براد پیت ، جان یک زن را نجات داد 

 براد پیت ، جان یک زن را نجات داد

 

در صحنه فیلمبرداری فیلم"جنگ جهانی زامبیها ، براد پیت ، جان زنی را که زیر دست و پا افتاده بود را نجات داد.

این بازیگر ۴۷ ساله ، در حال فیلمبرداری یکی از صحنه های جنگ فیلم "جنگ جهانی زامبیها " در شهر گلاسکوی اسکاتلند با حضور ۷۰۰ نفر سیاهی لشکر بود که ناگهان یکی از بازیگران زن این فیلم در میان شلوغی روی زمین افتاد.

اما قبل از اینکه این بازیگر زن دچارآسیب جدی شود براد پیت فورا" به کمک او رفت و او را بلند کرد

یکی منبع خبری به روزنامه اسکاتلندی سان گفت: در این صحنه بسیاری از افراد حاضر در صحنه زخمی شدند اما براد توانست فقط به یکی از آنها که بیشتر از بقیه در معرض خطر بود کمک کند.

این زن بازیگر در آن لحظه نتوانست با براد پیت صحبت کند و از او تشکر کند زیرا این اتفاق درهنگام فیلمبرداری یکی از صحنه های فیلم رخ داد ، اما بعد از اتمام کار این زن بازیگر که از ناحیه زانو کمی آسیب دیده بود ، از براد تشکر کرد.

اگرچه این بازیگر زن خیلی خوش شانس بود و قهرمانی هالیوودی ، توانست او را نجات دهد اما بسیاری از افراد حاضر در این صحنه خطرناک به اندازه او خوش شانس نبودند و زخمی شدند.

براد پیت چند هفته پیش برای فیلمبرداری قسمتهایی از این فیلم به اسکاتلند آمد . آنجلینا جولی و فرزندانش ، مدوکس ۱۰ ساله ، پکس ۷ ساله ،زهرا شش ساله ، شیلو ۵ ساله وناکسو ویون سه ساله نیز همراه او به اسکاتلند آمدند تا مثل همیشه در کنار او باشند و براد پیت برای اقامت خود و اعضای خانواده اش یک عمارت قدیمی مربوط به قرن ۱۶ هجری اجاره کرد.

مترجم: فرشته مشاور.... / پرتال آفتاب

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------