با تور آنتالیا به این شهر مدیترانه‌ای سفر کنید!فروش تور آنتالیا,تور آنتالیا آخرین لحظه

  آنتالیا مجموعه‌ای است از هرآن‌چه که یک شهر تفریحی باید داشته باشد

 

جاهای دیدنی آنتالیا شامل مکان‌های تفریحی، تاریخی و طبیعی بسیاری است. جدا از سواحل آنتالیا که به سواحل پرچم آبی مشهورند و جان می‌دهند برای یک استراحت آرامش‌بخش، جاذبه‌های آنتالیا شامل موارد دیگری نیز می‌شود که شاید کمتر شنیده باشید.

  

اگر می‌خواهید به یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان بروید و در ساحلی گرم با چشم‌اندازی بی‌نظیر از دریای مدیترانه برای استراحت لم بدهید، قطعاً آنتالیا بهترین و به‌صرفه‌ترین انتخاب شما خواهد بود.

 

آنتالیا مجموعه‌ای است از هرآن‌چه که یک شهر تفریحی باید داشته باشد. کوه‌ها و ساحل‌های ماسه‌ای بی‌پایانی‌ که از غرب تا شرق کشیده شده‌اند، طبیعت آنتالیا، مراکز تفریحی و تجاری، آنتالیای مدرن و مرکز این شهر (کاله‌ایچی)، آنتالیای تاریخی را تشکیل می‌دهند.

وقتی می‌شود با تور آنتالیا سفری تقریباً هم قیمت با تورهای داخلی به مقصد شمال کشور یا تور کیش و تور قشم تجربه کرد، چرا آدم به این تجربه‌ی هیجان‌انگیز دست رد بزند. تورهای آنتالیا قیمت‌های متفاوتی دارند. تفاوت تور ارزان آنتالیا با تورهای گران‌قیمت‌تر تا حدود زیادی وابسته به نوع هتل است. هتل های آنتالیا که در تورها ارائه می‌شوند همگی خدمات کاملی دارند. جدا از اتاق با امکانات رفاهی، این هتل‌ها خدماتی چون صبحانه، نهار، شام، میان‌وعده، نوشیدنی، استخر، اینترنت رایگان و... ارائه می‌دهند. بهترین هتل های آنتالیا آن‌هایی هستند که علاوه بر خدماتی که گفته شد، خدماتی چون ساحل اختصاصی، پارک آبی، تفریحات آبی مختلف و ... نیز ارائه می‌دهند. در نهایت با توجه به نوع هتل‎‌ قیمت تور آنتالیا مشخص می‌شود.

فروش تور آنتالیا,تور آنتالیا آخرین لحظهتورهای آنتالیا قیمت‌های متفاوتی دارند


اما نکته‌ی مهم دیگری که در سفر باید مدنظر قرار داد، جاذبه‌های تفریحی و گردشگری مقصد است. جاهای دیدنی آنتالیا شامل مکان‌های تفریحی، تاریخی و طبیعی بسیاری است. جدا از سواحل آنتالیا که به سواحل پرچم آبی مشهورند و جان می‌دهند برای یک استراحت آرامش‌بخش، جاذبه‌های آنتالیا شامل موارد دیگری نیز می‌شود که شاید کمتر شنیده باشید. پارک آبی آکوالند، حمام رومی‌ها، رودخانه‌ی ماناوگات، شهر کمر، آمفی‌تئاتر اسپندوس، موزه‌ی آنتالیا، برج ساعت، کسیک مناره و پاموک کاله دیگر جاذبه‌های آنتالیا هستند که سفر شما را با تور آنتالیا به یادماندنی‌تر خواهند کرد.

آنتالیای ترکیه شهری زیبا و دیدنی است که آب و هوایی مدیترانه‌ای دارد. برای بازدید از آنکارا بهترین و مطلوب‌ترین موقع سال اواخر زمستان تا اواسط پاییز است؛ اما در سردترین فصل‌های سال هم استخرهای آب گرم آنتالیا امکانات تفریح و شنا را برای شما فراهم می‌کنند.

یکی دیگر از تفریحاتی که می‌توانید در آنکارا داشته باشید خوردن غذاهای متنوع ترکی است. فرهنگ غذایی ترکیه ترکیبی از غذاهای مناطق بالکان، دریای مدیترانه، خاورمیانه و اروپا است. در رستوران‌های آنکارا می‌توانید بهترین غذاها و خوردنی‌های ترکی را امتحان کنید.

فروش تور آنتالیا,تور آنتالیا آخرین لحظه

تفاوت تور ارزان آنتالیا با تورهای گران‌قیمت‌تر تا حدود زیادی وابسته به نوع هتل است

 

در آنتالیا بلوار های بسیار زیبا زیبا و مزین شده با درختان نخل و همچنین لنگرگاه‌ های بزرگ آن بسیار توجه همگان را بخود جلب می کنند. منطقه قلعه‌ایچی در قسمت قدیمی با بافت کهن این شهر قرار دارد که بسیار توریست ها را بخود جلب می نماید و از آن به نام درون قلعه هم یاد می شود که ساختار آن بشکل خیابان هایی با عرض کم و پیچ در پیچ است و همچنین در این شهر و منطقه مذکور شاهد بسیاری از بناها قدیمی خواهید بود که پوشش آن ها دیوارهایی بسیار قدیمی و کهن هستند و بسیار حیرت انگیز هستند.

 

 انتخاب‌های شما در بازدید از آنتالیا به این زودی‌ها تمام نمی‌شود؛   از سواحل آنتالیا و شن‌های نرم ساحل لارا تا رفتینگ در رودخانه پارک ملی‌ کُپرولو و از بناهای تاریخی دو هزار سال پیش تا مراکز تفریحی و تجاری مدرن

انتخاب‌های شما در بازدید از آنتالیا به این زودی‌ها تمام نمی‌شود؛ سفر به آنتالیا با تور آنتالیا در خاطره‌هایتان ثبت خواهد شد. 

فروش تور آنتالیا,تور آنتالیا آخرین لحظه

 

 گردآوری:بخش گردشگری بیتوته

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------