مراکز خرید کوش آداسی سفر به ترکیه،تور کوش آداسی،تور ارزان کوش آداسی


به معنای جزیره پرنده در نوار ساحلی منطقه اژه واقع شده است. کوش آداسی و در کانون مراکز گردشگری از جمله ازمیر ، افسوس ، دیدیم ، مارماریس ، بدروم قرار دارد. بندر کوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگرانی که به ترکیه سفر می کنند از جذابیت خاصی برخوردار است
 
بهترین مراکز خرید کوش آداسی از نگاه مسافران
همانطور که می دانیم کوش آداسی یکی از قطب های گردشگری و توریستی در ترکیه می باشد که بیشتر مقصد گردشگران است که دوست دارند یک سفر تفریحی به ترکیه همراه با اقامت در لوکس ترین هتل های کوش آداسی داشته باشند ( تور لوکس کوش آداسی) آب و هوای این شهر مدیترانه ای است و در تابستان ها گرم و زمستان ها تقریبا سرد است . بهترین زمان سفر به کوش آداسی بهار و تابستان است که می توانید از سواحل زیبا و بی همتای کوش آداسی استفاده کنید و در آن به تفریح و استراحت در فضایی گرما بخش خورشید بپردازید.

این سفر فقط جنبه تفریحی نخواهد داشت و برای مسافرانی که دوست ندارند در سفر هایشان دست خالی به خانه برگردند نیز مراکز خرید بی نظیری دارد که از خرید در این مراکز خرید کوش آداسی لذت خواهند برد . مراکز خرید سواکه در منطقه سوکه و یا مرکز خرید کاله ایچی در مرحله ای به همین نام قرار دارد و می توانید از برندهایی مانند آدیداس ، نایک ، بنتون ، لیوایز خرید کنید.


مرکز خرید سوکه
در بین مراکز خرید کوش آداسی، مرکز خرید سوکه شرایط بهتری دارد.خرید از آوت لت فکتوری بسیار مقرون به صرفه است و در اکثر مواقع بیشتر فروشگاه ها تخفیف های با درصدهای بالا در نظر گرفته اند که می توانید بهترین خریدهای خود را در سفر به کوش آداسی ترکیه از سوکه انجام دهید و از سفر ترکیه نهایت استفاده را ببرید .
 

سفر به ترکیه،تور کوش آداسی،تور ارزان کوش آداسی

 
مرکز خرید کاله ایچی
از مراکز خرید کوش آداسی می توان به کاله ایچی اشاره کرد . این مرکز خرید معروف کوش آداسی به نام کوش واقع در محله کاله ایچی است که سرگرمی هایی نیز برای تمام شب دارد. در خارج از شهر کوش آداسی در مسیری که به شهر بدروم می روند در ناحیه سوکه آوت لتز است، که در آنجا هم می توانید خرید کنید. فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود۴۰ دقیقه است. در آنجا می توانید مارک هایی مثل آدیداس، نایک، بنتون، لیوایز را پیدا کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------