داروهای گیاهی تقویت میل جنسیداروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

داروی گیاهی تقویت قوای جسمی و جنسی

 

معرفی داروهای گیاهی برای تقویت قوای جنسی

تعداد زیادی دارو وجود دارد که به طور خاص برای تقویت کنندگی میل جنسی در دسترس است و به بازار عرضه می شود ، با این حال ، برخی از افراد گزینه های طبیعی را ترجیح می دهند ، زیرا به طور کلی ایمن تر هستند و عوارض جانبی کمتری دارند.

ناتوانی جنسی زمانی اتفاق می افتد که شما نتوانید به نعوظ دست پیدا کنید ، نعوظ را حفظ کنید یا انزال را به صورت ثابت انجام دهید. به جای آن با اختلال نعوظ (ED) استفاده می شود. عوامل مختلفی از جمله اختلالات عاطفی و جسمی می توانند در کاهش میل جنسی نقش داشته باشند.

 

داروی گیاهی تقویت جنسی مردان و زنان

گياهان نيز با توجه به مواد موجود در آنها می‌توانند برای كاهش يا افزايش اين ميل موثر باشند. در ادامه چند گیاه را که به افزایش میل جنسی کمک می کند.

 

• ماکا

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

ماکا (لپیدیوم مینی)

 

ماکا (لپیدیوم مینی) یک سبزیجات ریشه ای شیرین است که دارای چندین فواید سلامتی است. در آمریکای جنوبی ، مردم معمولاً از آن برای تقویت باروری استفاده می کنند. این گیاه عمدتا در کوههای پرو واقع می روید و مربوط به سبزیجات چلیپایی از جمله کلم بروکلی ، گل کلم ، کلم پیچ و کلم است. 

 

یک مطالعه کوچک نشان داده است که ماکا می تواند به کاهش از دست دادن میل جنسی کمک کند که معمولاً به عنوان عارضه جانبی داروهای ضد افسردگی خاص اتفاق می افتد.

 

• تریبولوس

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

گیاه تریبولوس

 

تریبولوس گیاهی یک ساله است که در آب و هوای خشک رشد می کند. تولیدکنندگان مکمل ها اغلب ادعا می کنند که می تواند میل جنسی را تقویت کند.

برخی مطالعات نشان داده است که ممکن است سطح تستوسترون را در برخی از حیوانات افزایش دهد ، اما علم ثابت نکرده است که می تواند باعث افزایش سطح تستوسترون یا باروری در انسان شود. شواهد محدود نشان می دهد که ممکن است به تقویت جنسی مردان کمک کند.

 

 جینسینگ قرمز

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

جینسینگ قرمز

 

جینسینگ یکی دیگر از گیاهان محبوب در طب چینی است. یک نوع خاص (جینسینگ قرمز) معمولاً برای درمان انواع بیماریها در مردان و زنان از جمله کاهش میل جنسی و عملکرد جنسی استفاده می شود.

 

چندین مطالعه نشان داد که جینسینگ قرمز نسبت به دارونما در بهبود عملکرد نعوظ موثر است. همچنین ، یک مطالعه کوچک نشان داد که جینسینگ قرمز ممکن است باعث تحریک جنسی در دوران یائسگی شود. با این حال ، این نتایج جهانی نیستند و برخی از کارشناسان این مطالعات را زیر سوال می برند. 

 

 شنبلیله

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

شنبلیله

 

شنبلیله گیاهی یک ساله است که در سراسر جهان کشت می شود. از دانه های آن بیشتر در غذاهای جنوب آسیا استفاده می شود ، اما در طب آیورودا به عنوان یک درمان ضد التهاب و افزایش میل جنسی نیز محبوب است. به نظر می رسد این گیاه حاوی ترکیباتی است که بدن می تواند از آنها برای ساختن هورمون های جنسی ، مانند استروژن و تستوسترون استفاده کند.

 

در یک مطالعه کوچک ، مردانی که به مدت 6 هفته در روز 600 میلی گرم عصاره شنبلیله مصرف می کردند ، افزایش تحریک جنسی و ارگاسم بیشتر را تجربه کردند.

با این حال ، این مکمل همچنین حاوی 17 میلی گرم منیزیم ، 15 میلی گرم روی و 5 میلی گرم پیریدوکسین بود که می توانست به نتایج کمک کند. روی ماده مغذی است که نقش اساسی در باروری مردان دارد.

 

 زعفران

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

زعفران

 

زعفران ادویه ای است از تیرهٔ زنبقیان و این ماده بومی جنوب غربی آسیا و یکی از گرانترین ادویه ها از نظر وزنی است. این ادویه اغلب به عنوان یک درمان جایگزین برای کمک به درمان افسردگی ، کاهش استرس و تقویت روحیه استفاده می شود.

علاوه بر این، زعفران به دلیل ویژگی های بالقوه ، خصوصاً در افرادی که از داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند ، محبوب است.

 

یک مطالعه نشان داد که گروهی از مردانی که به مدت 4 هفته 30 میلی گرم زعفران در روز مصرف می کردند، در عملکرد نعوظ نسبت به مردانی که داروهای شیمیایی داشتند، بهبود بیشتری داشتند. یک مطالعه دیگر در زنان گزارش داد که کسانی که زعفران مصرف می کردند، در مقایسه با افرادی که داروهای شیمیایی مصرف می کردند ، میزان تحریک بالاتری را تجربه کردند.

 

• زنجبيل

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

زنجبیل 

 

زنجبيل نوعی ريشه‌ گياهی است. زنجبيل طبيعت گرمی دارد و مزه آن تند و سوزاننده است و دارای رايحه‌ای قوی و خوش‌بو است. خواص مهم زنجبيل ضدتهوع و استفراغ قوی، ضداكسيدان و ضدسرطان، كاهش‌دهنده چسبندگی پلاكت‌ها (رقيق‌كردن خون)، هضم‌كننده، محرك و مغذی معده، ضدميكروب، كاهش‌دهنده كلسترول، معرق، صفراآور و چند اثر مهم ديگر است. يكی از خواص زنجبيل، افزايش قوای جنسی است. مصرف زنجبيل، تا روزی 3 گرم بلامانع است كه می‌توان آن را در 2 يا 3 نوبت استفاده كرد.

 

داروی گیاهی افزایش میل مردان, بهترین داروی محرک مردان, داروی گیاهی تقویت جنسی مردان

داروی گیاهی افزایش میل مردان

 

قرص تقویت جنسی مردان گیاهی 

یکی از مشکلات جنسی در مردان ضعف در قوای جسمانی است که دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد. 

 

بهتر است بدانید در کنار مصرف مکمل و قرص تقویت جنسی مردان ، اصلاح رژیم غذایی یکی از راهکارهای مناسب برای افزایش قوای جسمانی در مردان است. مواد غذایی متفاوتی وجود دارند که به تقویت قوای جنسی کمک می کنند. به طور مثال تحقیقات و مطالعات اخیر نشان داده اند که گنجاندن عسل در رژیم غذایی اثرات مثبتی بر تقویت این قوا در بدن دارد.

 

داروهای زیادی وجود دارند که به افزایش میل جنسی در مردان کمک می کنند. بسیاری از مردان تمایل دارند قوای جنسی خود را با استفاده از انواع مکمل و قرص تقویت قوای جنسی افزایش دهند. اگر در برقراری رابطه جنسی مشکل دارید بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کنید و این مکملها را با توصیه پزشک مصرف کنید.  

 

گردآوری:بخش سلامت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------