آخرین اخبار فرهنگی - هنری

جنیفر لوپز ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

چرا جنیفر لوپز پیر نمی شود؟ راز جوانی خواننده ۵۳ ساله از زبان کارشناسان

جنیفر لوپز حالا در ۵۳ سالگی از هر زمان دیگری جوان تر به نظر می رسد. این موضوع همیشه ما را به تعجب می اندازد و ذهن مان را…

امیرمهدی ژوله: بالاترین دستمزد را از قهوه تلخ گرفتمامیرمهدی ژوله: بالاترین دستمزد را از قهوه تلخ گرفتم

من با رضا عطاران کار نکرده ام و همیشه بیننده کارهایش بوده ام ولی با مهران مدیری کار کرده ام. نمی دانم چه بگویم،هر کدام به نظرم در مدل خودشان بی نظیر هستند.

تماشا: از «قهوه تلخ» چند جرعه ای بیشتر باقی نمانده و این مجموعه طنز بعد از 3 سال فیلمبرداری روزهای پایانی اش را می گذراند. به همین بهانه سراغ امیر مهدی ژوله، سرتیم نویسندگان این سریال رفتیم و 10 پرسش متفاوت را از او پرسیدیم.

امیرمهدی ژوله, قهوه تلخ, امیر مهدی ژوله سرتیم نویسندگان قهوه تلخ

ژوله این روزها مشغول نوشتن قسمت های پایانی «قهوه تلخ» است و هنوز برای کار جدیدی تصمیم نگرفته. از او درباره آیتم های طنزی به کارگردانی سیامک انصاری پرسیدیم که به گفته خودش هنوز در حد حرف است و معلوم نیست به اجرا برسد.

این آیتم ها قرار است به گفته ژوله درباره یکسری دیوانه بازی ها باشد و او همیشه دوست داشته با سیامک انصاری یک تجربه همکاری اینچنینی داشته باشد. 10 سوال متفاوت از امیر مهدی ژوله، روزنامه نگار سابق و فیلمنامه نویس فعلی را از دست ندهید.

1) اگر شما این امکان را داشتید که در یک دوره تاریخی دیگر زندگی کنید به کدام زمان می رفتید؟

- من اگر در همین دوره ای که هستم بتوانم گلیمم را از آب بیرون بکشم، هنر کرده ام چه برسد به اینکه به یک دوره دیگر بروم. بنابراین فکر نمی کنم بتوانم در هیچ دوره دیگری جز همین زمان زندگی کنم.

2) کاراکتر محبوب شما در «قهوه تلخ» چه کسی است؟

- شاید باید از این جواب لوس ها بدهم که همه اینها مثل بچه های من هستند و همه را به یک اندازه دوست دارم و یک کاراکتر را نمی توانم بگویم اما من شخصیت مستشار را خیلی دوست دارم چون شخصیتی از زمان خود ماست و می توانیم با آن همذات پنداری کنیم و زبانش را می فهمیم. بعد از مستشار بین کاراکترهای زن داستان «فخرالتاج» را از همه بیشتر دوست دارم و بین کاراکترهای مرد هم «بابا اتی» را خیلی دوست دارم.

3) روزنامه نگاری یا فیلمنامه نویسی؟

فیلمنامه نویسی. برای اینکه هم دستمزدش بالاتر است و هم روزنامه نگارها تلفن می زنند و با تو مصاحبه می کنند! ولی اگر روزنامه نگار باشی باید زنگ بزنی و با فیلمنامه نویس ها صحبت کنی.

امیرمهدی ژوله, قهوه تلخ, امیر مهدی ژوله سرتیم نویسندگان قهوه تلخ

4) بدترین صفت اخلاقی تان که دوست دارید آن را نداشته باشید؟

- زیاد است. خیلی تنبل و بی نظم هستم و همینطور معترض و غرغرو. زیاد هم حرف می زنم.

5) خشایار الوند؟

- دوست خوب.

6) کدام شخصیت تاریخ معاصر است که روی شما بیشترین تاثیر را گذاشته است؟

- همه آنهایی که برای آزادی تلاش کردند مثل ماندلا و گاندی.

7) پیمان قاسم خانی یا رضا عطاران؟

- از لحاظ نویسندگی، پیمان قاسم خانی. عطاران بیشتر وجه بازیگری و کارگردانی اش برای من پررنگ است.

8) مهران مدیری یا رضا عطاران؟

- من با رضا عطاران کار نکرده ام و همیشه بیننده کارهایش بوده ام ولی با مهران مدیری کار کرده ام. نمی دانم چه بگویم، به نظرم خیلی مقایسه بدی است. هر کدام به نظرم در مدل خودشان بی نظیر هستند. هر کدام در جنس بازی و ریزه کاری های کارشان خیلی درخشان هستند و هر دو را خیلی دوست دارم اما خب طبعا به مهران مدیری چون با هم کار کردیم و از نزدیک همدیگر را می شناسیم، علاقه شخصی بیشتری دارم.

9) برنامه طنز مورد علاقه تان؟

- من کلا خیلی اهل خنده نیستم ولی این اواخر با فیلمی که خیلی خندیدم یک فیلم ترکیه ای به نام «رجب 1» بود. در بین سریال های خودمان هم از کارهایی که خودم در آنها نبودم «پاورچین» را خیلی دوست داشتم و از کارهایی که خودم در آنها بودم با «مرد هزار چهره» خیلی خندیدم. «بزنگاه» رضا عطاران را هم خیلی دوست داشتم و مخصوصا قسمت های اولش خیلی خندیدم. به نظرم شوخی های درجه یکی داشت که خیلی هم دیده نشد. در سینما هم آخرین باری که خیلی خندیدم با «ورود آقایان ممنوع» بود و قبل تر از آن «مارمولک».

10) بالاترین دستمزدی که تا به حال گرفتید برای کدام کارتان بوده؟

- «قهوه تلخ».

برترینها

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022