چگونگی شستشوی لباس افرد برای مقابله با کرونا اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,شستشوی لباس
معمولاً البسه برای افرادی که در محیط‌های عادی حضور دارند چندان خطرآفرین نیست، لباس این افراد با شستشوی با مواد شوینده معمولی تمیز می‌شود. 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، بهمن بنایی مدیر گروه سلامت بهداشت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: معمولاً البسه برای افرادی که در محیط‌های عادی حضور دارند چندان خطرآفرین نیست، لباس این افراد با شستشوی با مواد شوینده معمولی تمیز می‌شود.

 

او افزود:، اما البسه برای پرسنل بیمارستانی و افرادی که در محیط‌های بهداشتی و درمانی حضور دارند باید حتماً با مواد ضدعفونی کننده مثل آب و وایتکس گند زدایی شود.

 

بنایی در پاسخ به این پرسش که آیا عمر ویروس با گرما یا نور آفتاب به پایان می‌رسد یا خیر اظهار داشت: شاید این اتفاق رخ دهد، اما از بین رفتن ویروس در دراز مدت صورت می‌گیرد و امیدواریم با شروع فصل گرما شاهد نابودی آن باشیم.

 

او اضافه کرد: مردم از تجمعات دوری کنند، تا جایی که امکان دارد خرید‌های خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

 

بنایی با شاره به نزدیک بودن ایام عید نوروز گفت: نمایشگاه بهاره در این ایام تعطیل شد، و توصیه‌های فراوانی برای عدم حضور مردم در بازار صورت گرفت، اما باز هم این خود شهروندان هستند که باید از حضور در بازار‌ها و مراکزی که تجمع زیاد است خودداری کنند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------