 

با بافت موها را به شکل نواری بافته بلند تا پایین فرم دهید ، بافت مو یکی از مدل های زیبای سنتی برای موهای بلند است. 

موها را به شکل دایره جمع کرده زیر سر ببندید. میتوانید موها را به صورت شل ببافید و موی بافته شده را با استفاده از گیره پشت سر بپیچید و ببندید. 

میتوانید از روش های زیر استفاده کنید و در کمترین زمان ، فرمی زیبا برای موهایتان ایجاد نمایید. 

 

حالت دادن به مو بدون سشوار, روش های حالت دادن به موهای بلند

حالت دادن به موهای بلند با بافت

 

50 Updo : یکی از مدل های زیبای قدیمی مربوط به دهه 50 میلادی استفاده از چتری های فرم داده شده با موهای بلند است. با این کار تفاوت بسیار زیبا و ماندگاری به حالت موهایتان می دهید. 

 

Mikmaid Braids : برای موهای بلند مهارت بافت مو جزو واجبات است و تنها وسیله مورد نیازتان چند عدد سنجاق ، کش مو و هنر بافت مو است. در این روش موها را از پشت به دو دسته تقسیم کرده و هر کدام را جداگانه می بافید و سپس دور سر می پیچانید و با سنجاق در پشت سر موها را فیکس می کنید. 

 

حالت دادن به موهای بلند با بافت, بافت دوتایی موهای بلند, حالت دادن به موهای بلند

بافت مو و پیچیدن دور سر

 

Sock Bun Twist : این مدل مو برای مهمانی یا موقعیت های خاص عالی است و به طرز شگفت انگیزی ساده و راحت است.  باید از یک کش ضخیم استفاده کنید و موها را دور آن بپیچید و یک دسته مو را ببافید و دور موها بچرخانید و سپس با سنجاق ، پشت سر فیکس کنید. 

 

Double Knot Pony : به جای مدل دم اسبی قدیمی می توانید از این روش استفاده کنید. در این روش موها را دو دسته میکنید ، یک دسته را گره می زنید و دسته دیگر را از داخل گره رد میکنید و در پشت سر آویزان میکنید. 

 

 حالت دادن به موهای بلند با بافت, بافت دوتایی موهای بلند, حالت دادن به موهای بلند

حالت دادن به موهای بلند با مدل گره

 

Fancy Ponytail : بستن موها به شکل دم اسبی فانتزی بسیار قابل توجه تر از دم اسبی معمولی است و باعث می شود موها حجم بیشتری داشته  باشند و بالای پایه دم اسبی کمی پیچ و تاب داشته باشد . در کوتاه ترین زمان ممکن است میتوانید با این مدل مو ظاهری ساده و متفاوت داشته باشید. 

 

Large Pull-Through Braid : ظاهر این روش شباهت زیادی به بافت موی سنتی دارد ولی در واقع مجموعه ای حلقه است که از میان یکدیگر کشیده می شوند و سپس کمی با دست شل می شوند . این طرح زیبا را میتوانید به تنهایی انجام دهید. 

 

Double Braid : بافت دوتایی جذابیت زیادی دارد البته کمی دشوار به نظر می رسد ولی اگر کمی تمرین کنید به سادگی از پس آن بر می آید. 

 

حالت دادن به موهای بلند با بافت, بافت دوتایی موهای بلند, حالت دادن به موهای بلند

حالت دادن به موهای بلند با بافت دوتایی

 

آموزش حالت دادن به موهای بلند, حالت دادن به موهای بلند با سشوار

حالت دادن به موهای بلند با بابلیس 

 

حالت دادن به مو بدون تافت, حالت دادن به مو بدون سشوار

مدل ساده برای حالت دادن به موهای بلند

 

حالت دادن به موهای بلند با بافت, بافت دوتایی موهای بلند, حالت دادن به موهای بلند

مدل موی بسته برای حالت دادن به موهای بلند

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------