آخرین اخبار جامعه


بازگشایی مدارس ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

شیر یا خط با آینده دانش‌آموزان!

خبرگزاری تسنیم با انتشار این کارتون نوشت: بازگشایی تمام مدارس همچنان در ابهام است و به تازگی دبیر ستاد علمی کرونا از ارائه…

محدودیت‌های کرونایی تعطیلات عید قربان در شرق استان تهران اعلام شد ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران محدودیت‌های کرونایی تعطیلات عید قربان را اعلام کرد.

سرهنگ علی سلیمانی پیش از ظهر سه شنبه ۲۹ تیر ماه در جمع خبرنگاران از اعمال محدودیت‌های کرونایی تعطیلات عید قربان خبر داد و اظهار کرد: محدودیت‌ها از ساعت ۱۸:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۲۸ تیر ماه ‏۱۴۰۰‬ شروع و تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه چهارم مردادماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

 

سلیمانی افزود: خروج خودروهای شخصی، با پلاک استان تهران (شرق استان تهران) ورود خودروهای شخصی با پلاک‌های دیگر شهرها به شرق استان تهران ممنوع می‌باشد.

 

وی با بیان این‌که سفر از و به همه شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی سراسر کشور، مطلقاً ممنوع است گفت: عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی رانندگی، به منظور جلوگیری از تردد خودروها به صورت محسوس و نامحسوس، نسبت به تشدید کنترل‌ها در مبادی اصلی و فرعی ورودی و خروجی به مقصد شرق استان تهران اقدامات لازم را معمول می‌نمایند.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران افزود: خودروهای شخصی دارای پلاک شرق استان تهران، چنانچه برای خروج مراجعه نمودند، عودت و در صورت عدم تمکین، علاوه بر اعمال قانون، عودت می‌گردند و نیروی انتظامی و فرمانداری‌ها در فاصله زمانی یاد شده دربند (۱) از صدور مجوز تردد غیر اضطراری تعریف شده قبلی، مطلقاً خودداری می‌کنند و تمامی مجوزهای صادره قبل از این مصوبه، غیرقابل استفاده و باطل اعلام می‌شود.

 

سلیمانی در پایان ضمن درخواست از همه همشهریان عزیز جهت عدم سفر و خروج از شهرستان‌های شرق استان تهران گفت: همانطور که قبلاً اعلام شد ترخیص خودروهای توقیفی در پارکینگ‌ها تا پایان سال ۱۳۹۹ با تسهیلات ویژه ادامه دارد از مالکین و متصرفین خودروهای توقیفی درخواست می‌شود جهت ترخیص خودروهای خود به مراکز خدمات پلیس + ۱۰ مراجعه نمایند.

 

ایسنا  

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------