مخالفت رسمی با لغو مجمع استقلال و پرسپولیس/ آخرین جزییات از انتخاب مدیران جدید استقلالمجمع استقلال و پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
رئیس سازمان خصوصی‌سازی با لغو جلسه مجمع استقلال و پرسپولیس در روز سه‌شنبه 16 خرداد مخالفت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، از ظهر امروز اخباری درباره احتمال لغو جلسه مجمع استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی مطرح شده بود. در این خصوص گفته می‌شد وزارت ورزش خواهان تعویق جلسه مجمع شده و احتمال دارد این جلسه دو هفته به تعویق بیفتد.

 

با وجود مسائل مطرح شده اما ظاهرا سازمان خصوصی‌سازی با لغو جلسه مجمع سرخابی‌ها مخالفت کرده و به همین خاطر این نشست‌ها فردا (سه‌شنبه) برگزار می‌شود.

 

حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی در این خصوص گفت:‌ «علی‌رغم مخالفت‌های تکراری برای عدم برگزاری، مجامع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فردا سه‌شنبه 16 خرداد، مطابق اطلاعیه برگزار خواهد شد.»

 

باید منتظر ماند و دید در جلسه مهم مجمع سرخابی‌ها چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و آیا مدیران جدید به بدنه دو باشگاه اضافه خواهند شد یا خیر.

 

مجمع استقلال و پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

آخرین جزییات از انتخاب مدیران جدید استقلال

جلسه مجمع باشگاه استقلال طبق قرار قبلی صبح فردا برگزار می‌شود، اما احتمال دارد در این جلسه اعضای جدید هیات مدیره انتخاب نشوند.

 

از مدت‌ها قبل مشخص شده بود که مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روز 16 خرداد ماه برای تعیین تکلیف اعضای هیات مدیره برگزار خواهد شد.

 

با این حال از ظهر امروز شایعاتی درباره لغو مجمع باشگاه استقلال در فضای مجازی منتشر شد. در این باره گفته می‌شد وزارت ورزش در نظر دارد مجمع باشگاه استقلال را دو هفته به تعویق بیندازد اما چنین موضوعی صحت ندارد.

 

بنابراین  مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در همان موعد قبلی انجام خواهد شد؛ مجمع استقلال ساعت 8 صبح روز سه‌شنبه است و جلسه مجمع پرسپولیس عصر سه‌شنبه 16 خرداد برگزار خواهد شد.

 

در جلسه مجمع دو باشگاه احتمالا تصمیمات مهمی درباره اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس اتخاذ خواهد شد. درباره استقلال اما گفته می‌شود احتمال دارد معرفی اعضای جدید هیات مدیره در جلسه فردا صورت نگیرد و این موضوع به جلسه مجمع روز 21 خرداد ماه موکول شود.

 

از ستار همدانی، کیکاووس سعیدی و علی خطیر به عنوان سه گزینه احتمالی حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال نام برده می‌شود. همچنین حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی استقلال هم به نظر می‌رسد قصد دارد در این جلسه مدیرعاملی خود را قطعی کند و به کارش ادامه بدهد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------