فراوانی مبتلایان به کرونا به تفکیک استان‌ها/صلیب سرخ چین دو متخصص پزشکی دیگر به تهران اعزام کرد اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,کرونا
.‏سخنگوی وزارت بهداشت در یک پیام توئیتری آمار فراوانی تعداد مبتلایان به کرونا در هر استان به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت را منتشر کرد.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت در توییت خود نوشت: " فراوانی تعداد مبتلایان به #کرونا به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت:

 

۷۱۱.۹ نفر #قم،

۵۸۲.۳ نفر #سمنان،

۴۸۸.۲ نفر #مرکزی،

۳۶۷.۲ نفر #مازندران،

۳۱۴.۹ نفر #گیلان،

۳۰۲.۲ نفر #قزوین،

۲۵۴.۷ نفر #یزد،

۲۵۰.۴ نفر #تهران،

۲۲۰.۴ نفر #البرز،

۲۰۶.۴ نفر #اصفهان"

 

 اخبار پزشکی ,خبرهای پزشکی,کرونا

صلیب سرخ چین دو متخصص پزشکی دیگر به تهران اعزام کرد

 

انجمن صلیب سرخ چین روز یکشنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد دو متخصص دیگر این نهاد از استان «ان هویی» چین با هدف مبارزه با ویروس کرونا، به گروه متخصصان داوطلب چینی در ایران پیوسته اند.

 

به گزارش ایرنا از شینهوا، «وانگ دونگ شنگ» از بخش تنفسی و «لی مینگ» از بخش معاینه بیمارستان اول «خفی» استان «آن هویی» وابسته به دانشگاه علوم و فناوری چین به ایران اعزام شده اند.

 

این دو متخصص شامگاه شنبه با هواپیما از گوانگ جو عازم ایران شدند.

 

گروه متخصصان داوطلب صلیب سرخ چین متشکل از ۵ متخصص ۲۹ فوریه (۱۰ اسفند ۱۳۹۸) عازم ایران شد این گروه قرار است به مدت یک ماه تا ۲۹ مارس (۱۰ فروردین ۱۳۹۹) در تهران بمانند.

 

«وانگ دونگ شنگ» یکی از این دو متخصص به شینهوا گفت: ما از تجربه چین برای معالجه بیماران در ایران استفاده خواهیم کرد و سهم خود را در نبرد ایران علیه ویروس کرونا ادا خواهیم داد.

 

او در ووهان مرکز مرکز شیوع ویروس کرونا در استان هوبی چین کار کرده بود.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------