معرفی ویژگی های محبوب تور استانبولتور استانبول,تور گردشگری استانبول,تورهای استانبول

 
استانبول یکی از مشهورترین شهرهای توریستی جهان است که به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا نیز شناخته میشود.


تور استانبول نیز یکی از محبوب ترین تورهای مسافرتی در نقاط مختلف جهان است و سالهاست که این شهر بزرگ در رقابت با بسیاری از شهرهای توریستی اروپا مسافران بیشتری را پذیرا بوده است.


در سال های اخیر تور استانبول در میان ایرانیان نیز به یکی از تورهای محبوب تبدیل شده است.


جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی فراوان، طبیعت زیبا و آب و هوای خوب ، زیر ساختهای شهری قوی برای راحتی هرچه بیشتر مسافران، هتل‌ های بسیار با قیمت ها وکیفیت های متنوع ، سیستم حمل و نقل شهری مناسب که تا پایان شب در حال خدمات رسانی به مسافران استانبول هستند از مهمترین دلایل محبوبیت این شهر توریستی است .

 

تور استانبول,تور مسافرتی استانبول,خرید تور استانبول

 

اما اگر تصمیم به سفر به استانبول گرفته اید، بهترین زمان سفر به استانبول و خرید تور استانبول چه زمانی است ؟


به گزارش ویرلن ؛ بهترین فصل سفر به استانبول تابسان است ولی اگر تصمیم به خرید در استانبول دارید برای پوشاک زمستانی و حراج های زمستانی، اوایل بهار مناسب تر می باشد و برای توریست هایی که به فکر خرید از حراج ‌های لباس‌ تابسانی هستند ، بهترین زمان برای سفر به استانبول از هفته سوم پائیز هر سال می باشد.
 
اما اگر هدف شما از خرید تور استانبول فقط تفریح است ، در تمام سال می توانید سرگرمی‌های مختلفی را استانبول پیدا کنید و همچنین در استانبول به عنوان مثال تورهای تفریحی شبهای ترک در همه روزهای سال اجرا می شود که یکی از تفریحات سالم و خانوادگی محسوب می شود.


استانبول دارای یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل در یک شهر بزرگ است بطوری که اکثر نقاط توریستی و مراکز تجاری با وسایل حمل نقل عمومی از تمام مناطق شهر در دسترس هستند.


حمل نقل شهری عمومی در استانبول شامل ؛ مترو ، ترانوا ، اتوبوس ، اتوبوس دریائی ، دولموش و تاکسی میباشد. و اگر مسافر با بخش های مختلف استانبول آشنایی داشته باشد میتواند تمام شهر را بدون تلف کردن وقت و ماندن در ترافیک با استفاده از حمل و نقل عمومی ارزان قیمت گردش کند.


مراکز اصلی استانبول توسط سیستم حمل و نقل زمینی (اتوبوس و ون ) ، دریایی ( کشتی و اتوبوس دریایی) و مترو به هم متصل هستند که همه در طول سفر در استانبول مورد استفاده شما قرار میگیرد .


حتی از ایستگاه مترو فرودگاه آتاترک با صرف هزینه 3 لیری می توانید به اکسارای یا میدان تکسیم و یا بسیاری از مناطق توریستی استانبول برسید .یا به عنوان مثال میتوانید پس از بازدید از از جاذبه های گردشگری بخش اروپائی استانبول ، به جای ماندن در ترافیک و صرف هزینه 100 دلاری فقط با یک بلیط چند لیری از ایستگاه کشتی‌های کاپاتاش و یا بشیکتاش به قسمت آسیائی با کمترین هزینه بروید.


ساعت خدمات حمل و نقل عمومی استانبول :
ساعت استفاده از کشتی و اتوبوس دریائی از 6 صبح الی 12 شب و ساعت استفاده از مترو و ترانوا از ساعت 6 صبح الی 1 شب است. اتوبوس ها نیز در مسیرهای فرعی از 6 صبح تا 1 بامداد و در مسیرهای اصلی و پر تردد 24 ساعت می باشد. مانند ایستگاه فرودگاه سبیحا به میدان تکسیم و یا از میدان تکسیم به چند مرکز اصلی شهر .


برای پرداخت هزینه حمل و نقل عمومی بهترین انتخاب ، "استانبول کارت" و "اکبیل" است و که مسافران میتوانند به مبلغ دلخواه آن را شارژ کنند که از این طریق در حدود 25 درصد از هزینه های خود را کاهش میدهید .


حراجی های فصلی استانبول:
زمان حراج ها و تخیف 50 درصدی واقعی برای خرید در فروشگاه های برند چه زمانی هست ؟
فروشگاههای بزرگ برند و تولید کنندگان صنف پوشال با توجه به فصلی بودن فعالیتشان در پایان هر دو فصل اصلی اجناس خود را با تخفیف بالا در زمان حراجی به فروش می رسانند. به عنوان مثال در فصل تابستان و در نیمه دوم مهر ماه هر سال پوشاک تابستانه برای فروش با قیمت بسیار ارزان برای فروش گذاشته می شود .


حراج لباسهای زمستانی هم از نیمه دوم فروردین ماه در هر سال با تخفیف پنجاه درصد ارائه میشود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------