حادثه در ماشین سازی تبریز/ 2 کارگر فوت شدنداخبار,اخبار حوادث,گازگرفتگی در ماشین سازی
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: دو نفر در حادثه گاز گرفتگی در ماشین سازی تبریز فوت کردند و دو نفر دیگر از مصدومان این حادثه به بیمارستان‌های الغدیر و طالقانی منتقل شدند.

به گزارش تسنیم، وحید شادی‌نیا از گاز گرفتگی 4 نفر از کارگران ماشین سازی تبریز در عملیات بازگشایی دریچه فاضلاب این کارخانه خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه دو نفر از این افراد فوت کردند و دو نفر دیگر به بیمارستان های نزدیک کارخانه منتقل شدند.

 

وی افزود: صبح امروز به دنبال دریافت گزارش گازگرفتگی یا سقوط چهار نفر به کانال فاضلاب در داخل شرکت ماشین سازی تبریز، سه دستگاه آمبولانس بیمارستان الغدیر تبریز به محل حادثه اعزام شدند.

 

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی ادامه داد: دو نفر در این حادثه فوت کردند و دو نفر دیگر از مصدومان این حادثه به بیمارستان‌های الغدیر و طالقانی تبریز منتقل شدند.

 

شاهدان عینی می گویند: اوایل صبح امروز یکی از کارگران این شرکت برای بازگشایی مسیر فاضلاب، وارد چاه می شود که دچار گازگرفتگی می شود، نفر دوم برای نجات نفر اول رفته و او هم دچار گاز گرفتگی می شود، نفر سوم و چهارم هم به همین ترتیب برای نجات نفرات قبلی وارد می شوند که در این لحظه با اورژانس و آتش نشانی تماس گرفته می شود.

 

به دنبال فوت دو‌ تن از کارگران شرکت ماشین سازی تبریز مدیر عامل این مجموعه دو روز عزای عمومی در کارخانه اعلام کرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی