لیست راحت ترین شغل های دنیا در سال 2022 لو رفتراحت ترین شغل های دنیا,پر درآمدترین شغل‌های ایران

پر درآمدترین شغل‌های ایران

پر درآمدترین شغل‌های ایران را در این متن به شما معرفی کردیم. البته که ممکن است چند مورد از قلم افتاده باشید اما تا جایی که مجال سخن بود، موارد را گفتیم. برای طراحی سایت خود چه فروشگاهی و چه شخصی، کافیست با گروه مدیارست ارتباط برقرار کنید.

یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های زندگی هر انسانی، کار کردن و درآمدزایی است. حس دریافت اولین حقوق با هیچ حس خوب دیگری قابل مقایسه نیست. در تمام کشورها از جمله ایران، شغل‌های زیادی وجود دارند که به عنوان راحت ترین شغل های دنیا شناخته می‌شوند و با وجود راحتی، از درآمد بسیار خوبی برخوردار هستند. در این شغل‌ها خبری از استرس، ساعات کاری زیاد،‌ محیط کاری خطرناک و عدم امنیت نیست.

 

کسانی که در کسب و کارها و مشاغل راحت فعالیت می‌کنند، معمولا زندگی بهتر و بی‌دغدغه‌تری دارند و با کمترین زحمت می‌توانند هزینه مورد نیاز خود و سایر اعضای خانواده را نیز تامین کنند. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما کسب و کارتان را انلاین کنید . مدیارست شرایط ویژه ای برای طراحی سایت اقساطی ، به وجود آورده است .

 

حتما داخل گوگل کلمه طراحی سایت اقساطی مدیارست را سرچ کنید و وارد سایت شوید توضیحات کامل را ببینید . اگر علاقه‌مند هستید که با راحت ترین شغل های دنیا در سال 2022 آشنا شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه‌باشید. در این مقاله قصد داریم به معرفی شغل های راحت با درآمد بالا بپردازیم و در ادامه درباره بهترین شغل های 10 سال آینده ایران نیز صحبت کنیم.

 

معرفی برخی از راحت ترین شغل های دنیا در سال 2022

قبل از این‌که به معرفی راحت ترین شغل های دنیا در سال 2022 بپردازیم‌، لازم است به این نکته بسیار مهم نیز اشاره کنیم که تعدادی از این شغل‌ها هنوز در کشور ماجایگاه ویژه و خاصی ندارند و حتی ممکن است برای بسیاری از افراد جنبه طنز داشته‌باشند و خنده‌دار به نظر برسند. شغل های راحت دنیا با درآمد بالا شامل موارد زیر هستند:

 

• شغل توسعه دهنده نرم افزار

طراحی سامانه، به نقل از مدیارست فرآیند تولید نرم افزار توسط افرادی که دارای شغل توسعه‌دهنده نرم افزار هستند، انجام می‌شود‌. این افراد در کار خود حرفه‌ای هستند و به دلیل سرعت پیشرفت تکنولوژی همواره معلومات خود را به‌روز نگه می‌دارند. همه شغل‌های زیر مجموعه توسعه‌دهنده نرم افزار به عنوان راحت ترین شغل های دنیا محسوب می‌شوند و از درآمد خوبی برخوردار هستند. امکان انجام این شغل در محیط خانه با کمترین استرس نیز وجود دارد؛ اما اکثر توسعه‌دهندگان نرم افزار در دفاتر کار می‌کنند.

 

• شغل تست کننده طعم انواع بستنی

یکی از راحت ترین شغل های دنیا که در هر ساعت حدود بیست دلار درآمد دارد، شغل تست‌کننده طعم انواع بستنی است. از اسم این شغل می‌توان به میزان راحتی آن پی برد. تست‌کننده بستنی، شغلی لذت‌بخش و سرگرم‌کننده و در عین حال با درآمد خوب است. در این شغل فرد موظف است که با خوردن بستنی‌هایی با طعم‌های متنوع و جدید، کیفیت آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد. علاوه بر کیفیت طعم بستنی، ظاهر بستنی، میزان مواد اولیه به‌کاررفته در تولید بستنی و طعم کلی اسکوپ‌ها نیز توسط تست‌کننده بستنی سنجیده می‌شود. برای پیشرفت در این شغل باید اطلاعات خود درباره ذائقه‌ها و طعم‌ها را افزایش دهید و از دانش کافی درباره صنایع غذایی برخوردار باشید.‌

 

• شغل نویسنده دورکار

شغل نویسنده دورکار نیز به عنوان یکی دیگر از راحت ترین شغل های دنیا از طرفداران زیادی برخوردار است. در این شغل حتی با لباس خواب و روی تخت بدون نیاز به خروج از منزل می‌توان درآمد خوبی به دست آورد.‌ نویسنده‌های دورکار به راحتی می‌توانند ساعات کاری خود را کنترل و مدیریت کنند و پروژه‌های مختلفی را با موفقیت پشت سر بگذارند. افراد خلاقی که به نوشتن علاقه‌مند هستند می‌توانند به نویسندگی از راه دور به عنوان یکی از شغل های راحت با درآمد بالا مشغول شوند. هر چه تعداد پروژه‌هایی که نویسنده دورکار قبول می‌کند، بیشتر باشد به همان نسبت درآمد سالیانه هم افزایش خواهد یافت.

 

• شغل مربی‌گری خصوصی ورزش

یکی از راحت ترین شغل های دنیا با درآمد ساعتی بیست دلار مربی‌گری خصوصی ورزش است‌. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای داشتن تناسب اندام از یک مربی خصوصی استفاده کنند و هزینه بیشتری بپردازند. کسانی که علاقه زیادی به تعامل با افراد دیگر دارند و برای ورزش و تناسب اندام اهمیت زیادی قائل هستند، برای انجام این شغل گزینه‌های مناسبی به شمار می‌روند. همه مربی‌های خصوصی ورزش باید دانش و مهارت خود را درباره حرکات ورزشی و نحوه انجام آن‌ها با تجهیزات ورزشی موجود در باشگاه‌ها افزایش دهند.

 

راحت ترین شغل های دنیا,شغل کتابداری

شغل کتابداری

 

• شغل کتابداری

افراد که علاقه زیادی به مطالعه کتاب دارند، می‌توانند به شغل کتابداری به عنوان یکی از راحت ترین شغل های دنیا مشغول شوند. کتابداری از شغل های راحت با درآمد بالا به شمار می‌رود. برای دستیابی به این شغل حداقل باید دارای مدرک کارشناسی ارشد باشید. کتابدارها به افرادی که به کتابخانه مراجعه کرده‌اند، در پیداکردن کتاب مورد نظرشان کمک می‌کنند. امروزه با گسترش استفاده از کامپیوتر، کار کتابداری راحت‌تر شده‌است و به سرعت می‌توان کتاب مورد نظر مراجعه‌کنندگان را برای آن‌ها جستجو کرد.‌

 

• شغل بغل کننده حرفه‌ای

شاید باورش برایتان سخت باشد که یکی از راحت ترین شغل های دنیا با درآمد ساعتی 60 دلار شغل بغل‌کننده حرفه‌ای است. بغل کننده حرفه‌ای از شغل های راحت با درامد بالا محسوب می‌شود و برای افرادی که در حال تحمل فشار روانی و روحی بالایی هستند، کاربرد دارد. در این شغل بغل کننده یا درمانگر لمسی باید شانه‌ها و دست‌های مشتریان خود را لمس کرده و گاهی آن‌ها بغل کند تا احساس امنیت و آرامش را به آن‌ها انتقال دهد و باعث بهتر شدن حالشان شود.

 

راحت ترین شغل های دنیا, شغل عکاسی

شغل عکاسی

 

• شغل عکاسی

یکی دیگر از راحت ترین شغل های دنیا که برای بسیاری از افراد جنبه تفریح و سرگرمی هم دارد، شغل عکاسی است. با پیشرفت علم و تکنولوژی و ورود دوربین‌های دیجیتال به بازار، عکاسی نیز در لیست شغل های راحت با درامد بالا قرار گرفت. دیگر نیازی به پشت سر گذراندن مراحل چاپ عکس نیست و فقط کافی‌ست برای این شغل راحت، یک دوربین دیجیتال باکیفیت تهیه کنید. برای یادگیری عکاسی به صورت حرفه‌ای می‌توانید در آموزشگاه‌ها و کارگاه‌های عکاسی ثبت نام کنید و بعد از ورود به این شغل راحت، درآمد خوبی داشته‌باشید.

 

• شغل استایلیست شخصی

شغل استایلست شخصی جزء شغل‌هایی است که درآمد آن در هر ساعت بین بیست الی صد و بیست دلار متغیر خواهد بود. این شغل نیز در لیست راحت ترین شغل های دنیا قرار دارد؛ زیرا برای انجام آن نیازی به زحمت نیست. البته برای ورود به این شغل باید حوصله زیادی داشته‌باشید. افراد خوش برخورد، دارای روابط عمومی بالا، خوش صحبت با فن بیان بالا برای این شغل گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. استایلیست‌های شخصی به دنیای مد و فشن علاقه‌مندند و همواره ترندهای روز دنیا را دنبال می‌کنند و به آرایش و لباس خود اهمیت می‌دهند. این شغل برای خانم‌ها بسیار مناسب است‌.

 

راحت ترین شغل های دنیا, شغل منتقد غذا

شغل منتقد غذا

 

• شغل منتقد غذا

شغل منتقد غذا یکی از شغل‌های جذاب در هر ساعت 25 دلار درآمد دارد و در لیست راحت ترین شغل های دنیا قرار گرفته‌است. در این شغل فرد باید درباره میزان کیفیت غذاهای رستوران‌ها، مواد اولیه به‌کاررفته در طبخ غذاها، نحوه چینش و موارد دیگر نظر بدهد. این شغل برای افراد علاقه‌مند به رستوران‌گردی گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. برای موفقیت در شغل منتقد غذا، باید اطلاعات خود را درباره صنایع غذایی، آشپزی، دستورالعمل پخت انواع غذا و تاریخچه غذاها افزایش دهید.

 

• شغل اپراتور برق

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که شغل اپراتور برق جزء شغل‌های دشوار است؛ اما افراد شاغل در این حوزه این شغل را به عنوان یکی از راحت ترین شغل های دنیا معرفی می‌کنند. برای یک اپراتور لمس‌کردن سوئیچ‌ها و ارسال برق به میلیون‌ها ساختمان مسکونی و تجاری کار بسیار راحتی است. اپراتورها در نیروگاه‌های برق مشغول فعالیت هستند و برای انجام کارهای خود درآمد خوبی به دست می‌آورند.

 

• شغل تست کننده بازی‌های رایانه‌ای

یکی از شغل‌های محبوب در بین جوانان که در لیست راحت‌ ترین شغل های دنیا نیز قرار دارد، شغل تست کننده بازی‌های رایانه‌ای است. افراد فعال در این حوزه باید نسخه اولیه بازی‌های رایانه‌ای را به خوبی مورد بررسی قرار دهند تا به نقاط قوت و ضعف آن‌ها پی ببرند. در واقع در این شغل قبل از انتشار بازی در بازار، کیفیت آن به خوبی بررسی می‌شود تا بدون هیچ گونه ایرادی به دست بازیکنان برسد. مهارت‌های مورد نیاز در شغل تست‌کننده بازی‌های رایانه‌ای شامل مهارت برنامه‌نویسی،‌ مهارت یافتن ایرادهای بازی، مهارت تجزیه و تحلیل نرم افزار بازی، مهارت حل مسائل و داشتن حافظه قوی است.

 

راحت ترین شغل های دنیا, شغل سگ واکر

شغل سگ واکر

 

• شغل سگ واکر یا بردن سگ‌ها به پیاده‌روی

یکی از راحت ترین شغل های دنیا که شاید در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد، شغل سگ واکر است. این شغل به عنوان یک شغل تابستانی برای جوانان و دانش‌آموزان شغل مناسبی است و درآمد ساعتی خوبی دارد. افرادی که دارای سگ‌های خانگی هستند پول خوبی به سگ واکرها می‌دهند. سگ واکر موظف است که سگ‌های آن‌ها را برای گردش و پیاده‌روی به بیرون از خانه ببرد.

 

• شغل دوبلور یا صداپیشه

شغل دوبلور یا صدا پیشه نیز می‌تواند در لیست راحت ترین شغل های دنیا و شغل های راحت در ایران قرار بگیرد. البته برای ورود به این شغل باید از صدای خوب و استعداد بالایی برخوردار باشید. یک دوبلور می تواند در فیلم‌ها و انیمیشن‌های مختلف به جای شخصیت‌ها صحبت کند و با صدا و لحن خود احساس آن نقش را به بیننده انتقال دهد. در صورت داشتن مهارت و استعداد در شغل دوبلور و صدا پیشه فشار کاری و استرسی وجود ندارد. در آمد ساعتی هر دوبلور چیزی در حدود 37 دلار است.

 

• شغل دلالی یا واسطه‌گری

بسیاری از افراد توانایی این را دارند که در تمام شغل‌ها نقش یک فرد دلال و واسطه‌گر را به بهترین نحو ممکن اجر کنند و بدون داشتن هیچ گونه سرمایه‌ای، درآمد بسیار خوبی به دست بیاورند. دلالی جزء شغل های راحت با درآمد بالا محسوب می‌شود. فقط کافی‌ست که دلال، به خوبی فروشنده و مصرف‌کننده محصولات در صنایع مختلف را بشناسد. امروزه بسیاری از دلال‌ها و واسطه‌گرها در معاملات ملکی درآمدهای نجومی به دست می‌آورند.‌ مهمترین ویژگی‌ دلال‌ها توانایی بسیار بالا در برقراری روابط اجتماعی با افراد دیگر و آشنایی با روش‌‌های بازاریابی است.

 

• شغل مدلینگ

شغل مدلینگ به عنوان یکی از شغل‌ های راحت در ایران نیز شناخته می‌شود و درآمد بسیار بالایی دارد. برای ورود به این شغل فقط کافی‌ست که دارای چهره‌ای زیبا و کاریزماتیک، اندامی متناسب و ایده‌ال باشید تا بعد از استخدام در یکی از آژانس‌های مدلینگ، فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کنید. مدلینگ‌ها با پوشیدن لباس‌های مختلف و ژست‌گرفتن جلوی دوربین کسب درآمد دارند.

 

راحت ترین شغل های دنیا, شغل مدلینگ

شغل مدلینگ

 

معرفی بهترین شغل های 10 سال آینده ایران

اولین نکته‌ درباره بهترین شغل های 10 سال آینده ایران این است که به طور قطع این شغل‌ها جزء شغل‌های سنتی نیستند و به نوعی جزء راحت ترین شغل‌های دنیا محسوب می‌شوند. از مهمترین ویژگی‌های بهترین شغل‌ های 10 سال آینده ایران می‌توان به مواردی مانند عدم محدودیت در سقف درآمدزایی، راحتی کار، عدم محدودیت زمانی برای انجام کار و هم‌چنین عدم وجود محدودیت سنی در برخی از شغل‌ها اشاره کرد.

 

با پیشرفت سریع تکنولوژی در سطح جهان شغل‌های سنتی در آینده به طور کامل جای خود را به کارهای اینرتنتی و راحت ترین شغل های دنیا می‌دهند. به عنوان مثال دیگر کسی برای انجام امور بانکی به صورت حضوری به بانک مراجعه نمی‌کند؛ بلکه کارهای خود را از طریق گوشی‌های هوشمند انجام می‌دهد یا مردم به جای خرید از فروشگاه‌های حضوری ترجیح می‌دهند که به آنلاین شاپ‌ها مراجعه کنند. در ده سال آینده اکثر شغل‌ها تغییر خواهند کرد. این تغییرات به راحت‌ترشدن زندگی افراد جامعه کمک شایانی می‌کند. برخی از بهترین شغل های 10 سال آینده ایران عبارتند از:

• افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش

• تریدکردن

• راه‌اندازی صرافی آنلاین ارز دیجیتال

• طراحی سایت

• طراحی و ساخت اپلیکیشن

• ساخت بازی موبایل

• تولید محتوا

• سئو و بهینه‌سازی سایت

• بلاگری و اینفلوئنسری

• برگزاری وبینار و آموزش مجازی

• دیجیتال مارکتر

• مشاور توسعه دیجیتال کسب و کار

• توسعه‌دهنده هوش مصنوعی

• توسعه‌دهنده ماشین لرنینگ

• متخصص حوزه اینترنت اشیاء

• متخصص بلاک چین

 

همه بهترین شغل های 10 سال آینده در ایران به نوعی به اینترنت مرتبط هستند؛

بنابراین افرادی که به دنبال شغل های راحت در ایران هستند، باید سطح دانش و آگاهی خود را در زمینه اینترنت و جزئیات آن افزایش دهند. برای فعالیت مناسب و مفید در فضای اینترنت، باید مهم‌ترین اصول مورد نیاز آن یعنی آشنایی با اهداف شغلی، ایده‌پردازی‌های درست و مناسب و آشنایی کامل با اینترنت را در نظر داشته‌باشید. بدون این اصول نمی‌توانید در شغل مورد علاقه خود به موفقیت دست پیدا کنید. به این نکته نیز توجه داشته‌باشید که موفقیت در هر شغلی حتی راحت ترین شغل های دنیا، به پشت‌کار و ممارست، تمرین و افزایش آگاهی نیاز دارد.‌

 

نتیجه گیری نهایی :

پر درآمدترین شغل‌های ایران را در این متن به شما معرفی کردیم. البته که ممکن است چند مورد از قلم افتاده باشید اما تا جایی که مجال سخن بود، موارد را گفتیم. برای طراحی سایت خود چه فروشگاهی و چه شخصی، کافیست با گروه مدیارست ارتباط برقرار کنید. ما علاوه بر طراحی سایت کارهای پشتیبانی سایت ، هم در مدیارست انجام میدهیم . ممنونیم که تا انتها همراه ما بودید.

 

منبع : ایسنا

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023