بهترین هدیه برای برادربهترین هدیه برای برادر,پیشنهاد هدیه تولد برای برادر,هدیه برای برادر

پیشنهاد هدیه تولد برای برادر

 

ایده هدیه برای برادر

آیا برای تولد برادرتان دوست دارید با هدیه خاصی جشن بگیرید؟ بنابراین ابتدا باید برای تولد برادر خود برنامه ریزی کنید. تنها از خود بپرسید که هدیه تولد برای برادر خود را چطور تهیه کنید، هیچ کس نمی تواند به شما بگوید که چطو برادر خود را غافلگیر کنید. چون هیچ کس بیشتر از شما برادر شما را نمی شناسد! ولی نگران این نباشید در اینجا می توانید ایده های جذابی را برای هدیه تولد برای برادر خود پیدا کنید.

بهترین هدیه برای برادر

کیف پول چرم

اگر توان خرید چرم طبیعی را ندارید می توانی چرم مصنوعی بخرید خیلی هم گران نیست و ساخت کیف پول هم سخت نیست. شما می‌توانید برای برادر هایتان کیف پول درست کنید.

 

بهترین هدیه برای برادر,پیشنهاد هدیه تولد برای برادر,هدیه برای برادر

بهترین هدیه برای برادر

 

عطر و ادکلن

همیشه عطرها و ادکلن ها بهترین گزینه هدیه دادن هستند که می توانید چندین بار برای برادرتان تهیه کنید. این سبب می شود که هر روز بو و حس خوبی داشته باشد و به او اعتماد به نفس بدهد.

 

شکلات به عنوان هدیه تولد برای برادر

همه شکلات ها را دوست دارند و بهترین هدیه تولد برای برادر در روز تولد می شود. مجموعه وسیعی از دسته گل و شکلات وجود دارد. این خوراکی های شیرین خیلی مناسب برای لذت بردن به شیرین ترین شکل ممکن است.

 

بهترین هدیه برای برادر,کادو برای برادر

هدیه برای برادر

 

چاپ عکس فرد مشهور و مورد علاقه

این یکی از بهترین ایده های تولد برای خوشحال کردن او است. آیا می دانید فرد مشهور و محبوب او کیست ؟  بازیکن فوتبال یا ستاره هالیوود ؟ من می دانم که دانستن آن برای شما آسان است ، ولی من این ایده را در ذهن خود دارم ، اول فکر کنید اگر تی شرت، لیوان یا هر چیز دیگری  هديه بگيريد که عکس فرد مورد علاقه و مشهوري که دوستش داريد روی انها حک شده باشد، چه حسی خواهید داشت ؟ من می دانم که شما غافلگیر خواهید شد.

 

پس همان روشی را فکر کنید که برای برادر شما خواهد بود که همان چیز را دریافت می کند. پس برای غافلگیری برادر خود این روش را از دست ندهید.

 

سفر جاده ای بدون برنامه

شاید شما در مورد این کلمه "سفر جاده ای بدون برنامه" خیلی گیج شده باشید. نگران این نباشید برایتان توضیح می دهم. این ایده برای جوانان است. اگر برادر شما یک مرد جوان است بنابراین می توانید این ایده را برای شگفت انگیزتر کردن تولد برای برادر خود به کار ببرید.

 

پس کاری که باید در این روز انجام دهید. در نزدیکی محل تولد با چند دوست صمیمی تماس بگیرید. سپس برادرت را صدا کن. آنگاه به چند جاده زیبا بروید. فکر می کنم با این کار در این روز خاص برادرتان لحظات خوبی را خواهد داشت.

 

بهترین هدیه برای برادر,پیشنهاد هدیه تولد برای برادر,بهترین هدیه برای تولد برادر

بهترین هدیه برای تولد برادر

 

تابلوی سه بعدی 

تابلوی سه بعدی تابلویی خاص و متفاوت است. تابلوی سه بعدی از ۳ عکس تشکیل می‌شود. این سه عکس با چاپ سه بعدی جان می‌گیرند و طوری روی هم قرار می‌گیرند که در نهایت شما تابلویی ۳ وجهی دارید که بسته به زاویه‌ای که به آن نگاه می‌کنید یکی از این ۳ عکس پدیدار می‌شود.

 

گل و گیاه

گیاهان به علت تصفیه هوا و دفع سموم مضر از جو ، بهترین هدیه ها را برای هر مناسبت و رابطه ارائه می دهند. به برادر خود در مناسبت های جشن تولد ، کریسمس ، عید و موقع خانه سازی میتوانید گل و گیاه هدیه دهید و او را خوشحال کنید.

 

بهترین هدیه برای برادر,بهترین کادو برای برادر

بهترین کادو برای برادر

 

چند هدیه دیگر تولد برای برادر:

- کوله پشتی مردانه

- ساندویچ ساز صبحانه

- میز لپ تاپ چند منظوره

-  کفش ورزشی

- ساعت

- عینک آفتابی

- چادر مسافرتی

- ست چرم

 

بهترین هدیه برای برادر,پیشنهاد هدیه تولد برای برادر,بهترین هدیه برای تولد برادر

پیشنهاد هدیه تولد برای برادر

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------