بهزاد می آمد، «مادرانه» خانوادگی می شد!اتفاقات جالب سریال مادرانه,سریال مادرانه,فهیمه رحیم نیا

بهزاد می آمد، «مادرانه» خانوادگی می شد!

یکی از اتفاقات جالب سریال «مادرانه» حضورهمزمان فهیمه رحیم نیا و شقایق فراهانی به عنوان مادر و دختر بود. این دو که در دنیای واقعی هم مادر و دختر هستند برای درآمدن این دو کاراکتر تلاش زیادی کردند.

به گزارش شبکه ایران، یکی از اتفاقات جالب سریال «مادرانه» حضورهمزمان فهیمه رحیم نیا و شقایق فراهانی به عنوان مادر و دختر بود. این دو که در دنیای واقعی هم مادر و دختر هستند برای درآمدن این دو کاراکتر تلاش زیادی کردند.

رحیم نیا همسر بهزاد فراهانی که او را به واسطه تجربه های درخشانش روی صحنه تئاتر می شناسیم در گفتگو با «تماشا» درباره اینکه چطور شد این نقش را پذیرفت می گوید: «حقیقتش این است که آقای فراهانی مشغول خواندن این فیلمنامه بود و آنطور کهب رای من تعریف کرد ترغیب شدم که من هم آن را بخوانم. شاید برایتان جالب باشد که من خودم پیشنهاد کردم که این نقش را به من بدهند و به دفتر آقای شفیعی که رفتیم این پیشنهاد را به اتفاق آقای فراهانی مطرح کردیم و آنها هم پذیرفتند.»

 او ادامه می دهد: «می شد که «مادرانه» یک تجربه خانوادگی تلویزیونی برای ما باشد چون آقای فراهانی قرار بود نقش «محمد جواد» را بازی کنند اما یکسری اتفاقات افتاد که به جای ایشان آقای ضیایی را جایگزین کردند. اما در آن زمان ما که به فیلمنامه «مادرانه» ترغیب شده بودیم شقایق را راضی کردیم که او نقش «مریم» را بازی کند. شقایق اکثرا پیشنهادات تلویزیونی اش را رد می کند چون معتقد است که کار تلویزیونی خیلی وقت بازیگر را می گیرد اما ما دو نفر بالاخره توانستیم او را برای بازی در نقش مریم راضی کنیم.»

مادر شقایق فراهانی درباره روبرویی با دخترش جلوی دوربین می گوید: «ببینید به نظر من وقتی آدم جلوی دخترش بازی کند بهتر می تواند حس بگیرد.خصوصا اینکه من از شقایق در این سریال خیلی چیزها یاد گرفتم و می خواهم با شجاعت بگویم البته اگر من را محکوم به تعریف از دخترم نکنند؛ شقایق واقعا هنرمند است و این تجربه برای من خیلی لذتبخش بود.»

رحیم نیا می گوید شخصیت مادر خیلی به او نزدیک بوده و اضافه می کند: «شخصیت مادر شبیه خودم بود. من هم همیشه سعی کردم احساسات دخترم را درک کنم و در تیم بچه هایم باشم! اگر آنها عاشق شدند من سعی کردم در کی از احساساتشان داشته باشم تا آنها اذیت نشوند و خودشان را دور از من نبیننند. البته «مریم» هم خیلی نزدیک به شقایق بود. او هم در زندگی اش بسیار مهربان و دلسوز و البته محکم است.»/شبکه ایران

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------