انواع غذا با گوشت خورشتی معرفی غذا با گوشت خورشتی, انواع غذا با گوشت خورشتی

آشنایی با انواع غذا با گوشت خورشتی

 

طرز تهیه انواع غذا با گوشت خورشتی

برای تهیه ی انواع خورشت از گوشت های خورشتی استفاده می شود. اما اگر می خواهید با انواع غذاهایی که با گوشت خورشتی تهیه می شوند به غیر از انواع خورشت ها در ادامه با ما باشید.

خیلی ها فکر می کنند گوشت خورشتی فقط برای خورشت استفاده می شود، اما اینطور نیست با گوشت های خورشتی می توانید غذاهای بسیاری تهیه کنید که در ادامه با آن ها آشنا شوید.

 

طرز تهیه کباب سنتی اسکندر (ترکیه ای)

کباب سنتی اسکندر، نوع خاصی از کباب هست که به صورت دونر کباب ترکی آماده شده به همراه سس و نان پیده (از بربری هم میشه استفاده کرد) در کنار ماست سرو می شود. گوشت (قرمز) مورد استفاده نه خیلی چرب و نه عاری از چربی باید باشد. (طرز تهیه کباب سنتی اسکندر)

 

طرز تهیه کباب سنتی اسکندر (ترکیه ای)

 

طرز تهیه خوراک گوشت و سبزیجات

خوراک گوشت و سبزیجات خوراکی است که با انواع سبزیجات و گوشت خورشتی تهیه می شود این غذا علاوه بر سادگی بسیار مقوی و خوشمزه است. (طرز تهیه خوراک گوشت و سبزیجات)

 

طرز تهیه خوراک گوشت و سبزیجات

 

طرز تهیه کباب ترش

کباب ترش، یکی از غذاهای سنتی گیلانی است که بسیار خوشمزه است. مواد اولیه ی کباب ترش، گوشت خورشتی، گردو، رب انار و سبزی محلی می باشد. (طرز تهیه کباب ترش)

 

طرز تهیه کباب ترش

 

طرز تهیه خوراک گوشت و رشته

از اسم این خوراک خیلی ها فکر می کنند این غذا با رشته تهیه می شود. اما اینگونه نیست این خوراک با اسپاگتی و ذرت و سوسیس  و بعضی از سبزیجات تهیه می شود. (طرز تهیه خوراک گوشت و رشته)

 

طرز تهیه خوراک گوشت و رشته

 

طرز تهیه کباب برگ

کباب برگ یکی از اصلی ترین و خوشمزه ترین غذاهایی است که می توانید با گوشت قرمز تهیه کنید. کباب برگ یکی از غذاهای سنتی ایران است. که می توانید آن را با نان یا برنج سرو کنید. (طرز تهیه کباب برگ)

 

طرز تهیه کباب برگ

 

طرز تهیه خوراک مجارستانی

خوراک مجارستانی یک غذای فوق العاده است که علاوه بر سالم بودن قابل انجماد نیز هست. این یعنی می توانید این غذا را تا مدت ها در فریزر نگهداری کنید. و اما ببینیم غذای امروز چه ویژگی های تغذیه ای دارد. 

 

همانطور که می دانید گوشت قرمز حاوی کامل ترین پروتئین است و برای پوست و مو بسیار خوب است. همچنین پروتئین موجود در آن کمک می کند عمل هضم کندتر پیش برود، بنابراین مدت زمان طولانی تری سیر خواهید بود. روغن زیتون نیز حاوی چربی سالم است و چربی هم از جمله غذاهای دیر هضم است. دیگر مواد این خوراک را سبزیجات و ادویه ها تشکیل می دهند که حاوی کربوهیدرات سالم و فیبر هستند. خوراک مجارستانی تمام ویژگی های یک غذای کامل را دارد و می تواند به سادگی وارد برنامه غذایی تان شود. کالری یک وعده آن کمی بالا است اما کیفیت کالری که وارد بدنتان می کنید فوق العاده است. (طرز تهیه خوراک مجارستانی)

 

طرز تهیه خوراک مجارستانی

 

طرز تهیه کباب حسینی

در تهیه ی کباب حسینی گوشت را به صورت نگینی خرد کنید، سپس یک تکه گوشت، یک تکه دنبه، یک تکه پیاز و یک تکه فلفل سبز به سیخ بکشید. و روی گوجه داخل قابلمه بچینید. و در پایان با نان یا برنج میل کنید. (طرز تهیه کباب حسینی)

 

طرز تهیه کباب حسینی

 

طرز تهیه خوراک گوشت و به

خوراک گوشت و به یکی از خورشت های خوشمزه و مقوی است که مواد تشکیل دهنده ی آن گوشت، به، هویج، سیب زمینی و آلو می باشد. (طرز تهیه خوراک گوشت و به)

 

طرز تهیه خوراک گوشت و به

 

طرز تهیه فیله کباب

فیله کباب، یک نوع کباب است که فیله ی گوسفندی را به شکل دلخواه برش می زنید و با پیاز و روغن زیتون و فلفل و سس سویا مزه دار کنید. و بعد آن را کباب کنید. (طرز تهیه فیله کباب)

 

طرز تهیه فیله کباب

 

طرز تهیه ی کباب بره ی فرانسوی

برای تهیه ی کباب بره ی فرانسوی، پس از خرد کردن گوشت و مزه دار کردن گوشت ها را به صورت یکی درمیان به این صورت که گوشت، پیاز، گوشت، فلفل، گوشت، گوجه فرنگی، گوشت به سیخ بکشید. و آن را روی زغال کباب کنید. (طرز تهیه ی کباب بره ی فرانسوی)

 

طرز تهیه کباب بره ی فرانسوی

 

گردآوری: بخش آشپزی بیتوته

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------