تماشای جاذبه های گردشگری کشور هند با تور هندویزای تور هند, خدمات تورهای هند, جاذبه های گردشگری کشور هند

برای تور هند اغلب از ویزاهای 30 روزه استفاده می شود

 

زمان سفر به هند + راهنمای استفاده از تور هند 

هند، یکی از کشور های بسیار زیبا و دیدنی جهان است که سالانه گردشگران بسیاری را جذب می کند. جاذبه های تاریخی و طبیعی هند، بسیار زیبا هستند و کمتر کسی پیدا می شود که این دیدنی ها را ببیند، و لذت نبرد. برای سفر به هند، می توانید در تورهای گردشگری این کشور ثبت نام کنید. در ادامه، از مکان های دیدنی و شرایط تور هند با شما سخن خواهیم گفت.

پیش نیازهای تور هند

برای اینکه بتوانید به تور هند بروید، نیاز دارید که مواردی را از قبل فراهم کنید. به طور کلی، تور هند به صورت گروهی برگزار می شود. یکی از نکات قابل توجه درباره سفر به هند، این است که شما باید برای ورود به هند، حتما ویزا داشته باشید. ویزاهایی که برای گردشگران استفاده می شود، متنوع هستند، اما برای تورهای هند، بیشتر از ویزاهای سی روزه استفاده می شود. 

 

ویزاهایی که به گردشگران داده می شود، به صورت انفرادی نخواهد بود، یعنی اینکه امکان اخذ ویزای هند به صورت انفرادی وجود ندارد، و تنها می توانید ویزای تور هند را فراهم کنید. البته دریافت ویزای تور هند، به هیچ وجه کار سختی نیست و حداکثر تا هفت روز کاری، به درخواست ویزای افراد، پاسخ داده می شود.

 

چه هنگام باید به هند سفر کرد؟

 

ارزانترین تور هند, تور هند و شرایط آن, تور هند ارزان

بهتر است در فصول سرد سال به تور هند بروید

 

هند، یک کشور گرمسیری است، در نتیجه بهتر است که در فصول سردتر سال ، به آن سفر کرد. البته تورهای هند، در همه فصل ها برگزار می شوند، اما پیشنهاد ما به شما این است که در فصول پاییز و زمستان به این کشور زیبا سفر کنید.

کشور هند در فصل های پاییز و زمستان، در بهترین وضعیت آب و هوایی قرار دارد و گردشگران زیادی در این فصل ها، به هندوستان سفر می کنند. درصد توریست های ورودی در هنگام فصول بهار و تابستان، کمتر است.

 

شاید بعضی ها به غلط تصور کنند که در فصول گرم هندوستان، به دلیل کمتر بودن گردشگران، هزینه اقامت کاهش می یابد، در حالی که اینگونه نیست. با این حال که تعداد گردشگران و توریست های هندوستان، در فصل های بهار و تابستان کمتر است،اما مراکز اقامتی هندوستان هیچگاه حاضر به پایین آوردن هزینه های اقامت نیستند.

 

تورهای هند چه خدماتی ارائه می دهند؟

در تور هند، اکثرا خدمات یکسانی را ارائه می دهند، البته بسته به پکیج انتخابی گردشگران، ممکن است که این خدمات متفاوت باشند. به طور کلی تورهای استاندارد باید خدمات پایه ای را به گردشگران ارائه دهند، که در ادامه به برخی از این خدمات اشاره خواهیم کرد.

 

بلیط رفت و برگشت هواپیما

یکی از خدمات پایه تمام تورهای توریستی در جهان، تهیه بلیط هواپیما، هم در مسیر رفت و هم در مسیر برگشت است. شما با انتخاب درست تور هند، نیازی به درگیر کردن خود برای گرفتن بلیط ندارید، زیرا مراکز ارائه دهنده تور، این کار را برای شما انجام می دهند.

 

اهمیت تورلیدر در تور هند

 

ویزای تور هند, خدمات تورهای هند, جاذبه های گردشگری کشور هند

در تور هند ، تورلیدر مهم است که فارسی زبان باشد

 

تور لیدر، فردی است که مشخص می کند تور به کجا برود و در صورتی که مشکلی برای گردشگران به وجود بیاید، مسئولیت دارد که آن را برطرف کند. یکی از بایدها در مورد تور لیدر، این است که باید فارسی زبان باشد. در غیر این صورت نمی تواند با گردشگران ارتباط برقرار کند. 

فارسی بودن تور لیدر، به این دلیل اهمیت دارد که تور لیدر ها، در مورد تاریخچه، ویژگی ها و... یک مکان دیدنی، با گردشگران سخن می گویند و به آنها اطلاعات بیشتری می دهند.

 

بیمه مسافرتی در تور هند

یکی از خدماتی که تور های مسافرتی باید آن را ارائه دهند، بیمه کردن گردشگران به اندازه ای است که مسافرت آنها طول می کشد. در نتیجه، باید به مدت زمان بیمه خود، توجه داشته باشید. اگر مشکلی در بیمه مسافرتی خود مشاهده کردید، حتما به مرکز برگزار کننده تور اطلاع دهید.

 

راهنمای محلی در تور هند

در برخی موارد، به خصوص در تورهای هند، وجود یک راهنمای محلی ضروری است. تور لیدر، نمی تواند به تنهایی تور را به سمت مکان های گردشگری و دیدنی ببرد و یک راهنمای محلی، می تواند مشخص کننده مسیر باشد و اطلاعات به روز را در اختیار تور لیدر و گردشگران قرار دهد.

 

هتل های کشور هند

هند، سالانه گردشگران زیادی را از سراسر جهان جذب می کند، اما با این وجود، کیفیت بسیاری از هتل های کشور هند، پایین است و ممکن است که ماندن در آنها، برای شما خوشایند نباشد. در نتیجه تلاش کنید که فقط هتل های پنج ستاره را برای اقامت خود انتخاب کنید.

 

هتل هایی که به مرکز شهر نزدیک تر هستند، کیفیت بهتری دارند. به طور کلی، هتل های پنج ستاره کشور هند، به مرکز شهر نزدیک هستند. البته هزینه های این هتل ها با هم تفاوت بسیاری دارد. هتل های دور از مرکز شهر، معمولا از کیفیت کافی برخوردار نیستند، و هزینه های آنها نسبت به هتل های دیگر کمتر است.

 

جاذبه های گردشگری کشور هند

هند، یکی از بزرگترین کشور های جهان است و تاریخ بسیار کهنی نیز دارد. این کشور، جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که نمونه های آن در هیچ جای جهان یافت نمی شوند. در ادامه این مطلب، به معروف ترین و محبوب ترین جاذبه های گردشگری هند، که می توانید در تور هند از آنها دیدن کنید اشاره خواهیم کرد. در صورتی که دوست دارید به مکان خاصی از هند بروید، به مقصدهای تور خود دقت کنید.

 

تور هند تاج محل

 

تور هند تاج محل, تور هند, تور هند گوا

تاج محل معروف ترین مکانی است که در  تور هند می توانید تجربه کنید

 

شاید بتوان گفت که تاج محل، معروف ترین مکان دیدنی در کشور هند است. تاج محل، سالانه میزبان گردشگران بسیار زیادی است و زیبایی آن منحصر به فرد است. 

تاج محل، سازه ای از جنس مرمر سفید است. این بنا به عنوان یادبود برای همسر شاه جهان ساخته شده است. شاه جهان با بنای تاج محل، عشق بی نهایت خود را به همسرش، ممتاز مهال نشان داد.

 

این بنا، به وسیله بیست هزار کارگر در سال 1631 میلادی ساخته شده است، مدت زمانی که طول کشید تاج محل ساخته شود، چیزی حدود 22 سال است. تاج محل، مقصد اصلی بسیاری از توریست هایی که به هند سفر می کنند می باشد. ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت سفر به هند، از این مکان نیز دیدن کنید.

 

تور هند مسجد مکه

یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مسجدهایی که می توان در جهان یافت، مسجد مکه واقع در هند است. اگر به تاریخ اسلام و مساجد قدیمی علاقه دارید، می توانید مسجد مکه را به عنوان یک مقصد در تور هند خود انتخاب کرده، و از آن دیدن کنید.

یکی از نکات جالب در مورد مسجد مکه، این است که ساخت آن حدود هشتاد سال طول کشیده است و با این حال که ساخت آن، قبل از تاج محل شروع شد، اما بعد از تاج محل، به طور کامل ساخته شد.

 

تور هند شهر طلایی جیسلمر

در بیابان تار، شهری باستانی به نام جیسلمر قرار دارد، این شهر ابتدا به عنوان یک شهر مرزی شناخته می شد، اما پس از آن، در این شهر به ساخت قصر ها پرداخته شد.

بیابان تار، دارای شنی با رنگ خاص است که در سازه های شهر جیسلمر نیز استفاده شده اند، و به خاطر رنگ این شن که طلایی است، به این شهر، لقب شهر طلایی را داده اند.

 

تور هند شهر بنارس

شهر بنارس، یکی از مقدس ترین مکان ها برای هندی ها است، زیرا کنار رود گنگ ساخته شده است. رود گنگ، یکی از رود هایی است که از نظر هندی ها، آب آن مقدس است. شهر بنارس، با این حال که قدمت زیادی دارد، اما هنوز هم زنده است. یعنی اینکه جمعیت زیادی در آن، هنوز در حال زندگی هستند و سالانه میزبان گردشگران و توریست های بسیاری هستند.

 

مکان های دیدنی موجود در شهر بنارس، بسیار زیاد هستند، از جمله این مکان ها می توان به رود عاصی، قات دسشومه، معبد ویشوانا و... اشاره کرد. قات ها، بخش های پله ای هستند که در کنار رود گنگ ساخته شده اند، تا مردم بتوانند با استفاده از آنها، به رود گنگ دسترسی داشته باشند و در آن استحمام کنند.

 

تور هند قصر میسور

 

ارزانترین تور هند, تور هند و شرایط آن, تور هند ارزان

در تور هند بازدید از قصر میسور را فراموش نکنید

 

معماری قصر میسور، بسیار ویژه و زیبا است. این قصر، یکی از نماد های مهم معماری شرقی و هندی است. قصر میسور، دارای سه طبقه است و سالانه گردشگران بسیار زیادی را جذب می کند.

 

تور هند قلعه عامر

یکی از مکان های دیدنی محبوب هند، که معماری آن، شباهت بسیار زیادی به معماری های اسلامی دارد، قلعه عامر است. این قلعه، در سال 1592 میلادی ساخته شده است. 

یکی از نکته های مهم که باید درباره این قلعه بدانید، این است که راه ماشین رو برای این قلعه وجود ندارد، زیرا قلعه عامر، بر روش سراشیبی یک کوه ساخته شده است. برای اینکه بتوانید از این قلعه و آثار تاریخی داخل آن دیدن کنید، نیاز است که با پای پیاده به آنجا بروید. البته با سوار شدن بر حیوانات نیز می توان به قلعه عامر رفت و از آنجا دیدن کرد.

 

جمع بندی و سخن پایانی

هند، به عنوان یکی از محبوب ترین کشور ها نزد توریست ها شناخته می شود.مکان های دیدنی هند،بسیار زیاد و در عین حال،جذاب هستند و هر کسی دوست دارد که حداقل یک بار به آنها سر بزند. بهترین راه برای رفتن به هند، ثبت نام در یک تور هند مناسب است. تلاش کنید که برای انتخاب تور هند، مکان هایی که دوست دارید از آنها دیدن کنید را فراموش نکنید.

 

گرداوری: بخش گردشگری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------