رازهای خرید بلیط هواپیماخرید بلیط هواپیما،بلیط هواپیما,آژانس های هواپیمایی

 
وقتی فکر سفر به ذهنتان می آید، یکی از نکات مهم و کلیدی که در انتخاب مقصد سفر نقش مهم و تعیین کننده ای دارد، قیمت بلیط هواپیما است، اما چگونه بین پروازها جستجو کنیم و ارزانترین نرخ را بدست بیاوریم، اولین فکری که به ذهنمان می رسد این است که از نزدیکترین آژانس های هواپیمایی اطرافمان پرس و جو کنیم و ارزانترین نرخ را بدست بیاوریم؟ ولی آیا با پرس وجو از چند آژانس مطمئن می شویم که ارزانترین نرخ را بدست می آوریم؟!! مسلما "نه" حتی ممکن است شرایط بدتر هم شود اصلا بلیطی پیدا نکنیم.


گاهی وقت ها پیش می آید در جمع دوستان و خانواده، به طور دسته جمعی به فکر سفر بیفتیم و بخواهیم سریع، در هر لحظه ای از شبانه روز قیمت ها را بررسی کنیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای سفرمان بگیریم.


درسته که امروزه مشغله کاری بسیار زیاد شده است، اما خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی در کمترین زمان می توانیم بیشترین بهره برداری را داشته باشید، برای اطلاع از پروازها و بهترین قیمت بلیط هواپیما کافی است به وب سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما در هر لحظه از شبانه روز مراجعه کنید و در کمترین زمان، از وضعیت پروازها مطلع شوید، آن ها را با هم مقایسه کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

خرید بلیط هواپیما،بلیط هواپیما,آژانس های هواپیمایی

 

حتی دیگر بدون مراجعه به لپ تاپ و کامپیوتر می توانید از طریق گوشی همراه اتان به وب سایت و یا حتی اپلیکشن های فروش اینترنتی بلیط هواپیما مراجعه کنید.


بلیط هواپیما را خیلی زودتر از موعد خریداری کنید
خرید بلیط هواپیما در آخرین لحظات، مخصوصا در زمان پیک پروازها بسیار ریسکی است و اصلا جای تعجب ندارد که شما نسبت به سایرین، بلیط هواپیما با قیمت بسیاری بالایی را بخرید و یا حتی ممکن است در آن شرایط اصلا نتوانید بلیط بخرید!!! پس حتما برای تعطیلات مثل ایام عید، سعی کنید از قبل برنامه سفرتان را بچینید و بلیط خود را زودتر تهیه کنید.


خرید بلیط لحظه آخر
سعی کنید هشیارانه عمل کنید و خیلی گول تبلیغات بلیط لحظه آخر را نخورید، بسیاری از آنها فقط تبلیغات کذب است و اگر در لحظه آخر بتوانید بلیطی تهیه کنید اصلا تعجب آور نیست که با ایرلاینی بی کیفیت و با ساعت پروازی نامناسب به سفر بروید و گاها پیش می آید به خاطر هماهنگی هایی که با عجله صورت می گیرد به مشکلات زیادی بر بخورید، برای اینکه سفری آرام و بی دغدغه داشته باشید سعی کنید بلیط خود را از جایی معتبر و با سابقه و البته با برنامه ریزی از قبل خریداری کنید.


چه زمانی بلیط هواپیما بخریم
یکی از مهم ترین نکات خرید بلیط هواپیما، زمان خرید بلیط هواپیما است، سعی کنید به وب سایت هایی که قیمت بلیط را پیش بینی می کنند سر بزنید تا بتوانید آگاهانه تر تصمیم بگیرید، به طور کلی می گویند 45 تا 50 روز قبل از پرواز، بلیط خود را تهیه کنید اما خب رعایت این مسئله همیشه و در تمام موارد صدق نمی کند، گاهی بهتر است برای پروازهای بین المللی که از قبل و به صورت بلند مدت برنامه ریزی شده است، 5، 6 ماه زودتر پروازتان را رزرو کنید.


انعطاف پذیر باشید
حتما فرودگاه های اطراف مقصدتان را شناسایی کنید، گاهی می توانید با خرید بلیط هواپیما به مقصد فرودگاهی دیگر بلیط هواپیما ارزان قیمت تر تهیه کنید و بتوانید در هزینه های سفرتان صرفه جویی کنید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------